Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
geniek napisał:
Było zaprosić Jara on by wam na pewno nasypał. Wilków zadymiony PiSem.
Mniemam, że Jarosław Kaczyński jest twoim kolegą, a sam jesteś z Wilkowa? Jeżeli nie jesteś na Ty z Jarosławem Kaczyńskim oraz nie jesteś z Wilkowa, to forma twojej wypowiedzi jest niczym kwik sklonowanego prosiaka w chlewie - z przeproszeniem wszystkich naturalnych mieszkańców obór...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gomaka napisał:
Hehe, ludzie sa conajmniej dziwni...Mamusia przyprowadzila dziecko do szkoly i nie wie co sie z nim dzieje. To jest chore? Zadam mamusi pytanie. Czy tak pani bedzie sie zachowywac przez te wszystkie lata edukacji corki? Ktos znaczacy z ministerstwa przyjechal bo chce z urzedu pokazac, ze nie jestescie innym obojetni. Ta osoba reprezentuje urzad. Czemu ona winna? Czy Wam niektorym juz sie poprzewracalo w tej czesci ciala, na ktorej siedzicie? Wszyscy sie z Wami poszkodowanymi solidaryzujemy, my tu za granica zbieramy skladki na powodzian, ale Wam niektorym chyba na lekarza trzeba zbierac. Przepraszam za uniesienie ale pojdzcie wreszcie po rozum do glowy i nie robcie afery z sytuacji jaka sie wydarzyla w Waszym zyciu, ze urzednicy i politycy pojawili sie na Waszym terenie aby pokazac Wam, ze nie jest im obojetna sytuacja w jakiej sie znalezliscie. Przypomina mi sie powiedzenie mojej pani metodyk z czasu studiow "Rzucam perly miedzy wieprze...". Jak by nikt nie przyjechal tez byloby zle, bo juz sie nie interesuja? Matko i wszyscy niezadowoleni, polozcie sie spac, odpocznijcie a jutro wstancie lepsi dla innych. Tego Wam zycze...
rzucać perły między wieprze-przed oczami mam obraz uczniów i polityków....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najciekawsze jest to,że szkoły w Polsce służą nie przekazywaniu wiedzy uczniom a "miejscem pracy" grupy około pół milionowej.Patrząc na szybkość reform oświaty to można dojść do ciekawych wniosków.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁŻA JAK PSY TO NORMALNE U HOŁOTY RZĄDZĄCEJ ,GRUNT ŻE SIE PRZY KORYCIE SIEDZI ,RESZTĘ MA SIĘ GDZIEŚ .NIESTETY WYJĄTKOWA DZICZ I ZWYKLI AFERZYŚCI RZĄDZĄ OD SAMEJ GÓRY DO SAMEGO DOŁU.DLA TAKICH OSZOŁOMÓW PRZYZWOITA POSTAWA I HONOR TO RZECZY ABSTRAKCYJNE. TRUDNO OD TAKIEJ BANDY WYMAGAĆ JAKIEKOLWIEK KLASY .ŻYCZĘ IM JAK NAJGORZEJ.DLA EWENTUALNYCH CZYTELNIKÓW NINIEJSZEGO WPISU INFORMACJA ŻE MOJE PRZEMYŚLENIA DOTYCZĄ OSTATNICH 20 LAT I WSZYSTKICH DO KUPY PSEUDO POLAKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To działanie PR-owskie PO tylko dla TV a nie dla szarych obywateli. Jeszcze ktoś z rodziców by im lans zakłócił jakimś pytaniem. Za PO jak za PRL-u tylko naszych wpuszczać na sale, tylko naszych tj PO-wców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie dalej na Platformę to będziecie traktowani gorzej niż bydło - frajerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polscy tfuu POLITYCY JAK CO ROKU OBIECUJĄ GRUSZKI NA WIERZBIE, BEZ ŻADNEJ ŻENADY I WSTYDU ROBIĄ SOBIE WYCIECZKI DO SZKÓŁ NA KOSZT PODATNIKA, TUSK PAJACUJE W GDAŃSKU, HALL W WILKOWIE(POWINNI JEJ TAM NAKOPAC DO D..), I TAK CO ROKU!!UBÓSTWO, DZIADOWSTWO,BRAK PERSPEKTYW POLAKÓW POWIEKSZA SIĘ Z ROKU NA ROK,DO TEGO KORUPCJA W POLITYCE,W ADMINISTRACJI,BURDEL W PRAWIE!!PYTAM CzY MY NADAL UWAŻAMY SIĘ ZA LEPSZYCH OD: UKRAINCÓW, ROSJAN, RUMUNÓW??JESTEŚMY TAKIM SAMYM DNEM I DZIADOWSTWEM JAK ONI!!!POLACZKI CZAS ZEJŚĆ z CHMUR!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to był problem -która partia rządzi.....!20lat tzw."wolności" powinno skłonić do myślenia.Ale Naród nie chce myśleć i nic na to nie poradzi.A niech wycina sałatę u Niemca lub zbiera truskawki u Hiszpana.Widocznie to jest szczyt jego możliwości.....!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiochy wam to Bóg Najwyższy nie dogodzi. Mówicie że was w d..pie mają a jak już ktoś przyjedzie to na siłę przypominacie że NIE WARTO. I zawsze szukają przyczyny swojej niedoli u innych, nigdy u siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bwpo napisał:
Byłeś i prawdopodobnie będziesz. Wiecej szacunku do starszych ludzi. Oni generalnie mają rację. A te mądrości typu "perły i wieprze" nie przystają do nauczyciela (tak się nazwałeś). Przez jakiś czas byłem nauczycielem. Wiem też, na co stać polityków i czym się kierują. Ci mieszkańcy rzeczywiście zostali wykorzystani. Nie używasz polskich znaków, więc pewnie piszesz gdzieś spoza Polski. Po co piszesz na tym forum? Mimo wszystko, pozdrawiam.
Nie jest i nigdy nie bylo moja intencja obrazanie nikogo. Mam szacunek do starszych ludzi i nie tylko do nich. Mama dziecka moim zdaniem, zaznaczam moim zdaniem nie ma szacunku do ludzi ktorzy znalezli sie w tej szkole na tej wlasnie uroczystosci. Robi wielkie larum, ze nie wie co sie dzieje z jej dzieckiem bo nie znalazlo sie miejsce dla rodzicow. Tak sie stalo bo takie nastapily warunki. Nie ona jedna znalazla sie poza klasa.Pewnie wielu rodzicow to zrozumialo a ona nie. A co moze sie dziac w szkole z jej dzieckiem? Jakas uroczystosc, ktos chce podkreslic wage tego w jakiej sytuacji znalazla sie ta szkola i wiele innych zalanych szkol. Moim zdaniem takimi zalami, ze nie wpuszczono ja do sali to rozmienianie sie na drobne, przy tak wielkiej tragedii jaka jest ta powodz. Poprostu nie ma miejsca co winni temu goscie. Czy Ty jesli bys zapraszal gosci to postawil bys ich przed domem a sam rozsiadl sie w fotelu, w domu? Nie wiem czy Pani minister sie promuje. Jej sumienie jesli tam nie pokazala sie szczerze i solidarnie. Czesto ludzie w bezsilnosci z tym jaka tragedia ich spotyka zaczynaja kasac, kogo popadnie i za byle co. Chyba nie przeczytales dokladnie tego co napisalem i do konca nie zrozumiales. I tu pewnie znowu Ci sie narazam i znowu mi zadedykujesz przykry tekst podobny do infantlnosci. Te "perly i wieprze" serwowala nam czesto w czasie studiow pani metodyk z tytulem doktora i jakos nie twierdzilismy, ze to czlowiekowi z takim tytulem nie przystoi. Mysle, ze troche przesadzasz z tym obrazaniem sie na kazde slowo. Ja w polityce sie obracalem i znam troche to towarzystwo. Przyznaje Ci racje, ze potrafia byc wyzuci z czlowieczenstwa. Pisze bez polskich znakow, bo tak mi wygodniej, taki mam program. Jestem za granica od ponad 6 lat, zyje jednak Polska i tym co sie tam dzieje. To, ze jestem poza granica kraju nie odbiera mi prawa do zabierania glosu. Urodzilem sie Polakiem, mowie po polsku, mysle po polsku, zyje Polska. Rozumiem myslenie ludzi ze wsi bo z tamtad sie wywodze. Dlugo pracowalem w srodowisku wiejskim aby go nie rozumiec. Na koniec chce jeszcze raz zaznaczyc, ze nie bylo moja intencja obrazanie kogokolwiek a tylko wyrazenie swojej opinni a moze irytacji na robienie afery, bo tak to odebralem, z braku miejsca w klasie dla rodzica. Ja bym ta sytuacje zrozumial. Pozdrawiam Cie takze i przepraszam jesli w jakikolwiek sposob Cie urazilem. Nie bylo to moja intencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gomaka napisał:
Nie jest i nigdy nie bylo moja intencja obrazanie nikogo. Mam szacunek do starszych ludzi i nie tylko do nich. Mama dziecka moim zdaniem, zaznaczam moim zdaniem nie ma szacunku do ludzi ktorzy znalezli sie w tej szkole na tej wlasnie uroczystosci. Robi wielkie larum, ze nie wie co sie dzieje z jej dzieckiem bo nie znalazlo sie miejsce dla rodzicow. Tak sie stalo bo takie nastapily warunki. Nie ona jedna znalazla sie poza klasa.Pewnie wielu rodzicow to zrozumialo a ona nie. A co moze sie dziac w szkole z jej dzieckiem? Jakas uroczystosc, ktos chce podkreslic wage tego w jakiej sytuacji znalazla sie ta szkola i wiele innych zalanych szkol. Moim zdaniem takimi zalami, ze nie wpuszczono ja do sali to rozmienianie sie na drobne, przy tak wielkiej tragedii jaka jest ta powodz. Poprostu nie ma miejsca co winni temu goscie. Czy Ty jesli bys zapraszal gosci to postawil bys ich przed domem a sam rozsiadl sie w fotelu, w domu? Nie wiem czy Pani minister sie promuje. Jej sumienie jesli tam nie pokazala sie szczerze i solidarnie. Czesto ludzie w bezsilnosci z tym jaka tragedia ich spotyka zaczynaja kasac, kogo popadnie i za byle co. Chyba nie przeczytales dokladnie tego co napisalem i do konca nie zrozumiales. I tu pewnie znowu Ci sie narazam i znowu mi zadedykujesz przykry tekst podobny do infantlnosci. Te "perly i wieprze" serwowala nam czesto w czasie studiow pani metodyk z tytulem doktora i jakos nie twierdzilismy, ze to czlowiekowi z takim tytulem nie przystoi. Mysle, ze troche przesadzasz z tym obrazaniem sie na kazde slowo. Ja w polityce sie obracalem i znam troche to towarzystwo. Przyznaje Ci racje, ze potrafia byc wyzuci z czlowieczenstwa. Pisze bez polskich znakow, bo tak mi wygodniej, taki mam program. Jestem za granica od ponad 6 lat, zyje jednak Polska i tym co sie tam dzieje. To, ze jestem poza granica kraju nie odbiera mi prawa do zabierania glosu. Urodzilem sie Polakiem, mowie po polsku, mysle po polsku, zyje Polska. Rozumiem myslenie ludzi ze wsi bo z tamtad sie wywodze. Dlugo pracowalem w srodowisku wiejskim aby go nie rozumiec. Na koniec chce jeszcze raz zaznaczyc, ze nie bylo moja intencja obrazanie kogokolwiek a tylko wyrazenie swojej opinni a moze irytacji na robienie afery, bo tak to odebralem, z braku miejsca w klasie dla rodzica. Ja bym ta sytuacje zrozumial. Pozdrawiam Cie takze i przepraszam jesli w jakikolwiek sposob Cie urazilem. Nie bylo to moja intencja.
Witam. Mi również nie zależy na obrażaniu kogokolwiek. Jeżeli chodzi o polityków, to na poziomie "rządowym" wielokrotnie są to osoby, które czują się "nadludźmi". Myślę, że nie powinniśmy ich wspierać w tym przekonaniu. Jeżeli chodzi o matki, dzieci i organizację tej uroczystości, to napewno zostało to źle przygotowane. Temat edukacji w Polsce, to temat na MEGADYSKUSJĘ. Życzę powodzenia i sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę mi za nich wstyd...polansować się chcieli...Jeśli by zostali tam wpuszczeni na bank zrobiliby jakąś rozróbe i hałas...Ech ludzie, ludzie opamietajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sziszaaaa napisał:
naprawdę mi za nich wstyd...polansować się chcieli...Jeśli by zostali tam wpuszczeni na bank zrobiliby jakąś rozróbe i hałas...Ech ludzie, ludzie opamietajcie się
To jest WILKÓW - buta, zarozumiałość, brak pokory,- oczywiście nie wszyscy mieszkańcy Gminy, ale spora część.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...