Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma bierze Sejm (wideo)

Utworzony przez wesoly wyborca z PO, 21 października 2007 r. o 23:08 Powrót do artykułu
Gosiewski na boczny tor a dworzec we Wloszczowej nalezy rozebrac i przeniesc w rejon lubelski np. do Rejowca Fabrycznego gdzie miejscowy dworzec straszy niczym wyskubany kaczor, kwa kwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWOOOOOOOOOOO POLSKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hurra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odpuszczaj - niech wróci normalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki o to obrazek przedstawił jeden z wyborców w Lublinie:Poszliśmy z córka na wybory i była taka sytuacja:Weszła staruszka a za nią jakiś facet, czepił sie jej : "ja tu pani pomogę" , szybko , szybko zakreślamy.Siedli przy stoliku, ona mówi , ze chce na Stawiarskiego z PiSu a facet: "Tak tak, juz zakreślamy" Widze katem oka jak stawia krzyżyk przy przydupasie Palikota- Wilku. Zagotowałem się i zacząłem głośno protestowac i grozic policją. Komisji też dostało się , że nie reaguje. No i Platformie, że ima się takich metod. Okazało się , że on nie pobrał jeszcze swojej karty wiec groźbami doprowadziłem do tego , że zakreślił Stawiarskiego i oddał staruszcze.Komisja siedziała jak sparaliżowana jeden tylko próbował się tłumaczyc , że oni nie widzieli nie słyszeli a człowiek tylko chciał pomóc. Ja jeszcze ich postraszyłem na odchodnym. Miasto mafijne gdzie rządzi PO- cholera jasna.Dodajmy do tego możliwość glosowania do 22 i mamy takie o to opinie:Są powody do zaskarżenia wyników wyborów - podaje Gazeta Wyborcza http://geralt.blox.pl/htmlhttp://forum.fro...&id=1296528
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki o to obrazek przedstawił jeden z wyborców w Lublinie:Poszliśmy z córka na wybory i była taka sytuacja:Weszła staruszka a za nią jakiś facet, czepił sie jej : "ja tu pani pomogę" , szybko , szybko zakreślamy.Siedli przy stoliku, ona mówi , ze chce na Stawiarskiego z PiSu a facet: "Tak tak, juz zakreślamy" Widze katem oka jak stawia krzyżyk przy przydupasie Palikota- Wilku. Zagotowałem się i zacząłem głośno protestowac i grozic policją. Komisji też dostało się , że nie reaguje. No i Platformie, że ima się takich metod. Okazało się , że on nie pobrał jeszcze swojej karty wiec groźbami doprowadziłem do tego , że zakreślił Stawiarskiego i oddał staruszcze.Komisja siedziała jak sparaliżowana jeden tylko próbował się tłumaczyc , że oni nie widzieli nie słyszeli a człowiek tylko chciał pomóc. Ja jeszcze ich postraszyłem na odchodnym. Miasto mafijne gdzie rządzi PO- cholera jasna.Dodajmy do tego możliwość glosowania do 22 i mamy takie o to opinie:Są powody do zaskarżenia wyników wyborów - podaje Gazeta Wyborcza http://geralt.blox.pl/htmlhttp://forum.fro...&id=1296528
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie po Polsku bo Tusk nawet dobrze nie zna tego języka i by musiał się uczyć. Sobczak się teraz cieszy będzie mógł rozbić dalej swoje machlojki dla własnej firmy STYKS a wy czereśniaki się cieszcie ch.... wie z czego że w tej zas.... Irlandii będziecie płacić 20 złotych za bułkę chleba.Głupota goni głupotę. Złodzije nie bujcie się kraść PO doszło do władzy nic wam nie grozi co najwyżej stanowisko w rządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy kiedykolwiek potrafimy wyzwolić się ze swojej zaściankowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pomyślę że już nie zobaczę Dorna ,Ziobry Religi i Pana Jarosława to balsam spływa mi na duszę.Jak jeszcze pomyślę że skończyło się straszenie ziobrofonami,straszenie ludzi Bogu ducha winnych więzieniem to po prostu leję po nogach.A tak swoją drogą za zobaczenie wczoraj miny pana Jarosława warto było iść na wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za Lubelszczyznę za to, że głosowało na PiS. Widać,że nie którym bliżej do Łukaszenki niż do normalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piłeś nie jedź, nie piłeś napij się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż tu mieszka wielu normalnych Ludzi.To od kiedy Tuskuniu i paliknocie będzie ta II Irlandia nad Wisłą? Bolek i Lolek zapowiedział drugą Japonię, wy zaś... Od kiedy kiedy nauczyciele dostaną po 3000 netta na rękę? Pamiętamy, pamiętamy wszystkie obietnice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mnie to nie dziwi, bo jaki pan, taki kram. Widać kim są zwolennicy PO - ten sam poziom uczciwości, co u ich guru - Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...