Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piknik Niepodległościowy w Krężnicy Jarej: Były występy, konkursy i tort

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2016 r. o 21:43 Powrót do artykułu
Widze kolejna pisowska Akcja. niby 700 osób a na zdjęciach 50. Ciekawe ile Wojciechowski i kidaj zapłaciłi z publicznych środków za tą propagandę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że to tylko pisoska ściema byłam tam 5 minut ludzi z pisu więcej niż w TVP i zimno. Ale z tą ilością osób to pojechali bez mydła. przecież w Malibu max 250 wejdzie, a tam było porostu pustooo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna forma świętowania, fajnie że jest to organizowane. Dość zimno, ale na środku super kominek, więc można było się ogrzać. Gratulacje dla organizatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie osobiście nie interesuje czy to pis czy psl czy inna opcja - byliśmy z rodziną i bawiliśmy się bardzo dobrze - ludzi było dużo, cięzko nam było zaparkować - swieto niepodleglości na wesoło - swietny pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przybyłem spontanicznie, zamiast do Warszawy, pojechałem z żoną i synkiem do Krężnicy Jarej na Piknik Niepodległościowy i tylko żałuję, że bylem zbyt krótko. Dziecko oszalało, bo miało za dużo atrakcji :-) Dodam, że nie jestem w PiS i bardzo się cieszę, że tam mogłem być choć te parę godzin. Niesamowite wrażenia jak również propagowanie prawdziwie polskiej tradycji patriotycznej. Proszę o więcej takich zaproszeń :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też byłem , widziałem. Piękna, patriotyczna impreza, która z roku na rok nabiera rozmachu dzięki staraniom stowarzyszenia Nasza Niedrzwica i ludzi z różnych stron powiatu i województwa. Atrakcje dla dzieci i dorosłych , konkursy, ciepła atmosfera. Więcej takich lokalnych imprez. A do tych co marudzą: włączcie się w organizację takich imprez, 5 minut to za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEPIEJ POSIEDZIEC NA MALIBU PRZY OGNISKU NIZ DYMAC Z WOJTEM W CHLODNICE PO NIEDRZWICY.. NIE UMNIEJSZAJAC CELOWI - ALE PATRON SIE ZNALZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra inicjatywa - cykliczność tej imprezy potwierdza zapotrzebowanie lokalnej społeczności na tego typu świętowanie jednego z najważniejszych świąt dla naszego kraju - co najważniejsze bez podziałów politycznych. Liczba osób uczestniczących, która z roku na rok jest większa najlepiej weryfikuje formułę tego wydarzenia. Mnie osobiście cieszy liczna grupa dzieci i młodzieży - w ich rękach przyszłość narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna atmosfera taka rodzinna i co najwazniejsze patryjotycznie ksztaltujaca najmlodszych co swiadczylo o ich wesolych minach inicjatywa godna medalu za prace dla spolecznosci i przyjezdnych wielkie podziekowania dla pana Zgorki i wszystkich osob bioracych udzial w organizacji pikniku a i nie zapominajmy o panu Pilsudzkim swietne mial cukierki od pszczolki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam z rodziną po raz drugi na pikniku - moje dzieciaki bawiły się świetnie ,ale w tym roku spoźniliśmy się na konkursy :(. To wspaniały pomysł - chętnie przyjadę za rok jeśli tylko będzie taka możliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwie sie ze są jeszcze ludzie którzy mogą posuwać sie do szkalowania tak pięknej inicjatywy komuś szkoda pomysłu, bo to już piknik po raz trzeci fakt ze pogoda nie dopisała bo byłoby jeszcze wiecej ludzi, ale ktos widocznie nie wie co to znaczy przewineło się 700 osób, a nie 700 naraz bylem od początku, cieplo ubrany i wytrzymałem do końca, widziałem ze wiele rodzin przyjezdzało, posiedziało jakiś czas i wracali, a przyjezdzali nastepni w rożnym czasie byl jednak moment, ze malibu bylo zapelnione prawie na maksa i na moje oko bylo wtedy nie mneij 400 osob, a czesc laziła po terenie bo z boku był pokaz koparek a z drugiej strony malibu było strzelanie z łuku, gośc co prowadzil to prawddziwy łucznik, prawie jak Robin Hud brawa dla pana Zgórki, Kidaja i wszystkich organizatorow, tak trzymac panowie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że to tylko pisoska ściema byłam tam 5 minut ludzi z pisu więcej niż w TVP i zimno. Ale z tą ilością osób to pojechali bez mydła. przecież w Malibu max 250 wejdzie, a tam było porostu pustooo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpiuj wklej hahaha, jak nie można niczego więcej ''wymóżdżyć'' to taka opcja często się Pani przydaje? życzę wiecej własnej inwencji w móżdżeniu :P 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIETNA NARODOWA IMPREZA - A POMYSŁ Z TORTEM W NARODOWYCH BARWACH PRZEPYSZNY :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisze do tych co nawet z narodowego swięta chcą robić rynsztok, weźcie się i ogarnijcie, czy wy nie potraficie usznować tego święta ? szukacie okazji do drwin, gdzie wasz patriotyzm, gdzie zwykła przyzwoitość, faktycznie Polska dzieli się już na patriotów i na szuje bez honoru, bez godności miernoty, które same nic nie umieją zrobić probują umniejszać zasługi innych i radość z świętowania pomyśl człowieku, który plujesz na to święto i nie umniesz niczego uszanować, co sam zrobiłeś dla ojczyzny, dla Polski, jak odnosisz się do symboli i tradycji narodowych, pomyśl kim naprawde jesteś, co sobą prezentujesz i co chcesz w ten sposób osiągnać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • wspaniała impreza, byłem w Malibu zaraz po mszy i prawie do konca
  • zaangazowanie tych ludzi godne nasladowania, widac prawdziwy zapał i nie kłamany entuzjazm
  • szkoda ze to swięto nie jest latem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys w malibu można sie bylo pobawic na disco, teraz jakies pikniki integracje, szkoda tamtych czasow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, że Swięto Niepodległosci zostało uczczone godnie, poważnie i radośnie. Ludzie nie siedzieli w domu i gapili się w telewizor jak inni świętują. Ważne też, że impreza staje się cykliczna, to juz III piknik niepodległosciowy w gminie Niedrzwica Duża. Szkoda tylko, ze gmina w osobie wójta i Urzędu Gminy nie nagłosniła tego medialnie, a nawet przeoczyła to wydarzenie. A była ku temu okazja bowiem p. wójt występował w lubelskiej TV w przeddzień 11 listopada razem z dyrektorką Gimnazjum w Niedrzwicy Duzej i zachwalali swoje imprezy: akademię w domu kultury i bieg niepopdległosciowy z celem charytatywnym. Bardzo piękne imprezy, ale piknik też był ważny. W dodatku organizowany przez pospolite ruszenie działaczy stowarzyszenia Nasza Niedrzwica. W ogóle cieszy, że swięto Niepodległości jest tak godnie obchodzone w gminie Niedrzwica. Dlatego należą się serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczyniają się do organizowania tak wielu i tak ciekawych imprez z troską o integrację mieszkańców wokół tematu niepodległosci i polskości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...