Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pociągi wracają do Zamościa

Utworzony przez kolejarz, 10 stycznia 2011 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Te nowe szynobusy SA 134 , które sa nagminnie zepsute , kto ten szajs potem sciągnie z trasy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wraca na prośbę ministra infrastruktury To minister prosi a nie poleca?Do czego to w tym nierządnym kraju dzoszło. Minister prosi (a kościół wyfaje polecenia!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się cieszę, że w ogóle będzie a Polacy jak zawsze narzekają. To najlepiej jak nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Lublinem to będzie tak jak było Będą się zatanawiać IC i PR I końcu nikt nie uruchomi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle, że tym pociągiem nikt nie jeździ, kiedyś wracałem z Zamościa to w całym pociągu jechały oprócz mnie jeszcze 2 osoby. Nie wiem jaki to ma sens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby jeszcze poszli po rozum do głowy i przywrócili połączenie z Rawą Ruską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwa napisał:
Oby jeszcze poszli po rozum do głowy i przywrócili połączenie z Rawą Ruską.
Popieram z całego serca.Powinno jezdzić wahadło Hrebenne albo jeszcze lepiej Bełzec Rawa Ruska z ew odprawą poza składem.Jak dawniej powinien kursowac pociag Warszawa Lublin Bełzec a nawet dalej do Lubaczowa. To jedyny sposób na ozywienie tych terenów,handel z UkrainąWbrew pozorom to Ukraińcy wiecej kupuja w Polsce niz odwrotnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamosc-lublin musi byc. kupili szynobusy i te teraz stoja bezczynnie.bezsens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 godzina i 50 minut szynobusem? Czas przyzwoity. Busy jeżdżą 1 godzine i 15 min łamiąc przepisy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwierzę jak zobaczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Altay napisał:
Tyle, że tym pociągiem nikt nie jeździ, kiedyś wracałem z Zamościa to w całym pociągu jechały oprócz mnie jeszcze 2 osoby. Nie wiem jaki to ma sens.
Taki to ma sens, że komunikacja musi być zapewniona nie każdy ma samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie pociągi Regio na tej trasie powinny zaczynać jazdę w Bełżcu/Horyńcu/RawieRuskiej, zajeżdżać do Zamościa i zatrzymywać się w Izbicy . Powinny być skomunikowane z Interregio z/do Lublina i ew. Regio Horyniec-Przeworsk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perreq napisał:
Wszystkie pociągi Regio na tej trasie powinny zaczynać jazdę w Bełżcu/Horyńcu/RawieRuskiej, zajeżdżać do Zamościa i zatrzymywać się w Izbicy . Powinny być skomunikowane z Interregio z/do Lublina i ew. Regio Horyniec-Przeworsk.
Powstaje największe przejście graniczne Budomierz Hruszew-na dobę odprawi sie 8000 osób. Musi byc w rejonie Lubaczowa, Hrebennego, Bełżca sprawna komunikacja publiczna.Dlatego trzeba tam rozwijac komunikację kolejową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze Smaga, mam nadzieję, że z tym pociągiem do Krakowa i dalej to prawda (choć w przeszłości pisał Pan już rzeczy, które się nie sprawdzały), ale NA PEWNO nie jest prawdą, że PKP IC "zastanawia się" nad uruchomieniem pociągu Zamość-Lublin. To zbyt krótka relacja jak na pociąg dalekobieżny, a takie uruchamia PKP IC. Nie mówiąc już o tym, że dla odmiany ja mam "przeciek", iż nawet dawny "Hetman" nie pojedzie, bo PKP IC przygotowuje w marcu kolejną rzeź pociągów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze szanowny redaktor zajmie sie tym dlaczego lubelskie szynnobusy obsluguja wewnetrzna trase w podkarpackim a mam nadzieje ze przesuna go na ta trase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POciągi do Zamościa nie mają sensu ekonomicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
POciągi do Zamościa nie mają sensu ekonomicznego.
Czepiłeś się Zamościa... Jak Ci tam źle to przeprowadź się a jak nie jesteś z Zamościa to pilnuj swego podwórka, tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatnicy nie powinni dokładać do nierentownej linii kolejowej. Jestem przeciw marnotrawieniu moich podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociągi do Parczewa też nie mają sensu ekonomicznego. Podobnie do Łukowa, Terespola, Dęblina, Chełma, Kraśnika itp. itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co cię to obchodzi totalny przeciwniku kolei..busiarzu przygłupi..czy my sie czepiamy tego że tak trudno jeździ się busami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...