Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podejrzany o zabójstwo w Poniatowej uciekł za granicę?

Utworzony przez Żenua, 19 lutego 2013 r. o 22:15 Powrót do artykułu
Zastanawiajcie się dalej prokuratorzy,zastanawiajcie pensja i tak się należy..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za nieprawdopodobne śledztwo,dwa miesiące trwało ustalanie, że prawdopodobny zabójca przebywa za granicą, ciekawe ile potrwa jego złapanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 2 miesięcy zwolniło się miejsce pracy na targu w Poniatowej, sprzedaż spirytusu i papierosów ze wschodu drastycznie spadła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Burmistrz opowiada bajki w Kościele o rozwoju Poniatowej, o stwarzaniu młodzieży dogodnych warunków życia w Poniatowej a tu proszę za 1000zł mordują człowieka, przed kilkoma laty córka zamordowała ojca, kilku zwyrodnialców zamordowało nastolatka obok szkoły, młodzi ludzie uciekają z tego zadupia w poszukiwaniu pracy bo mają dość wegetacji, coraz więcej ludzi starszych grzebie w śmietnikach, nie ma tygodnia by komornik nie odwiedzał Poniatowej, społeczeństwo zubożeje i starzeje się. Tylko nasza władza ma się dobrze żyjąc na koszt podatników i karmiąc ich bajkami o dobrobycie i sprzyjających warunkach dla młodzieży!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator jak ci szkoda to zapierda..laj na targ i stój hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowianin napisał:
Pani Burmistrz opowiada bajki w Kościele o rozwoju Poniatowej, o stwarzaniu młodzieży dogodnych warunków życia w Poniatowej a tu proszę za 1000zł mordują człowieka, przed kilkoma laty córka zamordowała ojca, kilku zwyrodnialców zamordowało nastolatka obok szkoły, młodzi ludzie uciekają z tego zadupia w poszukiwaniu pracy bo mają dość wegetacji, coraz więcej ludzi starszych grzebie w śmietnikach, nie ma tygodnia by komornik nie odwiedzał Poniatowej, społeczeństwo zubożeje i starzeje się. Tylko nasza władza ma się dobrze żyjąc na koszt podatników i karmiąc ich bajkami o dobrobycie i sprzyjających warunkach dla młodzieży!!!!
Poniatowianin. Masz rację, ze młodziez ucieka. Ja teżciekłem, bo nie ma szans na rozwój w Poniatowej dla młodziezy. Wsponima lata szkolne spedzone w SP w Poniatowej. TAk patrzę na faceeboku i widzę, ze z mojej dawnej klasy nikt nie został w Poniatowej. Wszytsko uciekło do wielkich miast i za granicę kraju. Ja natomiast jak nieliczni zmieniłem tylko zamieszkanie z powiatu do drugiego powiatu. Ale tu mam dobra robotę i rodzine. W Poniatowej rozwinął bym pewnie ...................... znajomośc z "gwintersami". Jakie są godne warunki w Poniatowej dla życia dla młodziezy? Niech Pani Burmistrz odpowie konkretnie. Bo wielu młodych ludzi ucieka z Poniatowej do innych wielkich miast i poza granice kraju. Ciekawe czy Pani Burmistrz wpaja swoim dzieciom, ze po studiach mają wrócić do Poniatowej, bo tu będą miały ciekawą pracę i raj na ziemi. No cóż. tego sie nie dowiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowianin napisał:
Pani Burmistrz opowiada bajki w Kościele o rozwoju Poniatowej, o stwarzaniu młodzieży dogodnych warunków życia w Poniatowej a tu proszę za 1000zł mordują człowieka, przed kilkoma laty córka zamordowała ojca, kilku zwyrodnialców zamordowało nastolatka obok szkoły, młodzi ludzie uciekają z tego zadupia w poszukiwaniu pracy bo mają dość wegetacji, coraz więcej ludzi starszych grzebie w śmietnikach, nie ma tygodnia by komornik nie odwiedzał Poniatowej, społeczeństwo zubożeje i starzeje się. Tylko nasza władza ma się dobrze żyjąc na koszt podatników i karmiąc ich bajkami o dobrobycie i sprzyjających warunkach dla młodzieży!!!!
Co ty wygadujesz, czy Burmistrz jest winna, ze sa rodziny patologiczne?W kazdym srodowisku sa tacy i tacy,w kazdym miescie sa zwyrodnialcy.Pani Burmistrz buduje Poniatowa i to wiadc a ze wszystkie male miasta i wsie w Polsce sie wyludniaja to normalne.Tak jest na calym swiecie.Rozwijaja sie duze aglomeracje a male miesciny sa sypialniami.Nie ma na to madrego i Burmistrzowa tego nie zmieni.Rozwijaja sie np. Pulawy a Opole upada, no i co mozna zrobic.Widac ze zazdrosc przemawia przez ciebi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowianin napisał:
Pani Burmistrz opowiada bajki w Kościele o rozwoju Poniatowej, o stwarzaniu młodzieży dogodnych warunków życia w Poniatowej a tu proszę za 1000zł mordują człowieka, przed kilkoma laty córka zamordowała ojca, kilku zwyrodnialców zamordowało nastolatka obok szkoły, młodzi ludzie uciekają z tego zadupia w poszukiwaniu pracy bo mają dość wegetacji, coraz więcej ludzi starszych grzebie w śmietnikach, nie ma tygodnia by komornik nie odwiedzał Poniatowej, społeczeństwo zubożeje i starzeje się. Tylko nasza władza ma się dobrze żyjąc na koszt podatników i karmiąc ich bajkami o dobrobycie i sprzyjających warunkach dla młodzieży!!!!
Co ty wygadujesz, czy Burmistrz jest winna, ze sa rodziny patologiczne?W kazdym srodowisku sa tacy i tacy,w kazdym miescie sa zwyrodnialcy.Pani Burmistrz buduje Poniatowa i to wiadc a ze wszystkie male miasta i wsie w Polsce sie wyludniaja to normalne.Tak jest na calym swiecie.Rozwijaja sie duze aglomeracje a male miesciny sa sypialniami.Nie ma na to madrego i Burmistrzowa tego nie zmieni.Rozwijaja sie np. Pulawy a Opole upada, no i co mozna zrobic.Widac ze zazdrosc przemawia przez ciebi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem zadowolona , że mieszkam od 50 lat w Poniatowej mam dobrą pracę i fajnych przyjaciół. Nie narzekam.Tu jest piękne miejsce na ziemi. Kocham Poniatową i tu zostanę.Wszędzie są dobrzy i źli ludzie. Nie ma miasta gdzie nie było by zamieszania i zbrodni. Różnica jest taka ,że w małych miastach ludzie się wszycsy znają i o sobie wszystko wiedzą . W dużych ludzie żyją obok siebie i siebie nawzajem nie widzą , dlatego wydaję się nam ,że tam jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czynsze podnoszą! Takich dużych opłat to nawet w Lublinie nie ma, a burmistrzówka kiesę bije!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...