Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jessssssssssoooooooo po kulawce! ale chłopek się wykształcił; ważne że gumofilce odpadły; jeszcze tylko czerwonych pozbyć się i po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadchodzi PISOLEW....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba  sobie wcześniej  PO-palili zioła, skoro stworzyli taki układ. Ale JA JA>.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba  sobie wcześniej  PO-palili zioła, skoro stworzyli taki układ. Ale JA JA>.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESZCZE NIE JEDNA  RZECZ WAS ZASKOCZY, NIE JEDNA, ALE PRZYJDZIE CZAS, PRZYJDZIE CZAS  NA PEWNO. Jednego nie rozumie, po co ta koalicja?.PIS plus Dworak i pozamiatane. Wieleba be..... chociaż prawicowy. Dworak oszukał sam siebie. Ale jak widać lepiej z SLD trzymać się za ręce. A Rydzyk mówił w Janowie ,patrzcie tym z PiS na  ręce. Czyżby spełnienie obietnicy za poparcie do parlamentu?.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to DW dostał zlecenie na Janów, ze kilka art. o tym co się dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W janowskiej polityce diabeł da się wykapać w święconej wodzie aby tyko pozostać przy władzy. Jest to smutne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy w Janowie Trzeci Kościół skoro katecheta starostą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech będzie i katecheta aby tylko oddzielił ziarno od plewa. Trudne to zadanie, niby nic takiego, niby nic, niby nic wielkiego, niby nic. A jednak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech będzie i katecheta aby tylko oddzielił ziarno od plewa. Trudne to zadanie, niby nic takiego, niby nic, niby nic wielkiego, niby nic. A jednak.
Niech będzie i ksiądz. Jak szaleć to szaleć  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwony PiS-lam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak już nie zaśpiewają zielono nam. Nie rozumie tej janowskiej polityki, ni w ząb. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS, PIS bis od prof. Piotrowskiego i SLD - jak miło  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęście przyszło czemuż  im tak smutno, umarł ktoś, czy to ranga tak przygniata? Jedynie Grzesiek lekko zadowolono, a Stasio usiadł po prawej, ale wygląda jak sierotka Marysia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba  sobie wcześniej  PO-palili zioła, skoro stworzyli taki układ. Ale JA JA>.
Palone, znalezione zioło chłopcom zaszkodzilo i to bardzo!!! Wpis poprzedni jest także mój. Ten jest potwierdzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba  sobie wcześniej  PO-palili zioła, skoro stworzyli taki układ. Ale JA JA>.
Palone, znalezione zioło chłopcom zaszkodzilo i to bardzo!!! Wpis poprzedni jest także mój. Ten jest potwierdzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO GDZIE MOZNA O TEJ PORZE ROKU NAZBIERAĆ ZIOŁA. WIEM, HARCERZE NIE PALĄ A ANTONI TO PRZECIEŻ HARCERZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutno mi się robi, a jak smutno to przykro, reszta bez komentarza.  Mimo wszystko, Krzysztof Kołtyś to przy nich wielka klasa, żeby tylko patrzył  trochę inaczej i rozróżniał kto przyjaciel a kto wróg. Idę się napić z tego wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutno mi się robi, a jak smutno to przykro, reszta bez komentarza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palone, znalezione zioło chłopcom zaszkodzilo i to bardzo!!! Wpis poprzedni jest także mój. Ten jest potwierdzeniem.
Ciekawe, kto im ten smród podrzucił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...