Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogorzelcy nie zostali sami

Utworzony przez maggie, 8 lutego 2010 r. o 20:42 Powrót do artykułu
miło słyszeć,że ludzie są chętni do pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brałem udział w gaszeniu tego pożaru. O ile wiem to spalił sie tylko jeden segment regału. Dalej powstrzymam sie od komentarza!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażak napisał:
Brałem udział w gaszeniu tego pożaru. O ile wiem to spalił sie tylko jeden segment regału. Dalej powstrzymam sie od komentarza!!!!!!!!!!!!!!!
Kolejny bohaterski "strazak" spod znaku OSP, spod skrzydełka Pawlaka, gasic to głównie gasicie pragnienie na tzw. zawodach "strażackich". Weż się chłopie do roboty, daj krowom siana itd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niewiem gosciu o nicku antystrazak kim jestes i skad uwazasz ze strażak bioracy udzial w taj akcji i wypowiadajacy sie na temat przed toba jest z OSP czy PSP i czy gaszenie to glownie jest pragnienia niewiesz to sie nie wypowiadaj nie pokazuj wszystkim tutaj swojego deb***izmu bo nie jeden tak mowil a gdy jego dotkneło nieszczesie i jak to piszesz bohaterscy strażacy spod znaku Pawlaka pomagli mu wyjsc z tego to raz dwa zmienil zdanie. i co do umiejestnosci gaszenia to zostaw to osobom co sie na tym znaja widze ty nie masz o tym pojecia a z tego co widzialem nikt tam nie zaniedbał swoich obowiazków nie znasz jednostek bioracych udzial w tej akcji to sie nie wypowiadaj bo ja znam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...