Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pytacie jak są przygotowani drogowcy. Tak samo jak Państwowa Komisja Wyborcza. I jedni i drudzy zawsze zawalają w swoich powinnościach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://daa.pl/matka_zabila_2_swoich_dzieci_szok_w_okolicy   Pijana matka zabija 2 dzieci . za takie cos powinno byc dozywocie .a ona dostala 5 lat smiech z polskiego prawa
0
Pytacie jak są przygotowani drogowcy. Tak samo jak Państwowa Komisja Wyborcza. I jedni i drudzy zawsze zawalają w swoich powinnościach.
Ale nam tuskojeby zafundowały przyszłość !!!  mam nadzieję że to już ostatnia ich zima.
0
Cha-mie jak piszesz to pisz w granicach przyzwoitości i kultury. Nikt nie prosił ciebie o wulgarne komentarze. Ale po co ja to wszystko piszę do takiego prostaka - cha-ma.
0
Nieprzygotowani to są kierowcy, którzy nie maja zmienionych opon na zimowe, nie potrafią sprawdzić prognozy pogody na następny dzień (bo może trzebaby było wstać 30 min wcześniej, odśnieżyć samochód żeby pole widzenia nie było jak w czołgu). Prosta zasada jak jest zima to jest zimno pada śnieg a na drogach i chodnikach jest ślisko. Czarne suche drogi to są w lecie. Ludzie przestańcie narzekać na drogowców tylko zacznijcie myśleć na drodze: - sprawdzamy prognoze pogody - przygotowujemy samochód do jazdy - jedziemy ostrożnie do celu - w skrajnych przypadkach zostawiamy samochód pod domem i jedziemy komunikacja miejską
0
Nieprzygotowani to są kierowcy, którzy nie maja zmienionych opon na zimowe, nie potrafią sprawdzić prognozy pogody na następny dzień (bo może trzebaby było wstać 30 min wcześniej, odśnieżyć samochód żeby pole widzenia nie było jak w czołgu). Prosta zasada jak jest zima to jest zimno pada śnieg a na drogach i chodnikach jest ślisko. Czarne suche drogi to są w lecie. Ludzie przestańcie narzekać na drogowców tylko zacznijcie myśleć na drodze: - sprawdzamy prognoze pogody - przygotowujemy samochód do jazdy - jedziemy ostrożnie do celu - w skrajnych przypadkach zostawiamy samochód pod domem i jedziemy komunikacja miejską
Szkoda, że nie ma głosowania na top komentarz. Święte słowa! Ludzie przykład brać!
0
Cha-mie jak piszesz to pisz w granicach przyzwoitości i kultury. Nikt nie prosił ciebie o wulgarne komentarze. Ale po co ja to wszystko piszę do takiego prostaka - cha-ma.
Gdzie ty klarnecie masz coś wulgarnego ? czytaj nieuku ze zrozumieniem !!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: