Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
qwerty napisał:
Prawdą jest że wtedy w Tuszowie połowa z was była pijana. Ciekawe kto tajkich pijaków jak wy utrzymuje? Społeczeństwo! Wstyd i hańba dla całej Straży Pożarnej. A Ty przodowałeś, nie dość że pijany to jeszcze w mundurze.
Pijany to może byłeś ty i nie pamiętasz co widziałeś,a piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pijany to może byłeś ty i nie pamiętasz co widziałeś,a piszesz.
A byl, byl. Jakby nie byl, to by wiedzial (pamietal), ze w Tuszowie na dozynkach gminnych nie zbierano tacy. Nikt jej nie oglosil. Ktokolwiek twierdzi inaczej byl napity. Albo go tam wogole nie bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt:,,...Zobacz wszystkie wielkie systemy wcześniej czy później upadły... A kościół tra już 2000 lat i dalej jest niezmienny... Więc czemu chcecie go na siłę reformować... W historii przecież były takie przypadki... I dobrze wiesz, że później z tego rodziły się tylko problemy ( np. protestanci ) Dlatego nie powinniśmy walczyć o coś co jest dobrze przemyślane... A biskupa będzie kiedyś rozliczał BÓG, a nie ludzie... Więc przepraszam, ale powtórzę to jeszcze raz: Dajcie już sobie spokój z tym protestem...." Ani ja , ani podejrzewam, , walczący", nie mamy zamiaru reformować kościoła. Jak już wcześniej nadmieniałam , nie jestem parafianką Czerniejowa, ale LUBLINA. Doskonale jednak rozumiem ludzi, którzy stanęli w obronie swojego proboszcza. Człowiek , który zrobił wiele dobrego dla parafii , który jest doceniany , lubiany, który sobie zjednał parafian- nagle zostaje (nocą) zabrany z parafii dotychczasowej i mianowany na proboszcza nie do jakiejś ,,normalnej" parafii, ale na takie (przepraszam za wyrażenie) ZADUPIE, że parafian trafił szlag. Jak można za tyle dobrego , ile uczynił w Czerniejowie w taki sposób go skrzywdzić ? Ktoś powie, że jak taki zdolny , to niech i tam zaprowadzi porządek.... Hola , nie tędy droga.... Nie można ( idąc takim tokiem myślenia) krzywdzić kapłana , ale starać się mu jeszcze pomóc w jego posłudze i docenić jego dotychczasowe osiągnięcia. Myślę ,że Ci ,,walczący" parafianie między innymi dlatego w taki , a nie inny sposób zareagowali i chwała im za to. Ci, co stoją z boku i jedynie obserwują bieg wydarzeń, to są najzwyczajniej mówiąc prostaki, którzy przychodzą do kościoła, przeważnie stoją na zewnątrz ( jakby bali się wejść do środka) udając ,że uczestniczą we mszy świętej. Dla nich jest obojętne , kto odprawia mszę, bo oni i tak niewiele z niej wynoszą. Podejrzewam ,że teraz posypią się na mnie gromy , ale wiem , jak jest w moim kościele. Ile faktycznie osób uczestniczy we mszy świętej , a ile przychodzi ją odbębnić. Czekają , aby msza , jak najszybciej się skończyła i jazda do domu. Takim ludziom jest obojętne , czy proboszczem jest ks. Marek , Krzysztof , Ignacy .....Prawdziwy wierni , stają murem za swoim proboszczem i mają do tego prawo, bo to oni tworzą wspólnotę, a proboszcz jest ich przewodnikiem. Reasumując cyt:,, Szlachetny człowiek wymaga od siebie-prostak od innych"Wspominasz o problemach--problem już jest i uważam ,że całkiem niepotrzebny. Ani nie wyjdzie na zdrowie ks. Markowi, ani ks. Krzysztofowi, ani tym , którzy tak zawzięcie walczą ( też już pewnie zjedli dużo zdrowia), ale uważam , że również czkawką się odbije wielmożnemu abp. Duma , zarozumiałość , pycha... To nie doprowadzi do niczego dobrego. Nie wiemy , czemu tak , a nie inaczej postępuje lubelski abp, ale wierzę , że kiedyś będzie za to rozliczony. Oby to się stało , jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(biały kieł @ 26.08.2009, 09:17:32) * Protestujący to nowa sekta - Sekta pod wezwaniem Morderców Św Wawrzyńca. Co za wstyd - kilka babek i pieniaczy zablokowało kościół 2000 parafian. Zawsze tak jest, że wartościowi ludzie siedzą cicho a szumowina wypływa. Największą wartością człowieka jest to , co go czyni człowiekiem. Nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale trzeba nim być. Uważam ,że protestujący są wspaniałymi ludżmi, którzy nie dają się ogłupić i modlę się za nich. Nawet , jeśli przegrają tę ,,walkę", to i tak są wygranymi, bo zwycięstwo nie jest rzeczą najważniejszą , ale najważniejszy jest udział w walce . Cyt:,, DOBRO NIE WALCZY ZE ZŁEM , ALE LECZY JE". Miejmy nadzieję ,że wyleczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
CYTAT(biały kieł @ 26.08.2009, 09:17:32) * Protestujący to nowa sekta - Sekta pod wezwaniem Morderców Św Wawrzyńca. Co za wstyd - kilka babek i pieniaczy zablokowało kościół 2000 parafian. Zawsze tak jest, że wartościowi ludzie siedzą cicho a szumowina wypływa. Największą wartością człowieka jest to , co go czyni człowiekiem. Nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale trzeba nim być. Uważam ,że protestujący są wspaniałymi ludżmi, którzy nie dają się ogłupić i modlę się za nich. Nawet , jeśli przegrają tę ,,walkę", to i tak są wygranymi, bo zwycięstwo nie jest rzeczą najważniejszą , ale najważniejszy jest udział w walce . Cyt:,, DOBRO NIE WALCZY ZE ZŁEM , ALE LECZY JE". Miejmy nadzieję ,że wyleczy.
pięknie napisałaś...arietto....myślę, że kiedyś...ludzkość..osiągnie taki etap...świadomości...., że będą poszczegolni ludkowie wiedzieć co piszą i co mówią a tymczasem....wiesz jak jest...ale....piękne jest to...że są ludzie ODWAŻNI...i podziwiam WAS....i dziękuję Wam...małej garstce...przeciwko obłudzie...dwulicowości...złu...i brawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zibi napisał:
pięknie napisałaś...arietto....myślę, że kiedyś...ludzkość..osiągnie taki etap...świadomości...., że będą poszczegolni ludkowie wiedzieć co piszą i co mówią a tymczasem....wiesz jak jest...ale....piękne jest to...że są ludzie ODWAŻNI...i podziwiam WAS....i dziękuję Wam...małej garstce...przeciwko obłudzie...dwulicowości...złu...i brawo...
Co za stek bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powa napisał:
Co za stek bzdur
Szkoda , że nie posiadamy takich słów, by móc z durniami mówić o mądrości.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZATANY!!!!!!! Diabły wcilone!!!! A pfe! Mohery zapleśniołe! Jak pójdzieta do pikła (a i tak pójdzieta) to zobaczyta dopiro. Skurczesyny wściknięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKAM W TEJ PARAFI I Z TYM ZE NA PROTESCIE PILI ALKOHOL MOGE POSWIADCZYC ZE TO PRAWDA DOWODEM TEGO BYLY BUTELKI LEZACE POD DRZEWAMI I WLASNIE TYLKO DLATEGO PIJAKI PROTESTOWALI BO TAK NAPRAWDE CHODZILO IM O TO BY SIE NAPIC A NIE PROTESTOWAC.KOLEJNYM DOWODEM NA TO JEST UJAWNIENIE POD SKLEPEM JEDNEGO Z UCZESTNICZACYCH Z PROTESCIE.A TRZECIM DOWODEM JEST TO ZE JAK PEWNEJ NOCY PEWNI LUDZIE ZAJECHALI NA PARKING POD KOSCIOL TO PRZYSZLI TACY PIJANIE ZE LEDWO MOWILI. protest byl tylko po to by jesc pic i wymyslac nowe plotki biorac pod uwage jacy ludzie brali w nim udzial.bo nikogo z zdrowym rozsadkiem tam nie bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianka czerniejowa napisał:
MIESZKAM W TEJ PARAFI I Z TYM ZE NA PROTESCIE PILI ALKOHOL MOGE POSWIADCZYC ZE TO PRAWDA DOWODEM TEGO BYLY BUTELKI LEZACE POD DRZEWAMI I WLASNIE TYLKO DLATEGO PIJAKI PROTESTOWALI BO TAK NAPRAWDE CHODZILO IM O TO BY SIE NAPIC A NIE PROTESTOWAC.KOLEJNYM DOWODEM NA TO JEST UJAWNIENIE POD SKLEPEM JEDNEGO Z UCZESTNICZACYCH Z PROTESCIE.A TRZECIM DOWODEM JEST TO ZE JAK PEWNEJ NOCY PEWNI LUDZIE ZAJECHALI NA PARKING POD KOSCIOL TO PRZYSZLI TACY PIJANIE ZE LEDWO MOWILI. protest byl tylko po to by jesc pic i wymyslac nowe plotki biorac pod uwage jacy ludzie brali w nim udzial.bo nikogo z zdrowym rozsadkiem tam nie bylo.
To prawda protest popierały same dewoty, pijaki, polityczni karierowicze, rozwódki i flustraci którzy urządzili sobie piknik pod kościołem ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dewoty ni ma ....a. I kunic. Ale i tak pójdo do Pikła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...