Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pięć miesięcy żyła w lesie z trzema córkami

Utworzony przez daeer, 3 października 2010 o 18:41 Powrót do artykułu
No i jak w tej naszej POlsce dobrze jest
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ależ oczywiście pan Tusk i inni decydenci nie są odpowiedzialni za to , oni rządzą ,ale przecież nie maja na nic wpływu , jest wolność, wszak każdy może decydować o sobie ,co ma robić....Można przecież jednym słowem skomentować - "nieudacznictwo","ma jak sobie zasłuzyła" i udawć w TYM CHORYM PAŃSTWIE ,ŻE NIE MA PROBLEMU!!!
0
A co ma PO i Tusk jako taki do psychiatrycznej i z pewnością nieszczęśliwej kobiety i jej rodziny? Generalnie tego typu sprawy dzieją się na całym świecie - myślę o cywilizowanym - i raczej nikt nie wini za to premierów czy prezydentów. Za nieboszczki komuny podobnie bywało, tylko wtedy nikt się nie pieprzył i dzieci odbierano do domu dziecka bez żadnych ale.
0
jak nie stać mnie to nie robię tyle dzieci, proste. Przecież miala alimenty, pomoc, a co ona myślała,ze jak narodzi dzieci to za darmo będzie dostawała luksusy, niejedna osoba pracuje i zarabia 800-1200 zl i ma rodzinę na utrzymaniu,
0
Gościu z postu wcześniej- Bez przesady, ta kobieta nie ma jakiejś gromady dzieci.
Ostatnio edytowany 3 października 2010 o 20:49
0
lepiej by było dla tej rodziny i państwa , gdyby pieniądze wydawane na dzieci przez państwo w schroniskach i domach dzicka trafiły do matki , dla zdrowia psychicznego i matki i dzieci i z pożytkiem dla wszystkich , uniknelibyśmy w takiej sytuacji patologii którą tworzą takie sytuacje , rozdzielenie rodzin
0
Gość napisał:
jak nie stać mnie to nie robię tyle dzieci, proste. Przecież miala alimenty, pomoc, a co ona myślała,ze jak narodzi dzieci to za darmo będzie dostawała luksusy, niejedna osoba pracuje i zarabia 800-1200 zl i ma rodzinę na utrzymaniu,
Dzięki takiemu podejściu zgodnemu z katolicką nauką społeczną Polska ma prawie najniższy w Europie wskaźnik demograficzny i za 50 lat Polaków w tym tempie będzie 20 mln
0
Problem nie jest w premierze czy w prezydencie, ale w ludziach. System zmienił się 20 lat temu a u nas ci sami ludzie są na stołkac h obojętnie jaki jest system,!!!!!!!Trzeba zmienić podejście do życia, nastawienie do ludzi-------- trzeba być człowiekiem, czy to tak dużo dla urzędnika????????? Patrzeć na innych oczami potrzebującego, oczekującego ratunku, a nie traktować jak intruza....... Nie wiadomo jak szybko role mogą się odwrócić!!!!!!!!!
0
_CzarnyZajaczek napisał:
Dzięki takiemu podejściu zgodnemu z katolicką nauką społeczną Polska ma prawie najniższy w Europie wskaźnik demograficzny i za 50 lat Polaków w tym tempie będzie 20 mln
A ja sie pytam gdzie jest kosciol, dlaczego nie pomoze. Tylko w jedna strone pieniadze do spasionych brzuchow. Nabudowac kosciolow co wies to kosciol albo kaplica, a dlaczego nie ochronka dla matek z dziecmi, a dlaczego nie hospicjum lub dom starcoe itd. Okradacze obywateli i panstwa.Darmozjady.
0
gosc napisał:
A ja sie pytam gdzie jest kosciol, dlaczego nie pomoze. Tylko w jedna strone pieniadze do spasionych brzuchow. Nabudowac kosciolow co wies to kosciol albo kaplica, a dlaczego nie ochronka dla matek z dziecmi, a dlaczego nie hospicjum lub dom starcoe itd. Okradacze obywateli i panstwa.Darmozjady.
dopiero sie dowiedziales ze to sa DARMOZJADY i robia ludziom wode z mozgow?
0
KOBIETA NIE PODDALA SIE , PANSTWO DZIECI ZABRALO , NIE PRZESZKADZAC PROSZE TO PODSTAWA POMOCY
0
Nasze służby urzędniczo -sądowe czyli darmizjady to jedna wielka klika powiązana rodzinnie i zawodowo.Rozegnac to dziadostwo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: