Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalili i zadeptali szczeniaka

Utworzony przez Gość, 4 lipca 2008 r. o 12:27 Powrót do artykułu
UWAGA! Właśnie przeczytałam w Onecie, że oprawcy dostali rok w poprawczaku w zawieszeniu na 3 lata(NIEEE!), ponadto 10 godzin pracy w schronisku dla zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,48724,621...awieszeniu.html skandal!!!!!!!! ja tych sku***eli to bym wlasnoręcznie............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie ...a więc delikatnie mówiąc sąd się ośmieszył. Czy ktoś z Was powierzyłby tym chłopakom opiekę nad swoim zwierzęciem? Jak dla mnie, lęk o to co mogą mu zrobić przerósłby zaufanie do terapeutycznego charakteru takiej kary i ...nieomylności sądu. Marne to pocieszenie ale jest jeszcze sprawa tzw. "rodziców" tych gnoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Agata~ napisał:
Witajcie ...a więc delikatnie mówiąc sąd się ośmieszył. Czy ktoś z Was powierzyłby tym chłopakom opiekę nad swoim zwierzęciem? Jak dla mnie, lęk o to co mogą mu zrobić przerósłby zaufanie do terapeutycznego charakteru takiej kary i ...nieomylności sądu. Marne to pocieszenie ale jest jeszcze sprawa tzw. "rodziców" tych gnoi.
Czy od tej decyzji "sądu" :-( nie można się już odwołać? Czy to ostateczny wyrok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hitlerowcy tez zaczynali od dreczenia zwierzat. miejmy tylko nadzieje, ze kiedys ten co zameczyl psa zalatwi i sedziego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć wyrok nie jest prawomocny, więc może jest jeszcze nadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętamy i pomścimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętamy i pomścimy!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też pamiętam - moja lista się powiększa - ale te wszystkie Smolaki i inne smoluchy na niej są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo coś więcej o tej sprawie? Czy ten "wyrok" sądu to prawda? Przecież to jest jakaś kpina. Czy ktoś wie, co się dzieje teraz z tymi bandytami? Żyją sobie spokojnie w swojej wsi? Brakuje słów. Taki wyrok to parodia sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 styczeń Sąd w Nowym Targu, HaskY z urwaną głową!!! Niezapominamy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest paranoja jak można podpalić i zabić małego szczeniaczka przecież "to" co go zabiło serca nie ma. Jak bym ich znalazł zrobiłbym im to samo co oni temu szczeniakowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 30 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...