Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

piękny parking

Utworzony przez marko, 9 grudnia 2009 r. o 14:29
ale ładnie przerobiono nam parking w opolu naprzeciwko UM. Kostka w żółtym kolorze wspaniale komponuje się nam z powstałym mauzoleum, chyba nastąpiła nowa era wymiany koski na parkingach. Ekipa kładąca kostkę solidnie się przyłożyła. Może ktoś wie kto to robił i ile biorą za m2,sam potrzebuję położyć kostę przy swojej chałupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie ci pracują w UM i częściowo dołączani są też do nich Panowie z komunalnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marko napisał:
ale ładnie przerobiono nam parking w opolu naprzeciwko UM. Kostka w żółtym kolorze wspaniale komponuje się nam z powstałym mauzoleum, chyba nastąpiła nowa era wymiany koski na parkingach. Ekipa kładąca kostkę solidnie się przyłożyła. Może ktoś wie kto to robił i ile biorą za m2,sam potrzebuję położyć kostę przy swojej chałupie.
trzeba zasponsorować ładny parking pod pizzerią no bo jakto taki brzydki będzie i klienci nie będą mieli gdzie stawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to z kim mam gadać jak żeby zrobili u mnie, czy z Burmistrzem. A jeszcze jedno gdzie kupiono kostke bo taka ładna jo też chcem kupić tako żółto. Chyba ona jest niedroga albo tańsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marko napisał:
to z kim mam gadać jak żeby zrobili u mnie, czy z Burmistrzem. A jeszcze jedno gdzie kupiono kostke bo taka ładna jo też chcem kupić tako żółto. Chyba ona jest niedroga albo tańsza
musisz mieć układy w UM albo kogoś z rodziny to ci zrobią za FREE - to taka dotacja euroopolska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też chce taką kosteczke koło mojego bloku przy fabrycznej,ale chyba jej nie dostane bo mam nazwisko nie związane z opolskimi elytami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja też chce taką kosteczke koło mojego bloku przy fabrycznej,ale chyba jej nie dostane bo mam nazwisko nie związane z opolskimi elytami
ja zapłace ale chce taka kostke bo mi sie podoba, prywatnie chce mieć nie gorszą niż miejska, za moje podatki nie mogę mieć gorszej za dużo nie wymagam prawda. Podoba mnie sie też to że zabrali wjazd do policji. Pewnie rada wyraziła zgodę na użytkowanie parkingu koledze radnemu skokowskiemu. A może już zmienili mapy i to prywatna własność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a konserwator widział to mauzoleum w ramach rewitalizacji kieską trząsnął. to może i urbanistycznie oślepł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wypowiedzą się nasi panowie radni..... czy była to tak nieodzowna i pilna inwestycja ciekawa jestem kiedy o niej dewagowali na sesji. Jak głosowali w tej sprawie poszczególni radni i ile nas kosztuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no co to jest-żaden radny nie chce się chwalić bądź co bądź ładną inwestycją. To czym się będą chwalić w czasie kampanii wyborczej. Chyba tym,że sie napracowali trzymaniem na sesjach łapek w stylu adolfa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt się nie chwali bo przebija z nich wielka skromność a może nie czytają forum,jeszzcze trochę czasu do wyborów co się mają chwalić za wcześnie. pewnie by się znalazł zaraz jakiś ciekawski i chciały wiedzieć za ile.Ja chciałabym wiedzieć gdzie i kiedy będą nowe takie piękne parkingi bo jak narazie to łatwiej zaparkować w Lublinie niż w Opolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marko napisał:
ja zapłace ale chce taka kostke bo mi sie podoba, prywatnie chce mieć nie gorszą niż miejska, za moje podatki nie mogę mieć gorszej za dużo nie wymagam prawda. Podoba mnie sie też to że zabrali wjazd do policji. Pewnie rada wyraziła zgodę na użytkowanie parkingu koledze radnemu skokowskiemu. A może już zmienili mapy i to prywatna własność.
nie rozumiem waszego jadu,każdy mógł stanąć do przetargu i nabyć działkę i wybudować budynek który będzie służył mieszkańcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie rozumiem waszego jadu,każdy mógł stanąć do przetargu i nabyć działkę i wybudować budynek który będzie służył mieszkańcom
nie kłam działka nabyta od prywatnego właściciela. Problem tkwi w tym czy każdy mieszkaniec pipidówki ma takie same prawa. Drugi problem to priorytety władz i celowośc konieczności inwestycji wraz z kosztami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...