Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Perłowy radiowóz dla fiskusa. Ma służyć do pościgów

Utworzony przez Ewelina, 27 września 2013 r. o 06:11 Powrót do artykułu
Chętnie pościgam się z tym autem. Oczywiście, że moja Corolla przegra, ale chwilowo nie mogę wystawić lepszego wozu. Czy za takie pościganie się będzie pobierana opłata, czy to w ramach podatków płaconych przeze mnie? Czy pościg będzie realizowany na torze kartingowym, czy np. na Smorawińskiego? Proszę o szczegóły organizacyjne :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarz zbędny - POczekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno będą ganiać te baby z Ruskiej co stoją z jajkami, mlekiem i pietruszką. A w ogóle to czy oni mają uprawnienia do zatrzymania mojego samochodu w ruchu. Jeśli tak to proszę napisać kto nie ma takich uprawnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
need for speed lóblin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno będą ganiać te baby z Ruskiej co stoją z jajkami, mlekiem i pietruszką. A w ogóle to czy oni mają uprawnienia do zatrzymania mojego samochodu w ruchu. Jeśli tak to proszę napisać kto nie ma takich uprawnień.
Straż Pożarna nie ma takich uprawnień... ale to kwestia czasu i zaczną wystawiać fotoradary...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już dosyć tych rządów PO !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czosnki maja się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu mają rządy PO do rzeczy? urzędnicza masa się nie zmieni po nowych wyborach. zmienią się ministrowie, którzy będą się głównie zajmować prezentowaniem się w tv, żeby zapunktować na następne wybory. przypomnę, że wśród byłych i obecnych posłów PIS jest wielu butnych chamów łamiących przepisy jak Kurski czy Macierewicz - obaj znani piraci drogowi. Zmiana partii nic nie zmieni. Zmienić może tylko nasz - obywateli - zbiorowy opór.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to cieniasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kretyńskie wytłumaczenie - do pościgów - od ścigania to jest chyba policja.  To znaczy, że będą mogli teraz jeździć po 150 czy 200 km/h bo ścigają przemytnika? I co może jeszcze mandat za prędkość będą wlepiali? Prawda jest zapewne taka, że pan naczelnik potrzebuje służbowy samochód do własnych potrzeb, a byle czym to może jeździć podatnik a nie on. I tyle w tym temacie. Skarbówka od lat do spółki z ZUS marnotrawi nasze podatki - zakup samochodów, nawet najdroższych to czubek góry lodowej.  Dobrym przykładem jest nowy budynek US w Lublinie z biurem prezesa, o którym niedawno było głośno, czy system informatyczny za grube pieniądze, który nie działa.   Arogancja posunięta do granic absurdu - oni po prostu wychodzą z założenia "pocałujcie nas w pośladki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PRZY OKAZJI POWINNI IM ZAMONTOWAĆ FOTORADARY- IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydała by się informacja ileż to pościgów rocznie wykonują lubelscy urzędnicy. Czyżby kilka codziennie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna redakcja pominęła zupełnie, że przytoczone w tekście wymagania spełnia skoda superb z silnikiem 3.6 fsi, przekłądnią DSG i napędem na 4 koła o mocy 260 KM,która jest między innymi na wyposażeniu Policji w niektórych województwach jako pojazd z videorejestratorem i przypuszczam, że ze względu na cenę - poniżej 200 tys PLN- najniższą z  wymienionej gamy samochodów, jest w stanie wygrać przetarg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mojej esy 4.2l. 340KM i tak nie dogonią:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest rozpisany przetarg żeby kolega ministra więcej zarobił, bo z tańszej wersji mniejszy odsyp pod stołem będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co od razu audi A6 albo BMw serii 5 jak można tańsze a4 albo bmw serii 3 kupić. Tez spełniają te same kryteria a są tańsze. Nawet Skoda Superb je spełnia i jest o wiele tańsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież auto kupują za naszą kasę więc co się będą ograniczać...no nie?Kur...ludzie już wychodzą na ulice ,będzie gorzej sami się proszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swojej głupoty i pazerności i tak nie dościgną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu mają rządy PO do rzeczy? urzędnicza masa się nie zmieni po nowych wyborach. zmienią się ministrowie, którzy będą się głównie zajmować prezentowaniem się w tv, żeby zapunktować na następne wybory. przypomnę, że wśród byłych i obecnych posłów PIS jest wielu butnych chamów łamiących przepisy jak Kurski czy Macierewicz - obaj znani piraci drogowi. Zmiana partii nic nie zmieni. Zmienić może tylko nasz - obywateli - zbiorowy opór.
To że kaszubski żyd razem z tym całym czerwonym,konfidenckim  bydłem musi natychmiast odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ten kryzys którym cały czas straszy ta komunistyczna czerwona banda ??? tusk musi odejść,oszust jeden !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...