Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najlepiej skasujcie wszystkie linie i autobusy.Idzcie na bezrobotne ale bez prawa do strajku ze wam tak zle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidaruchowa troska o państwo i jego rozwój........Bo obywatel jest najważniejszy............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem PKS Puławy polega na tym że pracownicy odpowiedzialni za przewozy nie słuchają pasażerów. Obcina się kursya nie wprowadza nowych którymi mogli by jeździć pasażerowie. Proszę zobaczyć jak przepełnione są busy z Lublina do opoola Lubelskiego w godzinach popołudniowych . w tym czasie PKS mie obsługuje wogóle tej linii!!! Tak jest na wielu trasach PKS Puławy. Najwyzszy czas abyktoś w końcu zrobił z tym porządek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam pracownika z tegoż PKSu i co tu dużo gadać, na własne życzenie degradacja. Tak samo jak z PKS Opole Lub. ... Deja VU !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Najlepiej skasujcie wszystkie linie i autobusy.Idzcie na bezrobotne ale bez prawa do strajku ze wam tak zle
Jak ludzie nie jeżdżą, to się kursy likwiduje. Dla 4 osób autobus nie będzie jechał, bo to się po protu nieopłaca. A dlaczego nikt na prywaciarza nie napisze artykułu, że nie jeździ po pipiduwach po te 4 osoby??? Jakby ludzie jeździli, to by kursy były. Jak zwykle co złe to na PKS od razu. Chory naród!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak mnie zaraz szlak tafi... jak to były komunikaty jak nie było??? tak samo było w tamtym roku, czy w tym juz nie pamiętam, zdjęli z dnia na dzień autobus z dwora głównego 20:48!! bez żadnych świstków, mogliby chociaż w autobusach powiesić:/ na przystankach nie realne?? kiedyś wieszali i bylo dobrze, a teraz to chyba mysla ze ludzie to wróżki i będą wiedzieć kiedy i co przestaje jeździć... chce pks zarobić to po pierwsze zmienić kierwców, bo już nie raz się spotkałam z chamstwem, zamiast sie cieszyć, że któś w ogóle jeszcze do nich wsiada to marudza.. kiedyś kierowca mnie oszukał i chociaż powiedziałam, że chce studencki skasował mi normalny to sie z nim zaczełam kłócic, dopiero wziął tak jak powinien... po 2 niech zacznie puszczać pks w godzinach szczytu jak mnostwo ludzi jedzie do domu, a raczej koczuje na przystankach.. kiedy jak pracowałam w tesco to wyszlam na przystanek o 15, stałam 2 godz zeby sie COS zatrzymało... niech te deb***e zaglądają na fora to będą wiedzieć jak zwiększyc popyt na swojego autobusy!!!! od 3 dni zakopuje się w internecie i próbuje znaleźc rozkład busów i autobusów, taki który będzie jeździł jutro, okazuje sie ze nie ma nawet nr tel firm busów z Opola czy Poniatowej, a autobusów znalazłam na pks puławy, gdzie aktualizacja jest z 23.12.2010 gdzie zdjęli połowę autobusów.. i niech mi ktoś sie sprzeciwi: jak bez samochodu to bez reki!! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy piszecie narpiew jeździcie przepełnionymi busami na wszystkich liniach a PKSem nie a potem macie pretensje do kogo??? Już wykończyliście PKS Opole. Busiarz jak wozi kilka osób na jakiejś lini i mu się to nie opłaca - to wysyła listy, dzwoni lub w inny sposób powiadamia pasażerów że nie będzie jeździł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa... teraz to tylko brawo dla rzadzacych... kilka tysiakow pod biurkiem i mamy pozwolenie na kursy po danej trasie a prywaciarz chap... i wypuszcza busy co 30 minut w miejscowosciach gdzie autobusy byly co godzine z miasta do miasta zaczyna sie boj o klienta i ot prosze bilety promocyjne i tak miesiac dwa a moze uda sie i trzy...a wtemczas pks idzie na ostawke no bo taniej sie liczy... mija miesiac miodowy.. iii mamy niespodzinake trzy razy drozsze bilety i juz nie co 30 minut a co 90.Pks odwolal kurs a Ty dupku marznij i czekaj moze cos przyjedzie.... A pan co wziął kase za pozolenie smieje sie w twarz chcialem dobrze.. i ja mam dobrze bo mam nowe auto.. i mam czym jezdzic a ty czekaj.. moze trafi sie konkurencja i znow 3 miesiace beda busy kursowaly co minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu gdzie widziałes listy czy telefony od busiarzy? chyba Ci się przyśniło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busy prywatne nie pozwolą sobie na to żeby nie jedździły przez tydzień z powodu remontu samochodu. A taka sytuacja miała miejsce na początku grudnia kiedy to kurs poranny do Puław po prostu został zawieszony ( ale nikt o tym nie widział bo nie było żadnej informacji)z powodu remontu autobusu i jak się dowiedziałam nie ma iinego kierowcy ani autobusu który moze obsługować ten kurs. Pasażowie wyczekiwali przez kolejne dni na przystankach a autobusu nieprzyjedzie czynie. Pan a PKS-u poinformował mnie ze nie może zamieścić takiej informacji na stronie internetowej bo nie ma do niej dostępu. Od tego czasu liczba osób korzystających z tego kursu zmalałą. Wiec odpowiedzmy sobie na pytanie dlaczego ludzie wybierają pzrewożników prywatnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młoda napisał:
Busy prywatne nie pozwolą sobie na to żeby nie jedździły przez tydzień z powodu remontu samochodu. A taka sytuacja miała miejsce na początku grudnia kiedy to kurs poranny do Puław po prostu został zawieszony ( ale nikt o tym nie widział bo nie było żadnej informacji)z powodu remontu autobusu i jak się dowiedziałam nie ma iinego kierowcy ani autobusu który moze obsługować ten kurs. Pasażowie wyczekiwali przez kolejne dni na przystankach a autobusu nieprzyjedzie czynie. Pan a PKS-u poinformował mnie ze nie może zamieścić takiej informacji na stronie internetowej bo nie ma do niej dostępu. Od tego czasu liczba osób korzystających z tego kursu zmalałą. Wiec odpowiedzmy sobie na pytanie dlaczego ludzie wybierają pzrewożników prywatnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieje się tak dlatego że kierownik pks zawiesza kursy bo tak każą mu szefowie prywatnych firm. a czemu to wiadomo.przykład MICHÓW-LUBARTÓW I MICHÓW-PUŁAWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe że dziś rano autobusy z Opola lubelskiego zawiesiły kursowanie a firma prywatna która dowozi dzieci do szkoły jezdziła podstawówki i gimnazjum dojechali na lekcje a licealiści zostali na lodzie poprzednio jak były duże opady śniegu to przez 2 dni młodzież też nie mogła dojechać do Opola(a drogi były odśnieżone lepiej jak w mieście) tylko najłatwiej sprzedać bilety miesięczne a potem ....zawiesić kursowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...