Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płouszowice: Dyrektorka szkoły wygrywa z wójtem Jastkowa

Utworzony przez donaldzik, 7 lutego 2014 r. o 19:42 Powrót do artykułu
i chciał załatwic posadę swojej rodzince. Precz z burakami z PSL-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan wójt (choć słowo "pan" z trudem przychodzi wymówić) ma taką "przywarę" - dokopać komuś, z zajadłością prostaka pomęczyć kogoś, z uporem godnym lepszej sprawy trwać w bezprawnych działaniach, nawet gdyby miało to kogoś skrzywdzić. Mam nadzieję, że prokuratura skutecznie postawi temu tamę. Ewentualny wyrok skazujący, co daj Boże, uniemożliwi takim ludziom jak wójt z Jastkowa ubieganie się o publiczne funkcje. Mam też nadzieję, że mieszkańcy gminy, ludzie przecież światli i niepozbawieni zdrowego rozsądku, w najbliższych wyborach pokażą panu Samoniowi, gdzie jego miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla Pani Dyrektor. Strasznie długo to trwało - szykany, poniżanie, nagonki od wójta, który został wybrany aby stać na straży prawa. Smutne, że tyle trzeba czasu, zdrowia i hartu ducha żeby walczyć o prawdę. Doprawdy można zwątpić w sprawiedliwość. Jednak warto walczyć i udowodnić, że lokalny kacyk nie stoi ponad prawem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy szacunku dla Pani Dyrektor. Udowodniła, że lokalny kacyk nie stoi ponad prawem. Strasznie długo to trwało ale warto było wytrwać mimo chamstwa, poniżania i permanentnej nagonki. Niejeden by się poddał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla pani Dyrektor, to jest Wójt? bo wygląda jak burak. Niedługo wybory reklamę sobie zrobił czas pakować walizki PSL Praca Swoim Ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i wójt jest burak, skoro nie wziął sobie lepszego prawnika, ale ta pani nieźle przyspawana do stanowiska. Ciekawe jak ona sobie wyobraża pracę, skoro wójt jest jej przełożonym i najwyraźniej jej nie akceptuje. Oj będzie się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie znam ani owej Pani, ani tez wujta...zastanawia mnie tylko, kto zaplaci za fanaberie urzednika samorzadowego? Podatnicy, czy tez On sam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bójta się wójta, to burak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ciekawi mnie czy Wójt dalej czepiałby się wszystkiego jakby kary płacił ze swojej kieszeni, ile można narażać środki publiczne na własne rozgrywki ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ale macie ubogi zasób słownictwa  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie ten osobnik jest prawdziwym burakiem, a przekonał się każdy kto choć chwilę musiał z nim przebywać osobiście. Nie jest to dziwne ponieważ to prostak ze wsi pod Lublinem. Podczepiłł się do PSL lecz na szczęście w najbliższych wyborach nie przejdzie ani PSL a mam pewność , że i Samoń wójtem więcej nie zostanie. Mieszkańcy gminy Jastków pamiętajcie o tym idąc na najbliższe wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciągle ta sama osoba pisze komentarze? :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosił wilk razy kilka... Może prokurator zrobi wreszcie porządek z Samoniem i karykatura wójta jaką prezentuje odejdzie w niebyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto mieczem wojuje=ten od pochwy ginie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i wójt jest burak, skoro nie wziął sobie lepszego prawnika, ale ta pani nieźle przyspawana do stanowiska. Ciekawe jak ona sobie wyobraża pracę, skoro wójt jest jej przełożonym i najwyraźniej jej nie akceptuje. Oj będzie się działo.
Przepraszam, a co tu ma do rzeczy czy jaśnie pan akceptuje czy nie? Jest funkcjonariuszem publicznym w demokratycznym państwie i są przepisy, które trzeba przestrzegać. Takie zachowanie to może sobie uskuteczniać w swoim gospodarstwie, o ile znajdzie parobka bez żadnych praw. Za publiczną kasę jest się zobligowanym do przestrzegania prawa i godnego postępowania. A dyrektorka udowodniła, że mimo szykan trzeba walczyć o swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i wójt jest burak, skoro nie wziął sobie lepszego prawnika, ale ta pani nieźle przyspawana do stanowiska. Ciekawe jak ona sobie wyobraża pracę, skoro wójt jest jej przełożonym i najwyraźniej jej nie akceptuje. Oj będzie się działo.
Przepraszam, a co tu ma do rzeczy czy jaśnie pan akceptuje czy nie? Jest funkcjonariuszem publicznym w demokratycznym państwie i są przepisy, które trzeba przestrzegać. Takie zachowanie to może sobie uskuteczniać w swoim gospodarstwie, o ile znajdzie parobka bez żadnych praw. Za publiczną kasę jest się zobligowanym do przestrzegania prawa i godnego postępowania. A dyrektorka udowodniła, że mimo szykan trzeba walczyć o swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu prawidłowy. Wygrywa, ale nie wygrała.Pierwsza runda dla radcy prawnego wygranego w tej rundzie.Zastanawiające jest to, że można wygrać rundę w sytuacji, gdy powód poświadcza nieprawdę (ukończyła SN co jest nieoprawdą) zaświadczenie o przygotowaniu pedagogicznym wydane zostało w sposób naruszający obowiązujące przepisy UMCS w Lublinie i zawiera opinię niezgodną co do wykształcenia powoda.Zastanawiające jest to, że Sąd rozstrzygając sprawę nie skierował wniosku do prokuratury o - moim zdaniem - przestępstwach i jak do tych dokumentów odniesiesie się w uzasadnieniu wyroku. Co do stany zdrowia powódki, to nie wynika on tylko z tego, że ma problemy z wykształceniem. Jest szereg innych spraw, w tym także to, że mąż powódki został skazany -chyba prawomocnym wyrokiem - za czyn nie będący czynem chwalebnym. Mój stan zdrowia  też byłby nienajlepszy, gdyby Naczelny Sąd Administracyjny i Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie wielokrotnie nie przyznawał mi racji. Ostani wyrok NSA dostępny na bazie orzeczeń sądów administracyjnych - korzystny dla powódki - jest niezwykle lakoniczny i opiera się także na dokumentach wskazanych powyżej. Zaś co do artykułu, to jak zwykle w sprawach Jastkowa Pani Redaktor jest niezwykle stronnicza i rozpoczyna tym samym kampanię wyborczą usiłując zdyskredytować jednego z kandydatów i sieje atmosferę strachu wśród pracowników i rodziców uczniów Szkoły nieprzychylnych Powódce. Mój IP (nazwisko imię i adres) udostępnia bezpłatnie redakcja Dziennika Wschodniego i nie musi się pytać o moją zgodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najwieksze "lody" kreci Kancelaria Radcow Prawnych "Bartnik Piecyk", bo liczba spraw i sporow sadowych wojta ze wszystkimi rosnie. Kancelaria zarabia dzieki strumieniowi publicznych pieniedzy podatnikow jakie plyna z urzedu gminy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu prawidłowy. Wygrywa, ale nie wygrała.Pierwsza runda dla radcy prawnego wygranego w tej rundzie.Zastanawiające jest to, że można wygrać rundę w sytuacji, gdy powód poświadcza nieprawdę (ukończyła SN co jest nieoprawdą) zaświadczenie o przygotowaniu pedagogicznym wydane zostało w sposób naruszający obowiązujące przepisy UMCS w Lublinie i zawiera opinię niezgodną co do wykształcenia powoda.Zastanawiające jest to, że Sąd rozstrzygając sprawę nie skierował wniosku do prokuratury o - moim zdaniem - przestępstwach i jak do tych dokumentów odniesiesie się w uzasadnieniu wyroku. Co do stany zdrowia powódki, to nie wynika on tylko z tego, że ma problemy z wykształceniem. Jest szereg innych spraw, w tym także to, że mąż powódki został skazany -chyba prawomocnym wyrokiem - za czyn nie będący czynem chwalebnym. Mój stan zdrowia  też byłby nienajlepszy, gdyby Naczelny Sąd Administracyjny i Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie wielokrotnie nie przyznawał mi racji. Ostani wyrok NSA dostępny na bazie orzeczeń sądów administracyjnych - korzystny dla powódki - jest niezwykle lakoniczny i opiera się także na dokumentach wskazanych powyżej. Zaś co do artykułu, to jak zwykle w sprawach Jastkowa Pani Redaktor jest niezwykle stronnicza i rozpoczyna tym samym kampanię wyborczą usiłując zdyskredytować jednego z kandydatów i sieje atmosferę strachu wśród pracowników i rodziców uczniów Szkoły nieprzychylnych Powódce. Mój IP (nazwisko imię i adres) udostępnia bezpłatnie redakcja Dziennika Wschodniego i nie musi się pytać o moją zgodę.
Co za bełkot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bełkot!
  Bo to gościu tekst nie dla ciebie, ale dla Sądu, Prokuratury i innych inteligentnych Obywateli Naszego Kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...