Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
złamanie regulaminu
Ostatnio edytowany 17 października 2012 r. o 12:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@dobry - jak możesz tak w ogóle mówić? tylko pogratulować im wytrwałości i samozaparcia, bo w tym kraju na pomoc nie można liczyć! Z tego słynne polskie przysłowie: "umiesz liczyć? licz na siebie" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelsczyzna górą!!! Wilkowiacy na pewno lepiej zadbaliby o stadion niż ci prezesi zarabiający po kilkaset tysięcy miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teee ... no podatki zabrali i gitara ... dajmy im stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się uśmiałem z wywodów Pana Prezesa Daczki. Po pierwsze to nie przypominam sobie by młodzież z całej gminy kiedykolwiek ( oprócz zawodów organizowanych raz do roku ) mogła korzystać w nieograniczony sposób z obiektów sportowych. Z murawy i obiektów korzysta tylko i wyłącznie klub. Po drugie Pan Lato miłościwie nam panujący to na prawdę uwierzcie mi elokwętny facet w porównaniu do Pana Prezesa LKSu, więc z czym do ludzi. Człowieku weź się nie wyrywaj i zajmij się wałowaniem terawy na stadionie bo to Ci wychodzi najlepiej, a piłkę pozostaw fachowcom. Co do dokładania pieniążków z własnej kieszeni na działalność klubu to jest to kłamstwo. Skoro są braki w kasie to może Prezes zrezygnowałby ze swoich świadczeń i pełnił swoją funkcję społecznie, skoro tak kocha piłkę i jest od tylu lat mocno zaangażowany w życie i działalność Wilków. Niestety nie będzie to możliwe bo gminą od lat rządzi pazerny beton, a Pan Prezes jest jednym z tych którzy od lat nie mogą się oderwać od gminnego korytka. Podejrzawam że cała ta patowa sytuacja trwała, trwa i będzie trwać w najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kajko napisał:
Ale się uśmiałem z wywodów Pana Prezesa Daczki. Po pierwsze to nie przypominam sobie by młodzież z całej gminy kiedykolwiek ( oprócz zawodów organizowanych raz do roku ) mogła korzystać w nieograniczony sposób z obiektów sportowych. Z murawy i obiektów korzysta tylko i wyłącznie klub. Po drugie Pan Lato miłościwie nam panujący to na prawdę uwierzcie mi elokwętny facet w porównaniu do Pana Prezesa LKSu, więc z czym do ludzi. Człowieku weź się nie wyrywaj i zajmij się wałowaniem terawy na stadionie bo to Ci wychodzi najlepiej, a piłkę pozostaw fachowcom. Co do dokładania pieniążków z własnej kieszeni na działalność klubu to jest to kłamstwo. Skoro są braki w kasie to może Prezes zrezygnowałby ze swoich świadczeń i pełnił swoją funkcję społecznie, skoro tak kocha piłkę i jest od tylu lat mocno zaangażowany w życie i działalność Wilków. Niestety nie będzie to możliwe bo gminą od lat rządzi pazerny beton, a Pan Prezes jest jednym z tych którzy od lat nie mogą się oderwać od gminnego korytka. Podejrzawam że cała ta patowa sytuacja trwała, trwa i będzie trwać w najlepsze.
Zgadzam się w 100%!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ten adesat. Trzeba to zgłosić Ministerstwu Sportu i Nar. Centr. Sportu które administruje stadionem. PZPN nie ma z tym nic wspólnego. On wynajmuje stadion. Trzeba niestety trochę poczytać, a nie wierzyć politykom na słowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
]ja słyszałem cos o sprzedawaniu konserw z darów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powódź to dawne dzieje. Skoro do tej pory nic nie wypłynęło, to teraz tym bardziej nie spodziewajmy sie przełomów. A to że Ktoś tam coś tam słyszał to w tym momencie jest już nie istotne. Zyjemy tu i teraz i moim skromnym zdaniem powinniśmy jak tylko możemy wytykać jako społeczeństwo tego typu absurdy jak to że Prezes Daczka chciałby zorganizować mecz reprezentacji Polski na stadionie narodowym . Brak słów poprostu jak patrzę na to co ten prymityw wyprawia. Człowieku troszeczkę ogłady i samokrytyki bo tym o to sposobem i swoją osobą kompromitujesz NAS mieszkańców gminy Wilków na arenie krajowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat przesura w klubie Pana Daczki jest funkcją społeczną, to raz, a dwa zapraszam na stadion nie pamiętam dokładnie w jakie dni (o ile sie nie myle to nawet codziennie) i prosze zobaczyć ile dzieciaków przebywa na boisku zajmując swój wolny czas piłka i różnymi zajęciami a nie siedzeniem przed komputerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby nie powódz i kasa,którą za nią dostali nadal byłoby tam dno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gracz napisał:
]ja słyszałem cos o sprzedawaniu konserw z darów
Zapewne pieniążki ze sprzedaży tychże konserw zasiliły konto wilkowskiego klubu, więc czemu narzekają że w kasie pustki? I don't understand
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z takie oczernianie o sprzedaży tych konserw można pójść do więzienia i o ile sie nie myle juz jakieś sprawy w sadzie dotyczace tego tematu były...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bul, bul, bul i fstyd POtforny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daczka wcale nie prezesuje społeczne. Jest pracownikiem gminy i dostaje kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy Wy wszyscy nie rozumiecie że to kpina? Przecież to oczywiste że nie liczy na zarządzanie stadionem. Zapraszam do zapoznania się ze słowem sarkazm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...