Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO w Lubelskiem: 70 chętnych do startu w wyborach

Utworzony przez Rycho, 30 kwietnia 2011 o 09:52
Nowa świecka tradycja się w PO narodziła. Kandydat na członka....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I to jest cel polityki POżydowskiego ugrupowania - WYBORY. Nie obchodzi ich to, że ceny wariują, że ludziom żyje się coraz biedniej i gorzej. Najważniejsze to dopchać się do koryta na darmową obfitą michę. Ja sepleniącemu Donaldowi i spółce mówię NIE. Dosyć polityki dla bogatych!
0
Nieroby, pchają się do koryta jak muchy do g...a
0
A dziwi kogoś, że się pchają? Posiedzą, popatrzą, udzielą kilkuset wywiadów, po opluwają się wzajemnie i wezmą za to srogą kasę. W tym kraju zamiast demokracji potrzebny jest zamordyzm - za mordę i rzucić do roboty a nie głaskać za 15 000 zł miesięcznie.
0
Tylko PSL z Panią Tokarską alternatywą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
lop napisał:
Tylko PSL z Panią Tokarską alternatywą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam nadzieję, że najbardziej obrotowa partia wszechczasów, czyli PSL ... w końcu nie dochapie się 5 % i przepadnie raz na zawsze. Tak jak Samoobrona i LPR. PSL jest jak PZPN i PZPR.
0
Gość napisał:
Mam nadzieję, że najbardziej obrotowa partia wszechczasów, czyli PSL ... w końcu nie dochapie się 5 % i przepadnie raz na zawsze. Tak jak Samoobrona i LPR. PSL jest jak PZPN i PZPR.
[b]Nie było by to takie dobre, wiesz ilu ludzi pracuje z PSL w Urzedzie Wojewódzkim....Co oni poczną???? [/b]
0
Tylko nie wiem po co elektorat będzie na nich glosował skoro obowiązuje art. 104 ust. 1 Konstytucji RP. Brzmi on: "Posłowie są przedstawicielami narodu. Nie wiąże ich instrukcja wyborców". Jest to oczywista bezczelna drwina z istoty demokracji i z zasad współżycia społecznego. Cóż to za przedstawiciel, którego nie wiążą instrukcje wyborców i ustalenia jego zresztą programu wyborczego, czyje interesy oprócz swoich on reprezentuje? W stosunku do posłów, którzy nie realizują programu wyborczego w swych działaniach, należy bezwzględnie wprowadzić zapis mówiacy o tym, że wyborcy mogą ich odwołać. Brak odpowiedzialności posłów przed wyborcami sprawia, że obserwujemy ogromną łatwość w przechodzeniu z partii do partii, z klubu do klubu w zależności od układów i od rozmaitych profitów, które stają się w wielu przypadkach jedynym celem działalności posłów.
0
ja chcę startować, być bliżej koryta bo już mam dosyć pracy za grosze,
0
Gość napisał:
Marzę o tym i może naród zrozumie,że ta partia obrotowa nic nie umie.Ta partia ma się za Polaków,socjalistów i ludowców,a ja myślę,że od wiatrów ich bycie zależy,to nadaję im imię wiatrowców.Niech się nie powołują na wartości chrzeszcijańskie,bo to jest śmieszne niż poglądy pańskie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: