Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i proszę - świstak z Pensylwanii wywęszył także pogodę w Europie! Co na to żubr z Białowieży? Się należy? :-D :-D :-D PS. Ustanowić 2 lutego kolejnym świętem państwowym!!! Wszak to Marii...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czym się różnią zawieje od zamieci?
0
Zawieja jest wtedy kiedy pada śnieg i jest silny wiatr, który niesie ten śnieg. Natomiast zamieć jest wtedy kiedy silny wiatr miecie ten śnieg, który już leży. Wtedy nawet może świecić słońce. Ostatnio tłumaczyli to na TVN Meteo.
0
sad napisał:
Czym się różnią zawieje od zamieci?
ZAWIEJE - pada śnieg i wieje wiatr który go targa Zamiecie - śnieg spadł, leży sobie, wieje wiatr i go targa w powietrze proszę bardzo dlatego w pogodzie oba zjawiska występują najczęściej razem (chyba że śnieg odrazu się topi)
0
czym sie rózni??? bo tam zawieje a tam zamiecie ;-)
0
Proponuję nazwać nadchodzący na Lubelszczyznę front atmosferyczny "GENOWEFA"!!!!!
0
ktosik napisał:
Proponuję nazwać nadchodzący na Lubelszczyznę front atmosferyczny "GENOWEFA"!!!!!
hahahahahahaha...zbrechtałam
0
zuzia24 napisał:
hahahahahahaha...zbrechtałam
Jennifer czyli Genowefa była nad LUBELSZCZYZNA POPRZEDNIM RAZEM.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: