Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarski Dziennik w Regionie. Pobierz PDF

Utworzony przez kamil, 16 sierpnia 2012 o 10:44 Powrót do artykułu
Płacic za takie coś. Heheheheh Cały ten wasz gówniany biznes strzelił sobie samobója.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam nadzieję, że nikt za to gówno nie będzie płacił nawet 1 grosza.
0
wy dwaj wyżej jesteście tępe łosie, bo póki co to Piano jest darmowe, jeszcze przez miesiąc.
0
Marku, wiem że chcesz reklamowac ten syf, ale spójrzmy prawdzie w oczy, kto przy zdrowych zmysłach, bedzie płacił za te wasze wypociny, na temat totalnego dna, które zostało osiągniete przez tych wspaniałych piłkarzy. Pozdrawiam
0
Nie reklamuję. Po prostu póki jest darmowe to korzystam i czytam. Jak okres darmowy się skończy - przestanę. Nie jestem zwolennikiem płacenia za treści w sieci, ale najpierw wypadałoby się zapoznać ze szczegółami Piano a potem dopiero toczyć pianę
0
cheap lebron 9 shoes for sale | kevin durant shoes | wholesale Nike Yeezy 2 | wholesale lebron 9 shoes | cheap kevin durant shoes | cheap nike yeezy 2 | lebron 9 shoes
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: