Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pod specjalnym nadzorem

Utworzony przez Cierpiący Intelektualista, 14 grudnia 2007 o 01:27 Powrót do artykułu
Myślący, poinformowani ludzie, toż takie same zbrodnie trwają nadal pod inną nazwą! Jeśli ktoś wiedzący o tym wszystkim nie szuka i zabija tamtych zbrodniarzy, to jest jednym z nich! Lub co najmniej taki sam jak oni. Przecież oni żyją nadal, robią to samo i gorzej, wyrafinowali swoje dzieci w tym antyludzkim procederze. Stosują identyczne metody i utrzymują ze sobą mafijne powiązania chroniąc się nawzajem niezwykle skutecznie przed jakąkolwiek odpowiedzialnością! Nikt ich nie wsadził do więzień, nikt ich nie poddał terapii ani leczeniu psychiatrycznemu, nie zostali usunięci ze społeczeństwa ale korzystając z dawnych układów i przemocy, zajęli wszystkie kluczowe pozycje w kraju i teraz dopiero są rozjuszeni pewnością siebie bo utwierdzeni w swej bezkarności, która jest rzeczywiście (i boleśnie dla nas) realna! Tą zachęcającą korupcją dają zły przykład innym. Ich zło jest wszechobecne, zaraża i poraża coraz więcej ludzi. Dlaczego tak ciężko jest ludziom uwierzyć w oczywiste?! W ich obecność między nami i ich destruktywną, podłą działalność?! Wspomnienia z teraźniejszości: Przeszliśmy gehennę. - Nadal ją nam sprawiają. Stanu, w którym władza może zrobić z człowiekiem wszystko. - W tej chwili robi wszystko najgorsze. Wtedy byłem zrozpaczony. Dziś, gdy o tym myślę, to czuję wściekłość - Codziennie dochodzi więcej rozpaczy i wściekłości. Jakby tego było mało doszło jeszcze osobiste upokorzenie, upodlenie wręcz. - Lubują się w tym z niemniejszą rozkoszą niż wtedy. całkowicie odcięto nam kontakt ze światem... W głowie tragiczne myśli: Co się dzieje z moją żoną, z dziećmi? - - Te same bezprawne, gestapowskie metody do dzisiaj. Celem ma być wzbudzenie strachu, niepewności, złamanie. - Ich cele nadal zachowały ważność. To potęgowało poczucie bezsilności i niepewności jutra. - I bezsilni pozostajemy. Mieszkańcy omijali nas szerokim łukiem, patrząc na nas z obrzydzeniem - Kto wspomnie, że jest prześladowany tego wszyscy mają za paranoika. Powód? Ostrzeżono ich, że jesteśmy niebezpiecznymi zboczeńcami i mordercami. Zdolnymi do wszystkiego. - Defamacja, demonizacja, oczernianie, robienie z nas wariata, jest ich standardową bronią przeciwko nam. I zaraz pojawiło się pytanie: Ile podobnych obozów było jeszcze w Polsce? Ile osób zostało w nich uwięzionych? - Dziś też każdy wie co się dzieje w Indonezji ale tajemnicą jest ile zbrodni dokonywanych jest w naszym, niby wolnym, kraju. Ludzie żyją w kłamstwie i iluzji...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to za bełkot?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: