Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to zaraz się zaczną komentarze jaka to policja zła itp. .... Nie rozsądzam tu winy kogokolwiek, ale wyrabianie sobie opinii na podstawie medialnych doniesień uważam za niedorzeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandaliczne zachowanie policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek, masz wykonywać polecenia policjanta a nie wjeżdżać do garażu. Jeżeli tego nie rozumiesz to błoto przypomniało Ci o tej powinności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja!!!!Dwoje dziadków poturbowało policjantów.To kogo oni zatrudniają w tej policji?Lebiegów jakichś.A stwierdzić należy,że wielu policjantów to takie półgłówki-osilki (do pokonania przez starych pryków) A co do siły to mam sąsiada który ma 90 lat i jeszcze raz w tygodniu bzyka młódki.Taki z niego "słabeusz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKA POLICJA TO W WIĘKSZOŚCI BANDA DEGENERATÓW - PRZYKŁADY POLICJANCI Z PUŁAW - POBICIA ; POLICJANT ZABIJAJĄCY NA PRZEJŚCIU I ZACIERAJĄCY ŚLADY PO UCIECZCE, OPISANA SYTUACJA. Z POLICJANTAMI MAM DO CZYNIENIA ZAWODOWO I STWIERDZAM, ŻE SĄ TO LUDZIE ZDEMORALIZOWANI, NIE MAJĄC ZAWODU ANI WYKSZTAŁCENIA ZROBIĄ WSZYSTKO BY ZOSTAĆ W POLICJI. DO KOMENTATORA Z GODZ.9,57 - ODPOWIEDZ MI JAKIM PRAWEM BEZ NAKAZU WTARGNĘLI NA PRYWATNĄ POSESJĘ - JEST TO NARUSZENIE MIRU DOMOWEGO - PRZESTĘPSTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek, masz wykonywać polecenia policjanta a nie wjeżdżać do garażu. Jeżeli tego nie rozumiesz to błoto przypomniało Ci o tej powinności.
(ŻAL) MI CIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKA POLICJA TO W WIĘKSZOŚCI BANDA DEGENERATÓW - PRZYKŁADY POLICJANCI Z PUŁAW - POBICIA ; POLICJANT ZABIJAJĄCY NA PRZEJŚCIU I ZACIERAJĄCY ŚLADY PO UCIECZCE, OPISANA SYTUACJA. Z POLICJANTAMI MAM DO CZYNIENIA ZAWODOWO I STWIERDZAM, ŻE SĄ TO LUDZIE ZDEMORALIZOWANI, NIE MAJĄC ZAWODU ANI WYKSZTAŁCENIA ZROBIĄ WSZYSTKO BY ZOSTAĆ W POLICJI. DO KOMENTATORA Z GODZ.9,57 - ODPOWIEDZ MI JAKIM PRAWEM BEZ NAKAZU WTARGNĘLI NA PRYWATNĄ POSESJĘ - JEST TO NARUSZENIE MIRU DOMOWEGO - PRZESTĘPSTWO.
Masz dużo racji,ale wyłącz caps lock gdy używasz klawiatury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek, masz wykonywać polecenia policjanta a nie wjeżdżać do garażu. Jeżeli tego nie rozumiesz to błoto przypomniało Ci o tej powinności.
nudzisz się? to idź na patrol a nie siedź za biurkiem i wypisujesz swoje złote myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja!!!!Dwoje dziadków poturbowało policjantów.To kogo oni zatrudniają w tej policji?Lebiegów jakichś.A stwierdzić należy,że wielu policjantów to takie półgłówki-osilki (do pokonania przez starych pryków) A co do siły to mam sąsiada który ma 90 lat i jeszcze raz w tygodniu bzyka młódki.Taki z niego "słabeusz"
prawdę piszą na onecie o słabej kondycji naszych ,,stróżów prawa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zaraz się zaczną komentarze jaka to policja zła itp. .... Nie rozsądzam tu winy kogokolwiek, ale wyrabianie sobie opinii na podstawie medialnych doniesień uważam za niedorzeczne.
tylko doniesienia medialne są w tym teoretycznym państwie istniejącym tylko na mapie są wiarygodne bo gdyby nie media w tym kraju funkcjonariuszy wszystko by zostało zamiecione pod dywan a ten starszy pan pewnie byłby wsadzony na parę lat do psychiatryka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, zostawcie to prokuraturze i konkretnym dowodom, a nie mediom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani !!! :wub: :wub: Szkoda życia na kłótnie.  Ja też wolałbym, żeby nie było państwowości i zapanowała wolna komuna. Ale  państwowość istnieje, więc organa państwowe posiadające legitymacje do używania siły wobec obywateli będą ją stosować. Mam 66 lat i wiem, że lepiej żyć niż sie kłócić kto ma rację. A teraz już przeprośmy się i uściśnijmy sobie ręce. Kocham POLICJĘ i wysztskich LUDZI :wub: :wub: https://www.youtube.com/watch?v=SHtsOzkxCDo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani !!! :wub: :wub: Szkoda życia na kłótnie.  Ja też wolałbym, żeby nie było państwowości i zapanowała wolna komuna. Ale  państwowość istnieje, więc organa państwowe posiadające legitymacje do używania siły wobec obywateli będą ją stosować. Mam 66 lat i wiem, że lepiej żyć niż sie kłócić kto ma rację. A teraz już przeprośmy się i uściśnijmy sobie ręce. Kocham POLICJĘ i wysztskich LUDZI :wub: :wub: https://www.youtube.com/watch?v=SHtsOzkxCDo
  pani Jadziu, gdyby wszyscy starsi ludzie byli jak wspaniali jak pani to faktycznie żyłoby nam sie lepiej :)   brawa dla pani Jadzi, a tych dziadków co chodza po mediach mi żal, pewnie w ich domu nie ma miłosci, empatii, spokoju,     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, zostawcie to prokuraturze i konkretnym dowodom, a nie mediom!
słowo normalnego człowieka przeciw słowu funkcjonariusza? jak obstawiasz? komu uwierzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani, takimi grabiami, jak są używane w niewłaściwym celu można wyjąć oko, przekuć tętnice szyjną, nie dziwi mnie reakcja policji kto z was stałby i patrzył gdyby biegła na was osoba z narzędziem takim? odpowiedzcie sobie we własnym sumieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani babciu, staw skokowy sobie pani wyleczy, gorzej z głową...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komentatora z godz. 10;12, dziadek jest dla wnuków, dla Ciebie glino to jest Pan, po prostu PAN,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani, takimi grabiami, jak są używane w niewłaściwym celu można wyjąć oko, przekuć tętnice szyjną, nie dziwi mnie reakcja policji kto z was stałby i patrzył gdyby biegła na was osoba z narzędziem takim? odpowiedzcie sobie we własnym sumieniu
A w co ten staw można przekuć? W grabie na przykład?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komentatora z godz. 10;12, dziadek jest dla wnuków, dla Ciebie glino to jest Pan, po prostu PAN,
Skąd taka niezachwiana pewność, że to glina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny "corectorku", to nie jest forum prawnicze i nikt nikogo za darmo prawa uczył nie będzie. Jak ojczyzna wezwała cię do służby to nikt ci nie powiedział, że  w związku z jej specyficznym charakterem po pewnym czasie twoje zachowanie ulegnie skrzywieniu ? Takie są realia tej służby. Najpierw przebiera się  w kandydatach, dobierając ich pod kątem czystości moralnej i ogólnej przyzwoitości oraz poszanowania prawa. Następnie czynna służba degeneruje takich jak nic innego. Jedni ludzie rodzą się dobrzy a inni źli. Potem to się zmienia. Taki co całe życie był dobry i grzeczny, teraz od dnia powołania  co dzień już  spędza życie w większości przypadków z tymi złymi albo z ich ofiarami. Bo widzisz synu  w życiu juz tak jest, że białe szybciej sie brudzi niż czarne. Niektórzy stają sie przez to całkiem czarni ale większość pozostaje tylko zabrudzona, za to dozgonnie. Zauważ że ciebie już  też to dotknęło. To była tylko kwestia czasu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...