Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma ustawiała wyborcze \"słupy”

Utworzony przez ~gość~, 27 marca 2009 r. o 05:22 Powrót do artykułu
Zamiast palić kota, palą głupa. To normalne u blać formy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie na państwowych posadach zasiadają ludzie,którzy nic nie mają wspólnego z człowieczeństwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polityka Lubelskiego PO osiągnęła dno i wodorosty!!!! Won gówniarze z mojego miasta na swoje zapadłe dziury - tam możecie sobie jabłka od sąsiada z sadu kraść!!! Jako 100% Lubelak nie życzyczę sobie aby ktoś taki reprezentował mnie i moje miasto!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołożę się do banneru na cały Lublin: Platforma Lubelska na czele z Palikotem to oszuści i złodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milczeć co nie wiedzieliście co to za opcja polityczna banda cwaniaczków. Trzeba było na nich nie głosować a teraz siedzieć cicho i nie zakłócać spokoju.Pamiętam ostatnio przed wyborami w Lublinie opinię głosujemy na PO bo się ładnie wysławiają więc macie cuda.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedzą kto dawał kasę wystarczy zobaczyć kto wtedy działał z łatką w samorządzie studenckim UMCS. Same przekręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ciemnogrodzianie, KASA robi KASĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
polityka Lubelskiego PO osiągnęła dno i wodorosty!!!! Won gówniarze z mojego miasta na swoje zapadłe dziury - tam możecie sobie jabłka od sąsiada z sadu kraść!!! Jako 100% Lubelak nie życzyczę sobie aby ktoś taki reprezentował mnie i moje miasto!!!!
JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA - DOŚĆ TYCH BURAKÓW!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nie napisano o imprezach kampanii robionych przez Akademickie Stowarzyszenie AS finansowanych z środków komitetu wyborczego takich jak :rozdawanie mleka , miasteczko na Pl. litewskim, koncercie IRA w muszli koncertowej i innych. rozumiem że toczy się śledztwo i dlatego o tym się nie piszę. No masz latka i palikot nachlapane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO. cała prawda o PeO słowami jej piewcy NIESIOŁOWSKIEGO wel MYSZKIEWICZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a miało być tak piknie,palikotek umiał posługiwać sie kartu płaticu ,umiał kochać baby a chłopów w zad w przeciwieństwie do Kaczyńskiego który kochać umie co najwyżej kota i siedzi tylko przy mamusinym cycusiu ,o manipulowniu kartu płatnicu nie miał zielunego poicia .donaldi umiał kopać futbolówke , nawet Barabur miał go brać do swoi drużyny, wprzeciwieństwie do Ziobry który podczas igraszek z Kotecku połumoł liptopa I tak różne palikotki i usłużne dziennikarskie cynbały robiły ze społecze ństwa durniów.Ludziska szybko się przekonały,ze nadstawianie zadu peowcom i różnym palikotkom to nic przyjemnego. Zcudów ostał się smród z Irlandi ostało się Zinbwae.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak sie zostaje dyrektorem w magistracie ML!!! "Łątka miał wpłacić z obejściem prawa 84 tys. zł (oraz osobiście, zgodnie z limitem, 21 tys. zł). Nie poniesie za to odpowiedzialności, bo to wykroczenie już się przedawniło." Schozofreniczke w podeszlym wieku za kostke masla wartosci 4,74 to przed sad mozna bylo postawic - urzednika magistratu za 84 tys. zl juz nie. Babcia dokonala przestepstwa polityczny-urzednik tylko wykroczenie. Jakie to szczescie, ze jestem tylko po zawodowce a nie po studiach prawniczych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a warto jeszcze sprawdzić podwójne konta wyborcze takie jak np. w Kraśniku. Pisaliście już kiedyś o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zamnkąć całe PO i będzie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak w ogóle, co robił Łątka w 2005, że zarabiał 50 tys. rocznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...