Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pociągi wracają do Zamościa

Utworzony przez kolejarz, 10 stycznia 2011 o 13:51 Powrót do artykułu
Te nowe szynobusy SA 134 , które sa nagminnie zepsute , kto ten szajs potem sciągnie z trasy ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wraca na prośbę ministra infrastruktury To minister prosi a nie poleca?Do czego to w tym nierządnym kraju dzoszło. Minister prosi (a kościół wyfaje polecenia!)
0
Ja się cieszę, że w ogóle będzie a Polacy jak zawsze narzekają. To najlepiej jak nie było?
0
Z Lublinem to będzie tak jak było Będą się zatanawiać IC i PR I końcu nikt nie uruchomi
0
Tyle, że tym pociągiem nikt nie jeździ, kiedyś wracałem z Zamościa to w całym pociągu jechały oprócz mnie jeszcze 2 osoby. Nie wiem jaki to ma sens.
0
Oby jeszcze poszli po rozum do głowy i przywrócili połączenie z Rawą Ruską.
0
Myśliwa napisał:
Oby jeszcze poszli po rozum do głowy i przywrócili połączenie z Rawą Ruską.
Popieram z całego serca.Powinno jezdzić wahadło Hrebenne albo jeszcze lepiej Bełzec Rawa Ruska z ew odprawą poza składem.Jak dawniej powinien kursowac pociag Warszawa Lublin Bełzec a nawet dalej do Lubaczowa. To jedyny sposób na ozywienie tych terenów,handel z UkrainąWbrew pozorom to Ukraińcy wiecej kupuja w Polsce niz odwrotnie..
0
zamosc-lublin musi byc. kupili szynobusy i te teraz stoja bezczynnie.bezsens.
0
1 godzina i 50 minut szynobusem? Czas przyzwoity. Busy jeżdżą 1 godzine i 15 min łamiąc przepisy...
0
Uwierzę jak zobaczę.
0
Altay napisał:
Tyle, że tym pociągiem nikt nie jeździ, kiedyś wracałem z Zamościa to w całym pociągu jechały oprócz mnie jeszcze 2 osoby. Nie wiem jaki to ma sens.
Taki to ma sens, że komunikacja musi być zapewniona nie każdy ma samochód.
0
Wszystkie pociągi Regio na tej trasie powinny zaczynać jazdę w Bełżcu/Horyńcu/RawieRuskiej, zajeżdżać do Zamościa i zatrzymywać się w Izbicy . Powinny być skomunikowane z Interregio z/do Lublina i ew. Regio Horyniec-Przeworsk.
0
perreq napisał:
Wszystkie pociągi Regio na tej trasie powinny zaczynać jazdę w Bełżcu/Horyńcu/RawieRuskiej, zajeżdżać do Zamościa i zatrzymywać się w Izbicy . Powinny być skomunikowane z Interregio z/do Lublina i ew. Regio Horyniec-Przeworsk.
Powstaje największe przejście graniczne Budomierz Hruszew-na dobę odprawi sie 8000 osób. Musi byc w rejonie Lubaczowa, Hrebennego, Bełżca sprawna komunikacja publiczna.Dlatego trzeba tam rozwijac komunikację kolejową.
0
Panie redaktorze Smaga, mam nadzieję, że z tym pociągiem do Krakowa i dalej to prawda (choć w przeszłości pisał Pan już rzeczy, które się nie sprawdzały), ale NA PEWNO nie jest prawdą, że PKP IC "zastanawia się" nad uruchomieniem pociągu Zamość-Lublin. To zbyt krótka relacja jak na pociąg dalekobieżny, a takie uruchamia PKP IC. Nie mówiąc już o tym, że dla odmiany ja mam "przeciek", iż nawet dawny "Hetman" nie pojedzie, bo PKP IC przygotowuje w marcu kolejną rzeź pociągów.
0
moze szanowny redaktor zajmie sie tym dlaczego lubelskie szynnobusy obsluguja wewnetrzna trase w podkarpackim a mam nadzieje ze przesuna go na ta trase
0
POciągi do Zamościa nie mają sensu ekonomicznego.
0
aron napisał:
POciągi do Zamościa nie mają sensu ekonomicznego.
Czepiłeś się Zamościa... Jak Ci tam źle to przeprowadź się a jak nie jesteś z Zamościa to pilnuj swego podwórka, tak?
0
Podatnicy nie powinni dokładać do nierentownej linii kolejowej. Jestem przeciw marnotrawieniu moich podatków.
0
Pociągi do Parczewa też nie mają sensu ekonomicznego. Podobnie do Łukowa, Terespola, Dęblina, Chełma, Kraśnika itp. itd.
0
a co cię to obchodzi totalny przeciwniku kolei..busiarzu przygłupi..czy my sie czepiamy tego że tak trudno jeździ się busami?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: