Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poczta zwalnia pracowników

Utworzony przez sdeee44, 4 lutego 2009 r. o 10:43 Powrót do artykułu
KIEDY SKOŃCZY SIĘ SZOPKA POD NAZWĄ POCZTA POLSKA,PYTAM PANÓW PREZESÓW Z NADANIA PARTYJNEGO I POLITYKÓW=KOMBINATORÓW, KTÓRZY SWYM PRZEKUPNYM DZIAŁANIEM CHRONIĄ TEN CHORY, NIEWYDOLNY MONOPOL???KIEDY SKOŃCY SIĘ BESZCZELNE OKRADANIE KLIENTÓW POCZTY,ZARÓWNO W SENSIE FIZYCZNYM(ZNIKAJĄCE: PACZKI,LISTY,PRZEKAZY!) JAK I GOTÓWKOWYM(ZDZIERSTWO W OPŁATACH ZA USŁUGI)???ŻĄDAM KONKURENCJI NA RYNKU USŁUG POCZTOWYCH I TO NATYCHMIAST!!! JAKO OBYWATEL,PONOĆ DEMOKRATYCNZEGO I OPATREGO NA WOLNYM RYNKU PAŃSTWA!!ŻĄDAM WEJŚCIA DEUTSCH POST ALBO FRANCE POSTAL,OBOJĘTNE..WĄZNE BYM ODCZUŁ,ŻE JEST KONKURENCJA POPRAWIŁA SIĘ JAKOŚĆ USŁUG I ICH DOSTĘPNOŚĆ!!!AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdeee44 napisał:
KIEDY SKOŃCZY SIĘ SZOPKA POD NAZWĄ POCZTA POLSKA,PYTAM PANÓW PREZESÓW Z NADANIA PARTYJNEGO I POLITYKÓW=KOMBINATORÓW, KTÓRZY SWYM PRZEKUPNYM DZIAŁANIEM CHRONIĄ TEN CHORY, NIEWYDOLNY MONOPOL???KIEDY SKOŃCY SIĘ BESZCZELNE OKRADANIE KLIENTÓW POCZTY,ZARÓWNO W SENSIE FIZYCZNYM(ZNIKAJĄCE: PACZKI,LISTY,PRZEKAZY!) JAK I GOTÓWKOWYM(ZDZIERSTWO W OPŁATACH ZA USŁUGI)???ŻĄDAM KONKURENCJI NA RYNKU USŁUG POCZTOWYCH I TO NATYCHMIAST!!! JAKO OBYWATEL,PONOĆ DEMOKRATYCNZEGO I OPATREGO NA WOLNYM RYNKU PAŃSTWA!!ŻĄDAM WEJŚCIA DEUTSCH POST ALBO FRANCE POSTAL,OBOJĘTNE..WĄZNE BYM ODCZUŁ,ŻE JEST KONKURENCJA POPRAWIŁA SIĘ JAKOŚĆ USŁUG I ICH DOSTĘPNOŚĆ!!!AMEN.
Ja wiem kiedy to się zmieni:wtedy kiedy wrócę z Gorzowa. Tyle tylko że zupełnie nie mam po co jechać do tego miasta. A tak na serio,obawiam się że Twoje życzenie dotyczące wyjścia do Polski operatorów typu Deutsche Post czy innego jest tylko kwestią czasu-mało tego.Patrząc na to co się dzieje w Poczcie Polskiej można dojść do wniosku że wszystko w tej instytucji idzie ku temu żeby zniszczyć ją a potem za psi grosz sprzedać Niemcom lub komuś innemu. Na razie polecam korzystanie z firmy Inpost. Tam przynajmniej przesyłki nie są (przynajmniej się z tym nie spotkałem osobiście a korzystam z ich usług regularnie) okradane. Niestety są też wady,zdarza się że przesyłki idą dosyć długo, (szczególnie do większych miast typu Warszawa,Poznań,Katowice) i niestety ograniczony zasięg Inpostu.Zaletą jest cena.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, Miras. Bo jak ktoś by chciał w PP zrobić porządne reformy, wywalić zadufane w siebie panie, obsługujące w koszmarnym tempie, zreorganizować wszystko, tchnąć w to życie - to zaraz będzie protest. Jak to! Nie wolno likwidować stanowiska Pani Heni! Ona ma tylko 2 lata do emerytury, to nic, że teraz siedzi i się nudzi całe dnie. Przyjdzie DP. Kupi rozwalone PP. Wyrzuci 80% załogi. I wszystko będzie działać. I znów potwierdzi się zasada, że Polacy to tylko jako robole się nadają. Jak szwab nad nimi stoi, to wszystko dobrze działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dokładnie, Miras. Bo jak ktoś by chciał w PP zrobić porządne reformy, wywalić zadufane w siebie panie, obsługujące w koszmarnym tempie, zreorganizować wszystko, tchnąć w to życie - to zaraz będzie protest. Jak to! Nie wolno likwidować stanowiska Pani Heni! Ona ma tylko 2 lata do emerytury, to nic, że teraz siedzi i się nudzi całe dnie. Przyjdzie DP. Kupi rozwalone PP. Wyrzuci 80% załogi. I wszystko będzie działać. I znów potwierdzi się zasada, że Polacy to tylko jako robole się nadają. Jak szwab nad nimi stoi, to wszystko dobrze działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy potrafią gadać a czy sami pracowaliście na poczcie? a jestem młodą osoba i staram się jak tylko mogę szybko obsługiwać.... ale jeżli poczta polska bierze osobę na stanowisko która musi robić za 5 osób to się nie dziwcie ze tak jest... i wkurza mnie ocenianie ludzi którzy nie mieli stycznościz pracą w poczcie polskiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo tam wcale tak łątwo i pięknie nie jest równiez dla pracowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Agata~ napisał:
Wszyscy potrafią gadać a czy sami pracowaliście na poczcie? a jestem młodą osoba i staram się jak tylko mogę szybko obsługiwać.... ale jeżli poczta polska bierze osobę na stanowisko która musi robić za 5 osób to się nie dziwcie ze tak jest... i wkurza mnie ocenianie ludzi którzy nie mieli stycznościz pracą w poczcie polskiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo tam wcale tak łątwo i pięknie nie jest równiez dla pracowników
Szacunek dla ciebie ja pracowałam .Tak jak piszesz ludzie nie mają pojęcia co to za praca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...