Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podwyżka dla 390 tys. emerytów i rencistów 2018. Kogo obejmie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2018 r. o 08:03 Powrót do artykułu
a czy towarzysze z sb i ich donosiciele tez dostaną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobie po 65000 i wiecej złodzieje ,a emerytom i rencistom gówniane ochłapy. ośmiorniczki PO przeżarli parę milionów razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom PO i ich ośmiorniczki zamiast naprawy Polski to naprawdę zło. Zmarnowali z ZSLowcami kawał czasu. Dobrze, że już po nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze z SB nie dostaną ,a donosiciele owszem dostali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zatrudnią rencistów w rządzie to poczują podwyżki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostanę 40 zł podwyżki.Zarząd Bogdanki zarabia po 70 tyś miesięcznie.Czas na zajęcie się ustawą kominową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo wicie kumie bocian i krowa ŚREDNIO mają po 3 nogi- czy kto widział ? tak samo ze średnią emeryturą czy rentą. Przestańcie nas ogłupiać !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo to jest największy złodziej-w ZUS jest moich pieniędzy ponadf 500 tys/pół mln/ zł a mam 62 lata i dostaję 800 zł zasiłku .Banda złodzieji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OFE było lepsze, co nie? PO i ZSL sobie zabrały na koniec 150 mld i udają, ze nie było tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, emeryci uważajcie, żebyście się na stare lata za te ok. 40 zł nie rozpili tak jak młodzi dostając za darmo 500+, oni to przynajmniej mają siłę i za co chlać, bo pisowce dają im za darmo, nie tak jak wam po 30-50 latach pracy rzucili ochłapy w postaci ok. 40 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekajcie, moja emerytura po 42 latach pracy wynosi 1948zl, mojej zony {34 -lata 1478zl plus dodatek za prace w sluzbie zdrowia] przy dzisiejszych cenach stac nas na wyjazdy na wczasy za granice [raz w roku 2 -tyg] na pomoc corce I wnokom Jak sobie przypomne jak bylo za komuny, kiedy nie bylo mnie stac na cokolwiek a do tego wszystko na kartki, talony, przydzialy, "znajomosci" dopiero doceniam w jakim dobrobycie teraz zyjemy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy tę emeryturę wypracowałeś?! teraz byś dostał 9zł.na godz, przy pracy na czarno! i o emeryturze mogłbyś sobie tylko poczytać! więc nie pluj na rękę która ci dawała papu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...