Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pilnują dzień i noc już od prawie 100 dni. Nie chcą we wsi spopielarni zwłok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 września 2016 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Durnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czerniejowie lubią strajkowac, to juz nie pierwszy raz :) nudzi się emerytom. Gdyby ich pytać o zdanie w każdej kwestii ti by na wsi prądu nie było bo i po co, oni się bez tego wychowali i jakoś żyją. Strajkowanie w czerniejowie to taki lokalny sport XD cmentarz im nie przeszkadza chociaż bardziej szkodzi ( wodom gruntowym itp, maja studnie w pobliżu cmentarza ) a ze obok spalarnia to juz w oczach Majdanek maja i kłęby dymu i smród :) ciemnogrod, wstyd. Nikt nie mieszka obok, najgłośniej krzyczą Ci którzy maja kilometr do inwestycji albo pol . no ludzie, z chlewu więcej smrodu jest niż ze spalarni będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu właściciela bym to ogrodził , psy puścił żeby im szczekaly dzień i noc , od 6 do 22 bym puszczał dubstepy , wielkie kolumny przy siatce to by się rozeszli do domów. Wstyd na cały kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiaja się chłopa a 90% z nich szamba na laki pompuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdża tedy codziennie i widzę tam samych emerytów, nudzi im się to wymyślają, jest okazja się spotkać , pogadac. Co im to przeszkadza. Rozumiem jakby to miała być oczyszczalnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie poczytajcie najpierw o zagrozeniach a potem protestujcie. Takie krematorium przeciez nie zagraza zdrowiu!!!!. Ale ciemny lud tępo wierzy w czyjeś słowa, zamiast sie czegos dowiedziec ot tak dla samego siebie poświęcając chwile czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po twarzy protestujących pań widać, że podstawową wiedzą się nie zhańbiły. Jedyny ratunek w księdzu. Jak ksiądz każą, tak ciemne baby zrobią. Ale trzeba mieć nieźle zryty beret, żeby grila robić pod domem pogrzebowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagraza, nie zagraza, wszyscy madrzy bo to nie pod Waszym domem, Wiem jak to dziala, filtry zaklada sie w dzien a w nocy cala para bez, znacie ten zapach palonej skory i wlosow? Ja tak, wiec nie komentowac jak sie nie ma zielonego pojecia , teoria to jedno a praktyka drugie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to miejscowy proboszcz? pytaliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak cała wiocha pali w domach czym popadnie, to ci jakoś nie śmierdzi? Czysta hipokryzja i słoma z butów. Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha plebs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak lepiej w beczkach po kapuście kisić niż spopielarnie. Wtedy nikt nie protestował i nikt nic nie wiedział !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziady jedne wziąć pały i rozgonic towarzystwo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wstępie zaznaczam, że faktycznie nie chciałabym mieć w pobliżu posesji spopielarni zwłok ze względów innych niż szkodliwość dla zdrowia, ale powiem coś innego - wczoraj wracałam do Lublina przez okoliczne wsie i mocno zastanawiałam się dlaczego z kominów domów na wsiach leci taki czarny dym, czarny jak smoła.....co wtych piecach jest palone i wypuszczane w środowisko???? ktoś powinien takie rzeczy sprawdzać, bo strach bierze jak się widzi co wylatuje z wiejskich kominów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwcie się osobom starszym dla nas palenie zwłok po oglądaniu Majdanka w latach 50-tych  i niekiedy wąchaniu dymu palonych zwłok na podwoziach samochodów to wielka trauma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lat temu - no, już blisko 10 - byłem na pogrzebie mojej cioci w Warszawie. Jakoś tak się złożyło, że w sumie, z całej rodziny tylko ja, od lat kilkudziesięciu, mieszkam poza tym miastem. Pogrzeb jak pogrzeb, odbył sie i tyle, byłem tylko lekko zdziwiony, że na Powązkach, w grobie rodzinnym, bo wiedziałem, że ten cmentarz już był (i jest) zamknięty - przynajmniej dla normalnych ludzi, a i grób rodzinny od lat wielu też - przynajmniej w świetle przepisów. No i okazało się, czego dowiedziałem sie w tajemnicy (bo była trumna itd) - przynajmniej przed niektórymi krewnymi - że ciało zostało spopielone. Na moje pytanie - a gdzie się to odbyło, odpowiedź brzmiała - a tu, niedaleko. W centrum niemalże miasta - blisko 2 milionowego. A wiem, że ta spopielarnia nie jest jedyną w tym miescie. Zatem - można? Ano, da się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki wjazd to odbuduje za marne pieniadze, mam nadzieje ze prokurator nie zajmuje sie takimi ***relami. a poza tym to mocherami ktos manipuluje bo skad ich niby stac na takie ladne transparenty. i jeszcze jedno grilowanie pod domem pogrzebowym i cmentarzem to chyba nie przystoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to zwykłe nękanie kogoś,  kto nikomu nie chciał wyrządzić krzywdy i naiwnie uwierzył w legalność prawomocnym urzędniczych decyzji. Jak to pogodzić z deklarowaną wiarą wymagającą przyzwoitości i szacunku wobec innych? Kto odda inwestorowi zainwestowane pieniądze, stracony czas i nadszarpnięte nerwy? Ludzi mogę zrozumieć - trudno ich przekonać,  ale obrzydzenie bierze,  gdy widzi się działania gminy i radnych. Od nich można by oczekiwać więcej rozsądku. Jak można ufać urzędowi,  który na siłę szuka haków i kruczków prawnych. Zachowanie wojewody - bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moherowe berety!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ich, taka spalarnia powinna być daleko od zabudowań a nie w środku wsi..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...