Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po ile kilogram papieża?

Utworzony przez rzeźbiarz amator, 3 kwietnia 2011 o 12:49 Powrót do artykułu
POMNIKOMANIA To takie typowo polskie,takie prowincjonalne,odpustowe.Takie typowo wczesnosocjal;istyczne,gdzie w hołdzie stawiano pomniki Marksowi,Engelsowi,Dzierżyńskiemu Stalinowi,Leninowi,Bierutowi zwanemu J.ebaka.Stawiano pomniki Rokossowskiemu (wystarczy odwiedzić bardzo ciekawe i pouczające muzeum socrealizmu w Kozłówce).Ten socjalistyczno-komunistyczny nawyk pozostał do dziś.A w piśmie świętym jest wyraźnie powiedziane "Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną" Klecha walnie że potrzebny pomnik,radni przyklepią,a ciemny lud biegiem do plebana z kopertą zpieniędzmi w zębach.A rada gminy i tak da pieniądze,rada powiatu też da,województwo również.Uzbiera się tyle pieniędzy,że można by wykonać pomnik ze złota a nie z jakiegoś badziewiastego,taniego surowca. Dziwię się JP II (niby światłemu człowiekowi),że za życia pozwolił stawiać sobie pomniki i tym samym wyraził zgodę,aby zrobiono z niego bożka (cielca) Nie dziwię się prostakowi Wałęsie-właścicielowi kilku doktoratów h.c. że pozwolił "łaskawie" nazwać swoim imieniem terminal lotniczy w Gdańsku.Z tego wynika,że z jednego jak i z drugiego wypływała zwykła próżność.A baranki boże które modlą się do pomników,obrazków,rysunków i innych maszkarek-to na pewno ich miejsce jest wpiekle (o ile takowe istnieje).A jeśli piekło istnieje,to na pewno pdla przeciętnej duszyczki braknie miejsca,bo zajęte już są przez wielu zmarłych papieży,biskupów i zwykłych księży szczególnie.A ilu jeszcze zboczonych księży i zboczonych bisków ma już zapewnione miejsce piekielne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratuluję, pięknie napisany tekst.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.hotmoney.pl/artykul/biznes-zarabiaja-krocie-na-pomnikach-papieza-19018
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podpisuje się całkowicie pod powyższym tekstem. Sam prowadzę firmę, która zajmuje się rzeźbą (vieno.pl) i za każdym razem przy takich czy podobnych realizacjach przy propozycji rzeźby z brązu/naturalnego kamienia - pada pytanie :"...a nie można czegoś szybciej zrobić,...taniej ??"...to nie jest czas tworzenia, tylko napierdzielania dzieł sztuki. Mało jest osób, dla których się tworzy dzieła sztuki. Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: