Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jaga napisał:
jasne że kś. Podstawka sie nie pokaże w Czerniejowie bo i po co nie rzuca się pereł przed świnie, powinni ci ludzie byc wogole pozbawieni księdza wtedy by może te babcie i dziadki zrozumieli cos jakby im śmierciuchna w oczy zajrzała a nie byloby ks.tacy wierzący to niech sami się rozgrzeszają żenujące to że katolicka Polska robi z siebie takie pośmiewisko przed światem to już nie miłość do poprzedniego proboszcza tylko zawziętość,i chore ambicje bo im teraz wstyd się wycofać . popukajcie się w głowe może coś wam się jeszcze otworzy jakaś zardzewiała szara komórka
zastanów się nad tym co piszesz bo z twoich wypowiedzi wynika że tak naprawdę nie znasz ks podstawki a porównujesz do perełki tak się składa że ja go znam od małego bo mieszkałam na tym samym osiedlu co on a mój syn chodził z nim do szkoły jest to cwaniak , niezrównoważony mający problemy z emocjami , uważa że jest tylko osobą na pokaz nie dziwię się parafianom z Czerniejowa że bronią si;ę przed takim nowym proboszczem perełką jest parafia a nie on podejrzane jest to , iż arcy wsadza go do takiej perełki niech nie liczy tam na kokosy bo parafianie jak mówią że go nie chcą to powinien to zrozumieć a nie pchać się jak świnia brak mu skromności i nie ma żadnego honoru. jeżeli tam się wepcha to po kilku miesiącach sam zrezygnuje biggrin.gif laugh.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafian napisał:
Ja jestem z tej parafii i to jeden wielki wstyd dla lubelszczyzny może nie wszyscy wiedzą co ci ludzie mówili w niedziele że Artur Miziński miał broń oni są żałośni a zobaczycie jak będzie zima wątpie czy tam będą siedzieć jeszcze ta parfafiia schodzi na psy wstyd na cała POLSKE
Zacznijmy od tego co dla ciebie jest wstydem, czy walka o prawde i sparwiedliwość oraz nie pozwalanie na to aby drugiemu człowiekowi działa się krzywda jest dla ciebie wstydem? więc na pewno nie kesteś z tej parafii i nie podawaj się za kogoś takiego, nie tak nasz ks.Marek nauczał nas, Ty tej nauki w sobie nie posiadasz, więc nie podszywaj się pod kogoś kim nie jesteś. Kłamiesz,a kłamstwo jest grzechem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biały kieł napisał:
Protestujący to nowa sekta - Sekta pod wezwaniem Morderców Św Wawrzyńca. Co za wstyd - kilka babek i pieniaczy zablokowało kościół 2000 parafian. Zawsze tak jest, że wartościowi ludzie siedzą cicho a szumowina wypływa.
Raczej to szumowina siedzi cicho, jakbyś nie wiedział to dobro zawsze było szkalowane i potępiane, tak też jest i w tym przypadku, protestujący parafianie nie są sekta, raczej to ty należysz do sekty MIŁUJĄCYCH BEZMYŚLNIE KSIĘDZA ARCYBISKUPA-BUFONA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='26.08.2009, 09:38:16' post='164297'] zastanów się nad tym co piszesz bo z twoich wypowiedzi wynika że tak naprawdę nie znasz ks podstawki a porównujesz do perełki tak się składa że ja go znam od małego bo mieszkałam na tym samym osiedlu co on a mój syn chodził z nim do szkoły jest to cwaniak , niezrównoważony mający problemy z emocjami , uważa że jest tylko osobą na pokaz nie dziwię się parafianom z Czerniejowa że bronią si;ę przed takim nowym proboszczem perełką jest parafia a nie on podejrzane jest to , iż arcy wsadza go do takiej perełki niech nie liczy tam na kokosy bo parafianie jak mówią że go nie chcą to powinien to zrozumieć a nie pchać się jak świnia brak mu skromności i nie ma żadnego honoru. jeżeli tam się wepcha to po kilku miesiącach sam zrezygnuje [/quote czyżby ci bylo żal że nazwałam ks. Krzysztofa perelką? twoj syn pewnie poszedł w odwrotą stronę jest tą świnia co to się przed nią nie rzuca pereł i dlatego tak to ciebie razi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaga napisał:
Gość napisał:
zastanów się nad tym co piszesz bo z twoich wypowiedzi wynika że tak naprawdę nie znasz ks podstawki a porównujesz do perełki tak się składa że ja go znam od małego bo mieszkałam na tym samym osiedlu co on a mój syn chodził z nim do szkoły jest to cwaniak , niezrównoważony mający problemy z emocjami , uważa że jest tylko osobą na pokaz nie dziwię się parafianom z Czerniejowa że bronią si;ę przed takim nowym proboszczem perełką jest parafia a nie on podejrzane jest to , iż arcy wsadza go do takiej perełki niech nie liczy tam na kokosy bo parafianie jak mówią że go nie chcą to powinien to zrozumieć a nie pchać się jak świnia brak mu skromności i nie ma żadnego honoru. jeżeli tam się wepcha to po kilku miesiącach sam zrezygnuje
czyżby ci bylo żal że nazwałam ks. Krzysztofa perelką? twoj syn pewnie poszedł w odwrotą stronę jest tą ... co to się przed nią nie rzuca pereł i dlatego tak to ciebie razi
... to ty jesteś i mieszkasz w chlewie, z całą swoją świńska rodzina, nie poszłaś ...., już jest późno
Ostatnio edytowany 26 sierpnia 2009 r. o 17:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, proszę należy tu powitać sprzymierzeńców ks.Podstawki. A czy domniemana jaga, pewnie baba jaga, wie że jej ukochany pupilek, ma problemy z emocjami? że nie jest zdrowy psychicznie? że w latach szkolnych był tak nieużytą gadziną,że teraz wszyscy dziwią się,że jest księdzem? Nie pamięta się tak? a może już deb***izm całkowicie wyżarł Ci komórki mózgowe?skoro tak pragniesz krzysia, to sobie go weź pod swój dach i niech tam ci robi pranie mózgu.Parafianie z Czerniejowa mają święta rację, mają wielu sprzymierzeńców z Lublina, nie tylko wśród parafian, ale także wśród księży.Dzielni są to ludzie, którzy zdecydowali się przeciwstawić naszemu biskupowi, a krzysio no cóż, niech spada na Podgórze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, skoro taki młody i ambitny, niech wykaże się tam. Do roboty i może wtedy wyjdą mu z głowy kołtuniarskie pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biskup odpuści, już i tak wyszły na jaw jego ciemne interesy i chęć zrobienia łatwej kasy, to tylko kwestia czasu, aby przywrócił poprzedniego proboszcza. Parafianie z Czerniejowa, nie poddawajcie się, dzień chwały nadchodzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre, że protestujący nie zrozumieli słów, jakie do nich skierował Bp Artur Miziński. Przez kilka lat pracował w naszej parafii (dojeżdżał z Lublina i pomagał ks. Markowi) i naiwnie sądziłam, że uda mu się zażegnać spór. Ale protestujących nie przekonała jego argumentacja - mówił m. in. o jedności KK, o Miłości, o sensie i sile Kościoła... Może to były zbyt trudne sprawy do zrozumienia. Czasem mam wrażenia że dla protestujących Kościół to (tylko) budynek i i parking, a głównym zadaniem księdza jest gospodarowanie tym terenem. A my potrzebujemy księdza, który poprowadzi nas do zbawienia. I jeszcze jedno, poco ta obłuda, że protest nie jest przeciwko ks. Podstawce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pomyłka, odpowiedź miała być do jagi
To już nawet nie wiesz do kogo piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nikt pod listem się nie podpisał" przeciwnicy protestu nie maja odwagi się ujawnić? pisza że jest ich więcej więc w czym probelem? wiem,że szkaluja ludzi imiennie, ale czy wiedza, żę to jest przestępstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przykre, że protestujący nie zrozumieli słów, jakie do nich skierował Bp Artur Miziński. Przez kilka lat pracował w naszej parafii (dojeżdżał z Lublina i pomagał ks. Markowi) i naiwnie sądziłam, że uda mu się zażegnać spór. Ale protestujących nie przekonała jego argumentacja - mówił m. in. o jedności KK, o Miłości, o sensie i sile Kościoła... Może to były zbyt trudne sprawy do zrozumienia. Czasem mam wrażenia że dla protestujących Kościół to (tylko) budynek i i parking, a głównym zadaniem księdza jest gospodarowanie tym terenem. A my potrzebujemy księdza, który poprowadzi nas do zbawienia. I jeszcze jedno, poco ta obłuda, że protest nie jest przeciwko ks. Podstawce?
W pełni zgadzam się z tą wypowiedzią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaga napisał:
To już nawet nie wiesz do kogo piszesz?
Wiem-do "świętej"...!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 26 sierpnia 2009 r. o 17:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kamieniami w parafian" czy ten artykuł nie byl przypadkiem o tych samych osobach, ktore wysłały list do Drogiej Redakcji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co innego miał mówić biskup Artur,skoro podlega władzy biskupa Życińskiego? Rozumiesz że najmniejsza forma sprzeciwu z jego strony i zmiana poglądów, wiązałaby się z tym,że zostałby zdegradowany i dostałby parafię? Nie rozumiesz tego? To jesteś ciemny. Szkoda,że nie wiesz co mówił biskup w namiocie przed odprawioną mszą, na której jego wypowiedź publiczna na ambonie miała się nijak z tym co mówił, kilka minut wcześniej. Więc nie uważaj,że to co głosił, jest równoważne z tym co myśli. A ksiądz Marek jest szczęśliwy,że ma takich parafian, którzy o niego tak zaciekle walczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przykre, że protestujący nie zrozumieli słów, jakie do nich skierował Bp Artur Miziński. Przez kilka lat pracował w naszej parafii (dojeżdżał z Lublina i pomagał ks. Markowi) i naiwnie sądziłam, że uda mu się zażegnać spór. Ale protestujących nie przekonała jego argumentacja - mówił m. in. o jedności KK, o Miłości, o sensie i sile Kościoła... Może to były zbyt trudne sprawy do zrozumienia. Czasem mam wrażenia że dla protestujących Kościół to (tylko) budynek i i parking, a głównym zadaniem księdza jest gospodarowanie tym terenem. A my potrzebujemy księdza, który poprowadzi nas do zbawienia. I jeszcze jedno, poco ta obłuda, że protest nie jest przeciwko ks. Podstawce?
Dla księdza nie ma chyba gorszego zarzutu, niż to, że wychował ludzi dla siebie, a nie dla Chrystusa... Jakby protestujący nie byli zaślepieni tym wszystkim to może zrozumieliby, że gorszej krzywdy nie mogli chyba już zrobić ks. Markowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
"Nikt pod listem się nie podpisał" przeciwnicy protestu nie maja odwagi się ujawnić? pisza że jest ich więcej więc w czym probelem? wiem,że szkaluja ludzi imiennie, ale czy wiedza, żę to jest przestępstwo?
Przeciwnicy nie mają odwagi się podpisać, bo doskonale zdają sobie sprawę z tego,że są w błędzie. Już Ci którzy tak szkalowali protestujących są wśród nich, czyżby światłość zapadała nad tamtymi ciemnymi głowami? I ludzie zdają sobie w końcu sprawę z krzywdzącej decyzji biskupa? Nareszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytający napisał:
Dla księdza nie ma chyba gorszego zarzutu, niż to, że wychował ludzi dla siebie, a nie dla Chrystusa... Jakby protestujący nie byli zaślepieni tym wszystkim to może zrozumieliby, że gorszej krzywdy nie mogli chyba już zrobić ks. Markowi.
Protestujący nie są zaślepieni, w przeciwieństwie do Ciebie, nikt ks.Markowi nie wyrządza krzywdy, Ci ludzie którzy tak wiernie na niego czekają, bronią go i walczą o jego dobre imię. Skoro jesteś pytający to nie przedstawiaj tu swoich poglądów, tylko pytaj się może dopiero wtedy zrozumiesz o co tu naprawdę chodzi. Proponuję zmianę nicku na ,,zaciemniały i ogłupiały"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARIO ty chyba siebie już nie słyszysz dlaczego jesteś taki najeżony na kś PODSTAWKEpodejrzewam że ty go nie znasz,gdyby byl nie zrownoważony emocjonalnie nie zrobiłby doktoratu tak jak zapewne ty........ha ha!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała moja rodzina i znajomi popieramy protest w Czerniejowie, niestety tak się stało, iż mamy najgorszego biskupa w całej Polsce. Inny poszedłby po rozum do głowy i zmienił swoją decyzję, ludzie zdają sobie sprawy,że biskup Życiński jest osobą, która ceni sobie jedynie dobra materialne, a nie ma nic wspólnego jego zachowanie z tym co głosi na kazaniach. Skoro tak pięknie mówi o miłości do bliźniego, to dlaczego tak bardzo skrzywdził swojego bliźniego ks.Marka? Czy ten człowiek, który piastuje tak wysokie stanowisko ma jeszcze w sobie trochę sumienia? Protestujący mają rację,że sprzeciwili się jego tyranii i bezmyślnym decyzjom, to oni którzy stanowią Kościół, powinni mieć możliwość wyboru swojego duszpasterza, a pomysł z groszem na tacę, jest strzałem w dziesiątkę!!! Może biskup zrozumie,że jeśli ludzie nie będą hojni, to z czego on utrzyma taką piękną parafię? Protestujący z Czerniejowa, bądźcie dzielni i nie dajcie się !!! Nie zwracajcie uwagi na waszych przeciwników, kierują nimi tylko układy i chęć utrzymania stanowiska pracy w kurii!!! Nie poddawajcie się!!! Parafianie z Lublina, z parafii pw.Świętej Rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...