Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważam ,że ten człowiek nie ma czego szukać poza więzieniem,niech siedzi do końca życia i niech za kratami nawraca małolatów - jeżeli chce być taki w porządku - kit wciskać reporterowi każdy potrafi.
Człowieku,zastanów się zanim cos powiesz.Czy mam ci zyczyć bys od poczatku,od dzieciństwa przeszedł droge tego człowieka i dopiero wtedy byśmy pogadali,  może byłbyś jeszcze gorszy niż on,skąd wiesz.Ciesz się,że przyszedł do BOGA,bo sam nie miałby siły na zmianę i jest nowym człowiekiem.Czy chodzi o to,by przepełniać więzienia bandytami,czy,by ludzie moca BOZA się zmieniali i czynili nareszcie dobro?Po co zyjemy!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzieeeee.... Co Wy mówicie? To chyba prawda, że jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry człowiek. Niesamowity, który niesie pomoc innym i glosi słowo Boże i nawraca ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stępniak jest kłamcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus był z więźniami rozmawiał z nimi dla niego on to ktoś a nie jak dla wielu nikt zazdroszczę mu wiary i takiej determinacji . Kto tym się pochwali ja nie . Został ocalony wyrwany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jezus był z więźniami rozmawiał z nimi dla niego on to ktoś a nie jak dla wielu nikt zazdroszczę mu wiary i takiej determinacji . Kto tym się pochwali ja nie . Został ocalony wyrwany
Niuniu: co Ty za bzdury opowiadasz??? Byłem na spotkaniu na żywo z tym Panem (około rok temu). Gadał cudownie, wszystko cacy -cuda na kiju, że widział Jezusa, itp. Może bym uwierzył w to, co gadał, ale... napisalem do niego kilkakrotnie na ich stronę YouTube już rok temu. I wiesz co? - do tej pory nie doczekaem się odpowiedzi. Znaczy to, że swoich widzow zlewa cieplym moczem -liczy się :kasa Misiu, kasa! Druga sprawa: na spotkaniu opowiadal, że on bidny jest i ma tylko to, co na sobie. Zajrzalem wobec tego na jego stronę internetową -a tu chociażby samochodzik (na przykad) taki, że niejeden z nas o takim by sobie pomarzyc chciał... Dlatego nie powielam bzdur, jakiż on jest cudowny, itp. Zwykły "magik", który dla kasy bedzie pięknie gadał i ludzi uwodził pięknymi slowami. Nie dajcie się zwieść pozorom -jeśli macie mózg, to zacznijcie go używać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki ty git po rajtach powinieneś mieć jechane w gadzie brata widzisz lodomacie gepardowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SRAJĄ MUCHY BĘDZIE WIOSNA ,BĘDZIE LEPIEJ TRAWA ROSŁA ,PRZESZEDŁ NA EMERYTURĘ I ZAŁOŻYŁ FUNDACJE ŻEBY BYŁO Z CZEGO ŻYĆ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...