Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoda: Zima w Lublinie i na drogach

Utworzony przez fungito, 25 listopada 2010 r. o 09:39 Powrót do artykułu
a te paskarki, to jakieś paski malowały na śniegu, czy co??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogowcy mogli też profilaktycznie posypać wiadukty w Lublinie. Na ul. Filaretów przy wąwozie na moście była piękna szklanka, na dodatek koło 7:30 jadąc w stronę ul. JP2 po prawej stronie na końcu łuku stały dwa samochody przygotowujące się do holowania. Przy delikatnym naciśnięciu na hamulec samochód pięknie tańczył w tym miejscu. Mam nadzieję, że nikt nie wbił się w barierkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zawiało i zasypało Lublin? Przejezdne tam macie, poradziły sobie te piaskarki? Bo nie wiem, czy mam jechać? Ludzie, to już nie ma innych newsów? Co z tego, że parę płatków śniegu poleciało z nieba. Wszystkie media o tym trąbią od kilku dni. Co to za sensacja jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://ekonomia.krzyzowki.info/paskarka A no paskarka to nieuczciwa handlarka ;-). One też pracowały? Ale żeby razem z solarkami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...