Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłeś? Sprawdź się w komendzie

Utworzony przez ~xyz~, 29 kwietnia 2009 r. o 22:24 Powrót do artykułu
Opolscy policjanci nie lubią się narażać.Lepiej zgarnąć pieszego w niewłaściwym miejscu lub spragnionego z piwem pod sklepem.Szalejących młodzieńców w samochodach i na motocyklach nie widzą.Zainstalowano 4 kamery i sprawa jest załatwiona.Tłumaczenie że alkotest jest w legalizacji lub na przeglądzie jest śmieszne.W tym wypadku proponuje zamknąć komende bo nie może prawidłowo funkcjonować.Spokojnej Nocy.XYZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za czyje pieniądze oni to robią??? ZAKICHANY OBOWIĄZEK ..LEPIEJ ZŁAPAĆ NA KACU KOGOŚ I DOSTAĆ POCHWAŁĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłem właśnie kiedyś na Walecznych, poprosiłem o zbadanie ale mi odmówiono. Wtedy właśnie miałem napisać cos w tym temacie ale jakos mi uszło... ale byłem bardzo zły bo nie dość że szedłem kawał drogi jak głupi to jeszcze jakiś łoś minie pomógł... wku...y siadłem za kierownicę z nadzieją że nie "pomoże" mi napotkany patrol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem od znajomego policjanta , że ten dyżurny to kawał h......a, cwaniak ze znajomościami w komendzie wojewódzkiej i oczywiście stacjonarny alkotest mają sprawny tylko kryją tego snoba.... Jak tu budować zaufanie do policji Panie Komendancie Wrona...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem podobna sytuacje... Zamość godzina okolo 15 komenda policji "dzien dobry czy jest mozliwosc sprawdzenia ilosci promili alkomatem... itd..." "nie nie ma kiedys bylo mozna ale juz nie!!!!!!! do wiedzenia !! prosze przejsc sie na stacje paliw i sobie kupic jednorazoway" z grzecznosci aby nie dostac mandatu za obraze policjanta powiedzialem tylko "dowidzenia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W CHEŁMIE NA PEWNO NIE DMUCHNIESZ. PROBOWALEM PO SWIETACH WYSLALI MNIE NA CPN PO JEDNORAZOWE BADZIEWIE. NAWET CHCIALEM IM ZAPLACIC ALE NIE BYLO ROZMOWY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu to nasze Opole. Nic tu nie ma . Mieszkam w tym mieście od dziecka i jest mi wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem taką samą sytuację ... Powiedzieli NIE, więc się ich wtedy spytałem gdzie mogę się zgłosić, a oni mi na to że trzeba było tyle nie pić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby formalnie nie ma problemu jednakże Pan Rzecznik powinien wiedzieć że w niektórych jednostkach Policji nie ma zbytku ustników do Alcomatów, a to przecież kosztuje.Ponadto jeśli już sprawdza się komuś trzeźwość, to taki fakt należy wpisać do Rejestru Badań Urządzeniem.I wreszcie drobnostka-skoro brak jest na ulicach policjantów to kto ma takie badania wykonywać? Niech nadal Pan Rzecznik zachęca do przychodzenia i badania się w Komendach a Dyżurny lub zastępca Jednostki Policji będą tracić niepotrzebnie czas na takie "usługi". I wreszcie w podtekście to zwykłe zachęcanie do spożywania alkoholu, bo skoro jest pewność że można się przed wyjazdem sprawdzić to "pijemy do białego rana.A wiadomo że niewyspany i skacowany kierujący to potencjalne zagrożenie na drodze. Taki kierujący który sprawdzi się z wynikiem 0,00 prom. spowoduje tragedię a następnie zostanie pobrana mu do badania krew i wykaże 0,25 /zawsze jest błąd urzadzenia pomiarowego przy badaniu wydychanego powietrza a badaniem krwi/, to kto poniesie współodpowiedzialność za tragedię?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja w Opolu zakres obowązków: Pilnować palących lasów, łąk, wystawić mandat za przejście w niedozwolonum miejscu, wypalić 20l/100 km benzyny w Vektrze, ale najlemiej po okolicach Kraśnika bo w Opolu to to zawsze jakiś kolegoa może sie trafić lub kolega kolegi itd.... a dookoła słychać rechot pijanych gówniarzy bez prawa jazdy w samochodach i na motorach pedząchy 180km/h po okolicznych miejscowościach rozganiając po rowach małe dzieci wracające ze szkół.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jestem za, dla nie wpadania w paranoję taka usługa powinna być płatna 20 zł (wtedy unikniemy testów dla zabawy) a i na utrzymanie alkomatu będzie kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłem w III komisariacie i dmuchnąłem bez żadnego ale miałem 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j23 napisał:
Policja w Opolu zakres obowązków: Pilnować palących lasów, łąk, wystawić mandat za przejście w niedozwolonum miejscu, wypalić 20l/100 km benzyny w Vektrze, ale najlemiej po okolicach Kraśnika bo w Opolu to to zawsze jakiś kolegoa może sie trafić lub kolega kolegi itd.... a dookoła słychać rechot pijanych gówniarzy bez prawa jazdy w samochodach i na motorach pedząchy 180km/h po okolicznych miejscowościach rozganiając po rowach małe dzieci wracające ze szkół.......
Ja dodam jeszcze jeden obowiązek, łapać rozmawiających w czasie jazdy przez komórkę. Miałem taki przypadek, jadąc zadzwonił mi telefon, więc odebrałem mówiąc, że zadzwonię później nie wiedząc, że jedzie za mną sreberko. Włączyli sygnał świetlny i dźwiękowy, zajechali drogę i .... zapłaciłem 200 zł. Brawo nasza b. sprawna policja opolska, niech żyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też kiedyś chciałem się zbadać i nie było to wcale proste! Najpierw poszedłen na nowy komisariat przy ul. Zana, ale tam nie mieli alkomatu !!!! szok. Po odwiedzeniu kolejnego komisariatu to samo! - powiedzieli żeby zatrzymać jakiś patrol! Dopiero na trzecim z kolei komistariacie na Okopowej, po odczekaniu 25 minut zanim policjant skończy odglądać Małysza na dyżurce, z łaską zostałem przebadany.... Żeby się przebadać łącznie zeszło mi ok 1.5 h! W tym czasie już wytrzeźwiałem do końca, i wynik był: 000.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja w opolu jest 100 lat za murzynami to sa starzy komunisci ktorzy za wszelka cene nie puszcza stolka to jedno,a po drugie to oni musla ze sa bogami bo pracuja w (MILICJI) banda napuszonych marionetek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tak moze btw , ale niech nie pierdziela za przeproszeniem ze mozna sie sprawdzac na komendzie ... ostatnio z kumplem po imprezie rano wybralismy sie po zaparkowane auto , no i oczywiscie chcielismy sie sprawdzic najpierw czy mamy jeszcze cos we krwi , ani miejska , ani V , nie pomogly nam , bo cos tam cos tam .... takze panowie pałecjanci po zawodowkach .... LITOSCI !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co oni łaskę robią są od tego jak d*** od srania,narzekacie na Opole lub zapraszam do Łęcznej,banda służbistów,gogusiów itp, potrafią z daleka namierzyć niezapięte pasy, a sami nie potrafią dobrze cofać, cofają jadąć po krawężnikach, a gdy zwróciłem mu uwagę,i że sobie mandqat wypisze to powiedział to mi wypisz,cwaniak jeden, ale kolegów puszczają. a co do opola kiedyś zła[pano mnie za prędkość w poniatowej, zatrzymał mnie sam naczelnik drogówki odesłał mnie do mdrugiego po mandat, to uprosiłem i spóśćił mi z 400złi 8 punktów karnych na 100 zł i 4 karne, spoko macie policję pozazdrościć wam w Łęcznej za cholerę byście się nie dogadali walą z grubej rury ale sami jak łamią przepisy to tego nikt nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWINNI BADAC ODPŁATNIE NP 50 ZETÓW, TO TAK TANIEJ JAK ZBADAJĄ NA DRODZE.POZDRÓWKI DLA POLICJI, POLICJA NIE JEST DO USŁUG DLA LECZĄCYCH KACA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem też kiedyś taki przypadek w Opolu chciałem się zbadac po imprezie i byłem obsłużony od ręki przez panów w białych czapkach mile to wspominam.Pozdrawiam Kamil z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie dlatego, ze jestes z Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...