Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i jeszcze psiakom limuzyny zafundowali.....to już przegięcie, tańszych ku.wa nie było?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pokolenie JPII, religia w szkołach , wolność dla wszystkich , namaszczenie narodu przez pewnego świ-RNIĘTEGO i potrzeba wzmacniania sił policyjnych ? Toć to gołąbki latające ,owieczki chodzące , a może zwykłe barany ..;-)))?
0
Szkoły na wioskach zamykać, lokalne drogi dziurawe jak sito nie ma kasy żeby połatać, a tu bęc kasa na 5 szybkich drogich bryczek dla dzielnej policji się znalazło. Coś mi to zaczyna pachnieć państwem policyjnym.
0
Jak widzę działania tych policjantów w tzw. "sreberkach" to wydaje mi się, że niewiele mają wspólnego z pilnowaniem porządku na drogach !!! Szpan, chęć zaistnienia i wybiórcze kontrole albo jadących pomału albo pędzą sami ....tylko nie wiadomo za kim i do czego !!! Już na tym polu o wiele lepiej wypadają policjanci - motocykliści !!!
0
Przypominam, ze nadal u steru jest POstkomunistyczna koalicja PO-ZSL...
0
A gdzie się podziały piesze patrole? Rozumiem bezpieczeństwo na drogach, ale jak się coś dzieje to i tak ich nie ma. Czy policji potrzebne są tak drogie auta?
0
zna któs nr rejestracyjne?
0
no i jeszcze psiakom limuzyny zafundowali.....to już przegięcie, tańszych ku.wa nie było?
były ale bez wygód, a te po znajomości na przetargu  przeszły.
0
K....wa 10 im trzeba było kupić, nierobom za..ranym. I tak już tylko d.py wożą i kupa cwaniactwa nic więcej.
0
Suuuper! Będę się czuła troszki bezpieczniej na Lubelskich ulicach
0
Samochód za ćwierć bańki? Ktoś oszalał?
0
POLECAM STRONĘ http://anuluj-mandat.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
zna któs nr rejestracyjne?
Znam ,ale nie powiem,  bo tak jak pani Beata Szydło nie pokazała projektów ustaw,  to i ja muszę grać prostą gawiedzią...! 
0
Bardzo fajnie że tak oszczędnie się gospodaruje pieniążkami podatników i w służbie bezpieczeństwa kasuje się ich autami za 250 tyś złotych bo na rynku nie ma nic tańszego co mogłoby pełnić taką samą funkcję - gratuluję ENERGOZAMOWI że potrafił profesjonalnie przygotować tak dobrą ofertę dla Policji, która na pewno ma bogate rozeznanie w rynku dot. cen samochodów i wiedziała że wybiera wg przyjętych kryteriów najlepszą ofertę lubelskiego dealera który teraz sobie też kupi nowe auto. A plebs niech zdycha na najniższej krajowej to mu się odechce jeżdżenia samochodem i przesiądzie się na wspaniałą komunikację miejską - tak wygodną i nowoczesną jak auta dla Policji i dealera Energozamu. Qrwa jak ja kocham ten kraj.
0
Trzeba było Ferrari kupić.
0
Zwykła skoda octavia by nie wystarczyła? Mam nadzieję, że szybko ulegną awarii te złomy za ćwierć bańki.
0
Samochód za ćwierć bańki? Ktoś oszalał?
tanim gównem nikt nie będzie jeździł.
0
Nie popieram zakupu, ale czytać trzeba ze zrozumieniem. Wyraźnie napisane , że kupili 10 sztuk. Cytat: Policja dostała w sumie 10 nowych samochodów. Pięć z nich jest oznakowanych, ale bez wideorejestratora (choć pierwotnie miały posiadać takie wyposażenie). Możliwość nagrywania wykroczeń kierowców ma pięć aut nieoznakowanych.
0
Przecież zakup w jednostkach budżetowych odbywa się na drodze przetargu. To policja pisząc SIWZ określa warunki a złożyć ofertę może każdy dealer zgodnie z warunkami zawartymi w SIWZ. To, że akurat wygrał Energozam świadczy tylko o tym, że pewnie dali najkorzystniejszą cenę.
0
Przecież zakup w jednostkach budżetowych odbywa się na drodze przetargu. To policja pisząc SIWZ określa warunki a złożyć ofertę może każdy dealer zgodnie z warunkami zawartymi w SIWZ. To, że akurat wygrał Energozam świadczy tylko o tym, że pewnie dali najkorzystniejszą cenę.
Achtung - młody pelikan
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: