Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to zaje... Ja mam już dosyć. I do cholery nie wiem na kogo zwalić!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durnyś zima jak zima mniej Polaków na ulicach i to jest piękne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę! Pierwsza taka fajna zima od lat! Mimo mrozu samochody odpalają, dzieciaki szaleją na sankach, a ja jeszcze nigdy tyle nie najeździłem się na nartach! I to jeszcze nie koniec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie bardzo narzekania ludzi mieszkających w miastach na zimę.Mają odśnieżone chodniki,do sklepów dowiezione pieczywo,ciepło w swoich M.Śmieszą mnie radio i telewizja,które zamiast zachęcać mieszczuchów do spacerów w zimową pogodę dla zdrowia zachęcają ich do siedzenia przy komputerze a najlepiej przy telewizorze.Współczuję tylko mieszkańcom miast,kolejarzom,energetykom. Mieszkaniec Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawka do mojej wypowiedzi - powinno być współczuję mieszkańcom wsi,kolejarzom,energetykom mieszkaniec lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się zima podoba:) wychodze kilka razy dziennie i juz chyba przyzwyczailam sie do mrozu bo coraz mniej odczuwam niską temperaturę. a wszystko dookoła jest takie piękne: drzewa, zasniezone dachy i ten bajeczny połysk śniegu na terenach niezadeptanych przez ludzi (a o to nie ma problemu, bo jak juz wczesniej ktos napisal-ludzie prawie nie wychodzą). Spokojnie, ten mróz nie zabija - jestem zywym przykładem, cała i zdrowa. jedyne co mi przeszkadza to to że jest bardzo ślisko i kilka razy omal nie polamalam sobie nóg, ale na szczescie jako takie poczucie równowagi ratowalo mnie wtedy z opresji. a to że w miescie dzieci rzadko wychodzą na dwór to nie tylko w takie mrozy, dziecinstwo spedzilam na wsi, tam dzieciaki niezaleznie od temperatury, aby spadl snieg, biegly na sanki i miały sie dobrze. a tutaj w lublinie, nawet przy temp zblizonej do zera dzieci siedza w domach, a bałwana to widzi sie bardzo sporadycznie (co obserwuje juz kilka lat chocby przez okno stancji). Ludzie - hartujcie się, zabierajcie dzieci na dwór, na saneczki, ulepcie razem balwana i zbudujcie igloo.. to świetna zabawa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBECNA ZIMA JEST CZYSTYM PRZYKŁADEM ŻE PRZYNAJMNIEJ W PRZYRODZIE ISTNIEJE SPRAWIEDLIWOŚĆ, CWANIACY I WYRWIGROSZE JUŻ NAS STRASZYLI GLOBALNYM OCIEPLENIEM, JUŻ KOMBINOWALI NOWE PODATKI KLIMATYCZNE, JUŻ SOBIE TWORZYLI I SZYKOWALI NOWE POSADKI ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW!!! A TU UPS MATKA NATURA ROZUMU UCZY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastycznie jest zrobiony monitoring temperatury online z Czechowa : www.fiskusmati.ittv.lublin.pl - aktualnie jest -13,9 na zewnatrz oraz +19,4 wewnatrz i temperatury kamer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
królowa_śniegu napisał:
a mi się zima podoba:) wychodze kilka razy dziennie i juz chyba przyzwyczailam sie do mrozu bo coraz mniej odczuwam niską temperaturę. a wszystko dookoła jest takie piękne: drzewa, zasniezone dachy i ten bajeczny połysk śniegu na terenach niezadeptanych przez ludzi (a o to nie ma problemu, bo jak juz wczesniej ktos napisal-ludzie prawie nie wychodzą). Spokojnie, ten mróz nie zabija - jestem zywym przykładem, cała i zdrowa. jedyne co mi przeszkadza to to że jest bardzo ślisko i kilka razy omal nie polamalam sobie nóg, ale na szczescie jako takie poczucie równowagi ratowalo mnie wtedy z opresji. a to że w miescie dzieci rzadko wychodzą na dwór to nie tylko w takie mrozy, dziecinstwo spedzilam na wsi, tam dzieciaki niezaleznie od temperatury, aby spadl snieg, biegly na sanki i miały sie dobrze. a tutaj w lublinie, nawet przy temp zblizonej do zera dzieci siedza w domach, a bałwana to widzi sie bardzo sporadycznie (co obserwuje juz kilka lat chocby przez okno stancji). Ludzie - hartujcie się, zabierajcie dzieci na dwór, na saneczki, ulepcie razem balwana i zbudujcie igloo.. to świetna zabawa:)
z takiego śniegu nie zrobisz bałwana ani igloo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Poprawka do mojej wypowiedzi - powinno być współczuję mieszkańcom wsi,kolejarzom,energetykom mieszkaniec lublina
mieszkam na wsi i nie przyjmuję twojego współczucia u mnie jest pięknie:choinki zaśnieżone,pola białe,pies z białą grzywą niczym lew,sikorki na parapecie wcinają orzechy,cicho spokój raj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 dni troche wiekszego mrozu i normalnie katastrofa ehheeh. Co za marudy, w zimie za zimno, na wiosne za mokro, w lecie za goraco, w jesieni wieje, nic tylko sie napic i siedziec w domu. To chyba normalne ze jak jest zima to musi być zimno!!!! Ja sie ciesze że w końcu jest prawdziwa zima i w lecie jak będzie gorąco to tez się będę cieszył. Pamietaj że to moze być Twoja ostatnia zima i nie matrudzić, tylko na spacerek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnik napisał:
3 dni troche wiekszego mrozu i normalnie katastrofa ehheeh. Co za marudy, w zimie za zimno, na wiosne za mokro, w lecie za goraco, w jesieni wieje, nic tylko sie napic i siedziec w domu. To chyba normalne ze jak jest zima to musi być zimno!!!! Ja sie ciesze że w końcu jest prawdziwa zima i w lecie jak będzie gorąco to tez się będę cieszył. Pamietaj że to moze być Twoja ostatnia zima i nie matrudzić, tylko na spacerek
Hehe tak jak w Konopielce: "W lesie są brzozy, w rzece są ryby, słońce wschodzi i zachodzi. Zimy są zimne, lata gorące..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
z takiego śniegu nie zrobisz bałwana ani igloo
łapiesz za słówka.. ale na saneczki jak najbardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka pogoda jacy wierni Nie dali na Rydzyka wiec im zeslal mrozy Nie lepiej bylo zadzwonic do radia i telefonicznie dac na tace miesieczne pobory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w skierbieszowie koło zamościa było -37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...