Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoda na Lubelszczyźnie. Silne mrozy do -28 stopni

Utworzony przez xyzyk, 24 stycznia 2010 r. o 16:35 Powrót do artykułu
temperatura spadła poniżej 28 stopni Celsjusza[/quote] I tak jest przez większą część roku. Trudno o 30-stopniowy upał w środku zimy.
-28.9[/quote] Tak to się po angielsku pisze. W języku polskim separatorem dziesiętnym jest przecinek. [quote]z nad
Autorowi polecam skorzystanie ze słownika ortograficznego. [quote]Mrozy potęguje również niskie zachmurzenie
A właściwie jego brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O godz 7 na Parcelch w Tomaszowie było -27 stopni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kosarzewie 30km od Lublina -w tej chwili mamy 27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lsm, 5 rano, 10 piętro -23, czyli na dole około -25/26 i wez tu czlowieku wyjdz do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u mnie na 2 piętrze -25 stopni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jastkó, godz. 6.15 - - 27,5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku dziś o 7,00 -25 stopni w Kalinówce -28 stopni w Lublinie -25 Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może kurator oświaty pomyślałby o dzieciach i zarządził wolF1E40Z ne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscowość Zakrzew 50 km od Lublina temp o 6.00 -30 stopni, w ciagu dnia -26, taka temperatrura utrzymywała sie przez cały weekend i nadal sie utrzymuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sonka 24 napisał:
Miejscowość Zakrzew 50 km od Lublina temp o 6.00 -30 stopni, w ciagu dnia -26, taka temperatrura utrzymywała sie przez cały weekend i nadal sie utrzymuje.
bo w dołku i zimne powietrze tam spływa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dwadzieścia stopni na minusie" - jaki to język? Może jidysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konserwa napisał:
"dwadzieścia stopni na minusie" - jaki to język? Może jidysz?
A ja chciałbym pozdrowić - "po polsku" - stróżów prawa z Kazimierza Dolnego. Temperatura poniżej -20 stopni C, samochód diesel odmówił posłuszeństwa(zepchnięty w boczną uliczkę, na poboczu - nikomu nie przeszkadzał, niczego nie blokował!!!!!!!!!, a ci mądrale wypisali mandat bo"zakaz, bo kierowcy nie było w samochodzie...""??? Zamroziło im łby??? A może tak mają niezależnie od temperatury???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eser napisał:
A ja chciałbym pozdrowić - "po polsku" - stróżów prawa z Kazimierza Dolnego. Temperatura poniżej -20 stopni C, samochód diesel odmówił posłuszeństwa(zepchnięty w boczną uliczkę, na poboczu - nikomu nie przeszkadzał, niczego nie blokował!!!!!!!!!, a ci mądrale wypisali mandat bo"zakaz, bo kierowcy nie było w samochodzie...""??? Zamroziło im łby??? A może tak mają niezależnie od temperatury???
eser z tego co napisałeś to wynika że to Tobie zamarzł mały, słabo rozwijający sie móżdżek. Zapamiętaj, że w Kazimierzu obowiązuje strefa ograniczonego postoju. Tak samo jak ta strefa ty też jesteś ograniczony, gdyż mogę się założyć ze w pojeździe za tylną szybą na pewno nie umieściłeś trójkąta co masz obowiązek zrobić w przypadku awarii. Skoro nie było kierowcy to mandatu też nie wypisali tylko co najwyżej wezwanie do stawiennictwa w jednostce. I skąd wiesz że przyjazd ich nie był spowodowany telefonem życzliwego obywatela. Ale skąd Ty o tym wszystkim możesz wiedzieć skoro jesteś ograniczony i nie potrafisz nawet prawidłowo oznaczyć uszkodzonego pojazdu. Bez poważania, BMW
Ostatnio edytowany 25 stycznia 2010 r. o 18:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW napisał:
z tego co napisałeś to wynika że to Tobie zamarzł mały, słabo rozwijający sie móżdżek. Zapamiętaj, że w Kazimierzu obowiązuje strefa ograniczonego postoju. Tak samo jak ta strefa ty też jesteś ograniczony, gdyż mogę się założyć ze w pojeździe za tylną szybą na pewno nie umieściłeś trójkąta co masz obowiązek zrobić w przypadku awarii. Skoro nie było kierowcy to mandatu też nie wypisali tylko co najwyżej wezwanie do stawiennictwa w jednostce. I skąd wiesz że przyjazd ich nie był spowodowany telefonem życzliwego obywatela. Ale skąd Ty o tym wszystkim możesz wiedzieć skoro jesteś ograniczony i nie potrafisz nawet prawidłowo oznaczyć uszkodzonego pojazdu. Bez poważania, BMW
Wzywanie człowieka do natychmiastowego, osobistego stawiennictwa w jednostce przy -24C(miejscami więcej), pod groźbą sądu grodzkiego??? Konieczność pozostania przy samochodzie w tej temperaturze??? Godzinę??? Dwie??? Całą noc??? Z rodziną czy tylko kierowca??? A skąd wiesz, że waszego świstka wiatr nie wywieje, albo życzliwie dzwoniący nie wyciągnie(dla większej hecy)??? Rozumek godny większości właścicieli BMW i ....cieciów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eser napisał:
Wzywanie człowieka do natychmiastowego, osobistego stawiennictwa w jednostce przy -24C(miejscami więcej), pod groźbą sądu grodzkiego??? Konieczność pozostania przy samochodzie w tej temperaturze??? Godzinę??? Dwie??? Całą noc??? Z rodziną czy tylko kierowca??? A skąd wiesz, że waszego świstka wiatr nie wywieje, albo życzliwie dzwoniący nie wyciągnie(dla większej hecy)??? Rozumek godny większości właścicieli BMW i ....cieciów
Po tej kłamliwej i wymijającej odpowiedzi wnioskuję że ESER ma nerwicę i nadciśnienie, a także zaniki pamięci. Teraz pewnie odpisze, że temperatura miała -44 stopnie C. Gdyby eser przynajmniej spróbował trochę pomyśleć na pewno wiedził by co zrobić. Tylko eser z wielu innych ludzi ma problemy z funkcjonowaniem w tym świeci. Warto zastanowić się nad wizytą u psychiatry. Życzę powrotu do zdrowia. Bez poważania. BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW napisał:
Po tej kłamliwej i wymijającej odpowiedzi wnioskuję że ESER ma nerwicę i nadciśnienie, a także zaniki pamięci. Teraz pewnie odpisze, że temperatura miała -44 stopnie C. Gdyby eser przynajmniej spróbował trochę pomyśleć na pewno wiedził by co zrobić. Tylko eser z wielu innych ludzi ma problemy z funkcjonowaniem w tym świeci. Warto zastanowić się nad wizytą u psychiatry. Życzę powrotu do zdrowia. Bez poważania. BMW
Kłamliwej??? Sam wypisałem sobie durny kwit??? Było lato, a ja opalałem się nad Wisłą??? Termometr w moim samochodzie - pokazywał temperaturę od -24 do -26C(podałem tą niższą, wcześniej napisałem poniżej -20!!!!). Ja w takiej temperaturze nie wyganiam psa na dwór.... Nie stawisz się - będziesz sądzony Głowa (to toto -na czym nosisz czapkę, a z boku sterczą uszy) służy do myślenia??? Kumasz??? Wcześniej pisałeś o moim małym móżdżku, ograniczeniu teraz wysyłasz mnie do psychiatry - tylko nerwica. Widzę postęp Ciekawe jak rozpoznałeś moje nadciśnienie??? Byłbyś Wielkim Medykiem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chyba pisania tak fajnych postow nie zaniechacie.....fajnie sie czyta....Czego to ludzie nie wymysla.....Pozdrowienia dla Was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Powislu przy gruncie było nawet -34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...