Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jaga napisał:
MARIO ty chyba siebie już nie słyszysz dlaczego jesteś taki najeżony na kś PODSTAWKEpodejrzewam że ty go nie znasz,gdyby byl nie zrownoważony emocjonalnie nie zrobiłby doktoratu tak jak zapewne ty........ha ha!!!!!!!
On ma doktorat? masz błędne informacje. Jest w trakcie robienia doktoratu, tylko pytanie czy go zdobędzie, ale jak ma się takie znajomości z biskupem Życińskim, to się nie zdziwię,że może nawet profesurę zrobić,ale tylko z DZIEDZINY deb***IZMU I CHORÓB PSYCHICZNYCH, OPISYWANYCH NA WŁASNYM PRZYKŁADZIE. gratuluję wyboru przewodnika duchowego, a raczej przewodnika do piekła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre, popieram. Mamy niezły duet :,, ks.Podstawka i biskup Życiński, jak trafić do piekła i z niego nie wyjść "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyżby ci bylo żal że nazwałam ks. Krzysztofa perelką? twoj syn pewnie poszedł w odwrotą stronę jest tą świnia co to się przed nią nie rzuca pereł i dlatego tak to ciebie razi świnią to ty jesteś i mieszkasz w chlewie, z całą swoją świńska rodzina, nie poszłaś jeszcze na pole ryć kartofli, już jest późno
HE HE al,e śmieszne,mieszkam w mieście i karofle to ty dla mnie wyryjesz, i dla ks.Podstawki też do roboty !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAGA napisał:
HE HE al,e śmieszne,mieszkam w mieście i karofle to ty dla mnie wyryjesz, i dla ks.Podstawki też do roboty !!!!!!!!!!!
Jaga Ty stary babsztylu idź do obory ze świniami gadać, tłumoku jeden !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BISKUP ŻYCIŃSKI= KONIEC KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Protestujący nie są zaślepieni, w przeciwieństwie do Ciebie, nikt ks.Markowi nie wyrządza krzywdy, Ci ludzie którzy tak wiernie na niego czekają, bronią go i walczą o jego dobre imię. Skoro jesteś pytający to nie przedstawiaj tu swoich poglądów, tylko pytaj się może dopiero wtedy zrozumiesz o co tu naprawdę chodzi. Proponuję zmianę nicku na ,,zaciemniały i ogłupiały"
Nawet nie umiesz odpisać nie obrażając nikogo... Przykre jest taki fakt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytający napisał:
Nawet nie umiesz odpisać nie obrażając nikogo... Przykre jest taki fakt...
A dla nas przykry jest ten fakt,że nie wiesz o co tak naprawdę chodzi,a zajmujesz juz stanowisko w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beata napisał:
Dobre, popieram. Mamy niezły duet :,, ks.Podstawka i biskup Życiński, jak trafić do piekła i z niego nie wyjść "
DLACZEGO POPIERASZ TO W CO NIE WIERZYSZ,TWOJE POGLĄDY BEATO SĄ ŻALOSNE I MIEJ WRESZCIE SWOJE ZDANIE A NIE POWIELAJ TEGO CO KTOŚ MOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mika~ napisał:
A co innego miał mówić biskup Artur,skoro podlega władzy biskupa Życińskiego? Rozumiesz że najmniejsza forma sprzeciwu z jego strony i zmiana poglądów, wiązałaby się z tym,że zostałby zdegradowany i dostałby parafię? Nie rozumiesz tego? To jesteś ciemny. Szkoda,że nie wiesz co mówił biskup w namiocie przed odprawioną mszą, na której jego wypowiedź publiczna na ambonie miała się nijak z tym co mówił, kilka minut wcześniej. Więc nie uważaj,że to co głosił, jest równoważne z tym co myśli. A ksiądz Marek jest szczęśliwy,że ma takich parafian, którzy o niego tak zaciekle walczą.
Rozwiń temat, bo to ciekawe co bp Artur mówił w namiocie? Czy nieoficjalnie poparł wasz protest???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A dla nas przykry jest ten fakt,że nie wiesz o co tak naprawdę chodzi,a zajmujesz juz stanowisko w tej sprawie
Wiem o co chodzi i tego nie popieram bo uważam, że to jest złe... I uważam też, że mam prawo do wypowiedzenia się tutaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaga Ty stary babsztylu idź do obory ze świniami gadać, tłumoku jeden !!!
HE HE ALE CIEBIE TO DENERWUJE, AJA SIE CIESZE BO TO ZNACZY ŻE MASZ WYRZUTY SUMIENIA A SKĄd wiesz ile mam lat ze nazywasz mnie starym babsztylem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bp Artur mowił w niedzielę, że caly protest szkodzi całemy Kosciolowi Katolickiemu, - ma rację bo te wszystkie komentarze na forum ... sami zreszta wiecie co o tym mysleć... powiedział też. że jeśli ktoś ma cos do Bp Życinskiego niech przedstawi to jemu samemu. ja się pytam tylko w jaki inny sposob, skoro bp. Jozef Życiński rozmawia wylacznie z mediami a nie ze zwyklymi ludzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biały kieł napisał:
Protestujący to nowa sekta - Sekta pod wezwaniem Morderców Św Wawrzyńca. Co za wstyd - kilka babek i pieniaczy zablokowało kościół 2000 parafian. Zawsze tak jest, że wartościowi ludzie siedzą cicho a szumowina wypływa.
Tak to już jest ,że szlachetny człowiek wymaga od siebie , a prostak od innych. Siedzi taki cichutko, aby się nikomu nie narazić i czeka na końcowy efekt sporu. Powstało już wiele różnych sekt, ale ta ,,sekta" walczy w słusznej sprawie--walczy o swojego proboszcza, którego w sposób podstępny wywieziono z parafii. Największym złem jest tolerować krzywdę, a skrzywdzono poza proboszczem jego wiernych parafian. Uczynił to swoją decyzją abp. To przez niego jest cała afera i tylko on jest za nią odpowiedzialny. Nie chcesz walczyć, to przynajmniej nie przeszkadzaj tym , którzy to czynią. Prawdą człowieka jest to ,co go czyni człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swojak napisał:
Nie dajta sie ludzie!!!Wytrzymajcie.Nie pozwólcie,aby jakaś klecha wami rządziła..I tylko dlatego,że nosi czerwoną myckę z antenką. To najzwyklejsza złośliwość ze strony arcyJózefa.Zamienił mu parafię.A po co?Czy Podstawki nie można było dać koło Chełma?Jest sporo proboszczów (i innych plebanów) w Lublinie i całej diecezji,którzy do samej śmiercisą w tym samym miejscu,bez przenoszenia.Widocznie dotychczasowy proboszcz był za dobrym gospodarzem i przez to za malo dawał odsypu Józwie.A Józwa jest chytry niesamowicie i za złotówkę by szedł do Czerniejowa na piechotę.A więc nie dajcie się,Macie prawo do dobrego duszpasterza,a nie znajomka biskupa.A z Podstawką należało coś zrobić,więc arcyJózef "uszczęśliwił" Czerniejowian. A więc kosy na sztorc i tak jak kosynierzy Kościuszko walczyć o swoją rację
ty piszesz jako katolik? Bo te słowa to nadają się na dyskusję tylko smietnik intelektualny. Dlaczego wyzywasz od klech? Normalnego języka Cię nie nauczono? Idź protestuj pod pałac biskupi. I nie roliczaj nikogo bo pewnie na swoim sumieniu masz chamstwo złodziejstwo obgadywanie tyłka innym, obłudę itd. Smieszne jest to ze tacy ludzie jak Ty oczerniają innych nie widząc jakimi maluczkimi są. Brzydzę się tępotą intelektualną którą prezentujesz. I nie odpisuj bo mnie nie ruszaja Twoje wyzwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
Trzeba mieć niemało odwagi , aby ukazać się takim , jakim się jest naprawdę. STYX- zadam ci pytanie- ile w swoim życiu (?) złożyłeś datków na kościół, a jeśli jakieś grosze dałeś, to czy ktoś cię do tego zmuszał ??? Tak się dziwnie składa, że ci co NIC nie dają najwięcej mają w tej kwestii do powiedzenia... ,,Dwie rzeczy nie mają granic -wszechświat i ludzka głupota"". Co zaś się tyczy lubelskiego abp, to pozwolę sobie zacytować tekst , który już użyłam w którymś z komentarzy:,,Armia baranów prowadzona przez lwa, jest silniejsza od armii lwów , prowadzonej przez barana". Do parafian- być zwyciężonym i nie ulec , to zwycięstwo.... Zwyciężyć i spocząć na laurach-to klęska. Zwycięstwo jest rzeczą ważną , lecz najważniejszy jest udział w walce, więc walczcie!!!. JEDEN już przegrał, ale zapewne nie przyzna się do błędu, bo mu duma na to nie pozwoli. Wsadził kij w mrowisko i pewnie nie bardzo wie , co z tym fantem zrobić...
Alez czy na walce opiera się Kościół, czy na miłości bliźniego? Jak tak czytam wypowiedzi popierajacych pikietę to dochodzę do jednego wniosku, że Wy nie macie nic wspólnego z katolicyzmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zastanów się nad tym co piszesz bo z twoich wypowiedzi wynika że tak naprawdę nie znasz ks podstawki a porównujesz do perełki tak się składa że ja go znam od małego bo mieszkałam na tym samym osiedlu co on a mój syn chodził z nim do szkoły jest to cwaniak , niezrównoważony mający problemy z emocjami , uważa że jest tylko osobą na pokaz nie dziwię się parafianom z Czerniejowa że bronią si;ę przed takim nowym proboszczem perełką jest parafia a nie on podejrzane jest to , iż arcy wsadza go do takiej perełki niech nie liczy tam na kokosy bo parafianie jak mówią że go nie chcą to powinien to zrozumieć a nie pchać się jak świnia brak mu skromności i nie ma żadnego honoru. jeżeli tam się wepcha to po kilku miesiącach sam zrezygnuje
W żadnym ze swoich komentarzy nie wypowiedziałam się na temat dotyczący księdza Podstawki --czytaj tekst ze zrozumieniem. Jedyne co mogę , to współczuć księdzu zajmującemu miejsce ks. Marka. Został on wystawiony na ciężką próbę, przez swojego zwierzchnika abp Życińskiego, zresztą tak , jak wszyscy zainteresowani powrotem ks. Marka. Opinię na temat ks. Podstawki zostaw sobie , bo uważam ,że nie jest ona nikomu potrzebna do szczęścia. Każdy z nas ma na swoim koncie jakieś małe grzeszki. Na marginesie , jestem za parafianami walczącymi z durną decyzją abp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zac napisał:
świat niech się patrzy i uczy od społeczności czerniejowskiej co do losów swojej parafi, a ty jaga nidorozwinięty półgłówku razem ze swoim idolem ks. podstawką możesz jedynie pomóc ludziom z czerniejowa w pracach polowych. Ponieważ ludzie ci mają ważniejsze rzeczy na głowie. Pa śmieciu.
no i znów bije kulturą od pikieciarzy. Sami wystawiacie o sobie świadectwo. Nazwisko pisze się z wielkiej litery. Wyzywanie kogoś od śmieci świadczy o niskim poziomie kultury. Homo-sovieticus wychodzi z Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zastanów się nad tym co piszesz bo z twoich wypowiedzi wynika że tak naprawdę nie znasz ks podstawki a porównujesz do perełki tak się składa że ja go znam od małego bo mieszkałam na tym samym osiedlu co on a mój syn chodził z nim do szkoły jest to cwaniak , niezrównoważony mający problemy z emocjami , uważa że jest tylko osobą na pokaz nie dziwię się parafianom z Czerniejowa że bronią si;ę przed takim nowym proboszczem perełką jest parafia a nie on podejrzane jest to , iż arcy wsadza go do takiej perełki niech nie liczy tam na kokosy bo parafianie jak mówią że go nie chcą to powinien to zrozumieć a nie pchać się jak świnia brak mu skromności i nie ma żadnego honoru. jeżeli tam się wepcha to po kilku miesiącach sam zrezygnuje
A to mnie bardzo interesuje, jeżeli podasz swoje nazwisko i ja się ujawnię. Ja mieszkam na jego osiedlu nadal. Ma tu bardzo dobrą opinię tak jak i w SP nr 15 oraz w parafii Maxymiliana. Problemty z emocjami podejżewam że masz Ty dlatego szkalujesz drugiego człowieka. Znam doskonale ks. KP i z harcerstwa i z kościoła i z podwórka i jeszcze innych spraw. To co piszesz to perfidne kłamstwo. Poza tym ks. KP się nie pcha. Jestem pewien że wcale nie chce parafii w Czerniejowie ale nie ma nic do gadania. tak ciężko to zrozumieć? No proszę kim jesteś? Znasz go od małego? To ciekawe, bardzo ciekawe. łatwo się ukrywać za zasłoną Internetu. Powiem Ci prawdę nie znasz go i tyle. Możemy się spotkac w celu konfrontacji znajomości wymienionej osoby. Chcesz? Mozemy nagrac spotkanie i umieścic na youtube? wszyscy dowiedzą się jaka jesteś zakłamana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zastanów się nad tym co piszesz bo z twoich wypowiedzi wynika że tak naprawdę nie znasz ks podstawki a porównujesz do perełki tak się składa że ja go znam od małego bo mieszkałam na tym samym osiedlu co on a mój syn chodził z nim do szkoły jest to cwaniak , niezrównoważony mający problemy z emocjami , uważa że jest tylko osobą na pokaz nie dziwię się parafianom z Czerniejowa że bronią si;ę przed takim nowym proboszczem perełką jest parafia a nie on podejrzane jest to , iż arcy wsadza go do takiej perełki niech nie liczy tam na kokosy bo parafianie jak mówią że go nie chcą to powinien to zrozumieć a nie pchać się jak świnia brak mu skromności i nie ma żadnego honoru. jeżeli tam się wepcha to po kilku miesiącach sam zrezygnuje
Skromności Tobie brak a o honorze nie wspomnę. Chyba że się spotkamy i tak jak napisałem nagramy to. Wówczas ludzie z osiedla będa się mogli wypowiedzieć i z imienia i nazwiska. Brzydze się tym co sobą prezentujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mika3 napisał:
Zacznijmy od tego co dla ciebie jest wstydem, czy walka o prawde i sparwiedliwość oraz nie pozwalanie na to aby drugiemu człowiekowi działa się krzywda jest dla ciebie wstydem? więc na pewno nie kesteś z tej parafii i nie podawaj się za kogoś takiego, nie tak nasz ks.Marek nauczał nas, Ty tej nauki w sobie nie posiadasz, więc nie podszywaj się pod kogoś kim nie jesteś. Kłamiesz,a kłamstwo jest grzechem.
No to bardzo ładnie nauczał Cię ks. Marek. Ciekawe czy popiera Twój upór i cały ten protest. Śądząc po liście nie popiera. Ale zaraz powiecie że tak musiał powiedzieć bo by go wygonił za granice nasz biskup. To co robicie tam w namiocie i kolo niego nie ma nic wspólnego aniz wiarą w Boga ani z postawą godną katolika. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...