Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No już coraz to inna wersja się pojawia. Państwo może przestaną się lansować w mediach, bo zrobią z Was sobie pożywkę i ośmieszą. Oni za to mają kasę, a Wam zostanie na dłużej opinia. Co chwilę coś nowego, najpierw jakie grabie, teraz się podpierała grabiami, pewnie się niechcący trzonek od opierania złamał albo grabie uszkodziły i odskoczyły na policjanta. Podstawa w kontakcie z policją nie pyskować, nie kozaczyć, po ludzku rozmawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chwilę zmieniacie Państwo wersję... Od początku coś śmierdziało, ale teraz jeszcze bardziej. Pani nie musiała wysiadać z auta wcale podczas kontroli.   Zobaczymy kto i jakie zarzuty dostanie. Sami się ludzie proszą o problemy, zmieniają wersję i nagłaśniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak dużo krzyczycie( takie pierdołki co to komentują- bezmózgi) to jedno podstawowe pytani, dlaczego inna lubelska prasa ten temat olała( lepsze rozeznanie i rzetelność) a nie napędzanie gazety która upada. Dlaczego ta wielka reporterka( kobieta która nagrywała) nie udostępniła całego nagrania? Bo wyszło by na jaw cos innego. Nie jestem z policji ale mam z takimi odczynienia, a najcześciej jest tak: prosze zjechać, ale to jest moje miejsce. Ale to ze pali sie sąsiada dom to juz ma daleko. Wiec podczas interwencji nie widze różnicy wieku tylko debilizmu, tyle na ten temat. Niech udostępni cały film dopiero bedzie mozna komentować kto zachował sie jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No już coraz to inna wersja się pojawia. Państwo może przestaną się lansować w mediach, bo zrobią z Was sobie pożywkę i ośmieszą. Oni za to mają kasę, a Wam zostanie na dłużej opinia. Co chwilę coś nowego, najpierw jakie grabie, teraz się podpierała grabiami, pewnie się niechcący trzonek od opierania złamał albo grabie uszkodziły i odskoczyły na policjanta. Podstawa w kontakcie z policją nie pyskować, nie kozaczyć, po ludzku rozmawiać.
No tak, grabiła siano a policjant potknął się wpadł na te grabie....Najlepszy jest tekst, że pan został rzucony na ziemię a jak się chciał podnieść to dostał z główki.... Nie ogarniam: policjant musiałby zejść do parteru (kucnąć?) i przyperniczyć podnoszącemu się czółkiem. Co to za debilne tłumaczenie o wjeżdżaniu do garażu? Jeśli kierowca jest kontrolowany przez policję to wg przepisów ma siedzieć w samochodzie ewentualnie wyjść na wyraźne polecenie. Dużo jeżdżę, zdarza mi się popełniać wykroczenia, ale nigdy nie spotkałem się z chamskim zachowaniem policjantów; jedyne co można zarzucić tym na wschód od Lublina to często nie przedstawiają się przystępując do kontroli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celowo chyba artykuł zablokowany, żeby zarobić na nim. Tytuł niejednoznaczny, sugerujący i artykuł do wykupienia. Mam nadzieję, że wyrok sądu zostanie opisany, nawet jeśli nie będzie po myśli pismaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, grabiła siano a policjant potknął się wpadł na te grabie....Najlepszy jest tekst, że pan został rzucony na ziemię a jak się chciał podnieść to dostał z główki.... Nie ogarniam: policjant musiałby zejść do parteru (kucnąć?) i przyperniczyć podnoszącemu się czółkiem. Co to za debilne tłumaczenie o wjeżdżaniu do garażu? Jeśli kierowca jest kontrolowany przez policję to wg przepisów ma siedzieć w samochodzie ewentualnie wyjść na wyraźne polecenie. Dużo jeżdżę, zdarza mi się popełniać wykroczenia, ale nigdy nie spotkałem się z chamskim zachowaniem policjantów; jedyne co można zarzucić tym na wschód od Lublina to często nie przedstawiają się przystępując do kontroli. 
Pewnie się na nim położył i go walnął z główki. A że siano było mokre to musiał ktoś oberwać za to.   Nie widać sensu i logiki, rzucił go w błoto i uderzył z główki - z tej mniejszej czy jak?   Ciekawie się robi, kiedy nowe fakty będą? Zaraz pewnie się okaże, że ich dusili i jeździli po niech radiowozem kilka razy.   Miały być miecze świetlne z grabi a wyszło jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No już coraz to inna wersja się pojawia. Państwo może przestaną się lansować w mediach, bo zrobią z Was sobie pożywkę i ośmieszą. Oni za to mają kasę, a Wam zostanie na dłużej opinia. Co chwilę coś nowego, najpierw jakie grabie, teraz się podpierała grabiami, pewnie się niechcący trzonek od opierania złamał albo grabie uszkodziły i odskoczyły na policjanta. Podstawa w kontakcie z policją nie pyskować, nie kozaczyć, po ludzku rozmawiać.
mowa o grabiach jest od samego początku nie rozumiem jak może komentować ktoś kto nawet nie umie czytać ze zrozumieniem !!! ;) no ale cóż w policji tego nie uczą szkoły nie skończył a pracę dostał bo matka komendantowi jajka zanosiła ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak dużo krzyczycie( takie pierdołki co to komentują- bezmózgi) to jedno podstawowe pytani, dlaczego inna lubelska prasa ten temat olała( lepsze rozeznanie i rzetelność) a nie napędzanie gazety która upada. Dlaczego ta wielka reporterka( kobieta która nagrywała) nie udostępniła całego nagrania? Bo wyszło by na jaw cos innego. Nie jestem z policji ale mam z takimi odczynienia, a najcześciej jest tak: prosze zjechać, ale to jest moje miejsce. Ale to ze pali sie sąsiada dom to juz ma daleko. Wiec podczas interwencji nie widze różnicy wieku tylko debilizmu, tyle na ten temat. Niech udostępni cały film dopiero bedzie mozna komentować kto zachował sie jak.
no widzę następny ograniczony człowiek jak byś bardziej się interesował to byś wiedział ze nie było to tylko w tej gazecie ! I po co ci całym filmie skoro najważniejsze jest policjant ma cały mundur, czysty i uśmiech na twarzy to o czym mowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie sam udowodniles jakim jesteś bezmózgiem o małym ilorazie inteligencji bo jeżeli już piszesz o prawach policji to się z nimi najpierw zapoznaj Możliwość użycia środków przymusu bezpośredniego jest ograniczona. Wobec kobiet o widocznej ciąży, starców, osób o widocznym kalectwie i osób, których wygląd wskazuje na wiek poniżej 13 lat można stosować wyłącznie chwyty obezwładniające
w przypadku zagrożenia zycia i zdrowia policjanta lub innych osób policjant moze zastosowac inne środki śpb w stosunku do w/w osób jak cos czytasz to czytaj do konca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komentatora z godz. 10;12, dziadek jest dla wnuków, dla Ciebie glino to jest Pan, po prostu PAN,
Panowie to wyginęli na wojnie a to jest wiejski cham. I tyle prostaku który broni chama który nie zna miejsca w społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wersja dziadków nie trzyma się kupy.  Jeszcze się lansują w tv...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod kapeluisz i na zbitą mordę bo to nie pierwszy taki wyczyn tej PARY.z takiego gówna narobić takich problemów może tylko osoba z problemami i nie powinna chodzić w mundurze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chwilę zmieniacie Państwo wersję... Od początku coś śmierdziało, ale teraz jeszcze bardziej. Pani nie musiała wysiadać z auta wcale podczas kontroli.   Zobaczymy kto i jakie zarzuty dostanie. Sami się ludzie proszą o problemy, zmieniają wersję i nagłaśniają.
  sprawa jest prosta: starsi państwo zaczęli obkładać policjantów grabiami, a ci musieli użyć siły, po czym zorientowali się czym to może grozić (czynna napaść na policjanta) i chodzą po mediach by zrobić aferę bo boją się kary..... przykre i żałosne jednocześnie    ich opowieści nie trzymają się kupy, co rusz jest inna wersja...   najlepszy tekst to "ja tymi grabiami się tylko podpierałam", cała moja rodzina buchnęła śmiechem.... żenada   nie dziwcie się, że pół wsi się z was śmieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy, ktorzy zle mowia o tych starszych ludziach, ciekawe jak by Was tak policja potraktowała? nie widzieliscie a glupoty piszecie na tych biednych ludzii Zastanówcie sie raz a porządnie bo Was tez moze to czekac pobici a jak policjant szarpal takiego faceta co wzrocil im uwage moze nie ma sensu co ja pisze ale kazdemu to moze sie przytrafic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani babciu, staw skokowy sobie pani wyleczy, gorzej z głową...............
to jest dla Ciebie Pani starsza a nie "pani babciu'' ciekawe jak by Ciebie policja wyciagnela samochodu i rzucila w bloto zachowuj sie troche i sam/a masz gorzej z glowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja.... Wiele by o nich pisać. Rzecz miała miejsce w Łukowie. Jadąc w nocy zjechalem na cpn po żarówkę gdyż spaliła mi się. Wymienilem świadkiem do auta i zauważyłem nie oznakowany BUS prewencji. Zapialem pasy i ruszylem do pracy. Po przejechaniu +/-2km nagle w lusterku błysk. Zostałem zatrzymany za rzekomy brak pasów. Gdy odpowiedzialem że możemy wrócić na cpn i sprawdzić monitoring zostało przeszukane moje auto. Niczego nie znaleźli więc zaczęto mi wmawiac rozmowę przez tel. Chciałem dać tel do sprawdzenia czy w rejestrze jest jakieś połączenie. Powiedzieli że w sądzie będę się tłumaczył. Dostałem wezwanie na przesłuchanie w KPP Lukow. PAN policjant kazał zebrać dowody bilingi itp i czekać na sprawę. Po tygodniu przyszedł wyrok nakazowy bez wcześniejszego wezwania wyjaśniania itp 600zl.... Chore jest to wszystko co się dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 47 prawa o ruchu drogowym mają w d..ie i go nie egzekwują ale za to ochoczo uganiają się za podróbkami zachodnich koncernów, bija starszych, prowokują niebezpieczne zachowania, wszędzie demonstrują swoje chamstwo. A powracając do tej sytuacji bez względu na to czyja wersja jest prawdziwa to oni są winni obrażeń tych starszych ludzi bo podczas prowadzenia czynności na nich spoczywa obowiązek dbałości o ich bezpieczeństwo. No ale dopóki jest milicja to mamy jak mamy ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno mieć szacunek do osób (niezależnie od wieku), które kłamią, konfabulują i mylą się we własnych zeznaniach... ale cóż kłamstwo ma krótkie nogi, bardzo krótkie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moi drodzy, informuje, że od roku 2015 nastąpiła zmiana w przepisach dotyczących użycia środków przymusu bezpośredniego, która wyklucza osoby starsze z kręgu osób wobec których nie można stosować środków przymusu bezpośredniego nadmieniam, iż wobec osób starszych w przypadku zagrożenia życia funkcjonariusza bądź chociażby tylko zdrowia funkcjonariusz ma prawo użyć wszelkich środków przymusu bezpośredniego więc skończcie dyskusje..................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już się psy wypowiadaJO, tu nie ameryka baranie, tu nie każdy ma pistolet, żeby go napadać od razu, za to ty masz i dlatego jesteś taki mocny pan co to zawsze ma rację, wszyscy jesteście mocni bo macie broń, chory kraj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...