Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W tym kraju psy maja większe prawa niż człowiek. Zglosilem kiedyś ze osoba zajmująca się dziećmi może być pod wpływem alkoholu,to nasza kochana POlicja założyła mi sprawę w sadzie. Ale jak pieskowi krzywda może się dziać to wszystkie służby stawiają na nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już z tego zdjęcia widać że to nie są warunki do przechowywania psów, a zwłaszcza tak delikatnej rasy jak BF. Mam nadzieję że sąd zrobi porządek z tym ,,hodowcą'', a raczej rzeźnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma tupet. Ma też może plecy (jak widać po "komisji z gminy") , ale mam nadzieję, że prawo i los zwierząt będzie ponad to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Powinienem dostać zalecenia" taa... sobie rolnik-pseudohodowca wymyślił, że zawsze będą mu tylko zalecenia wydawać, które jak zwykle będzie miał daleko w tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadzic jego do tych klatek co pieski trzymał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś tak w naszym Państwie coraz więcej "schodzi na psy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju psy maja większe prawa niż człowiek. Zglosilem kiedyś ze osoba zajmująca się dziećmi może być pod wpływem alkoholu,to nasza kochana POlicja założyła mi sprawę w sadzie. Ale jak pieskowi krzywda może się dziać to wszystkie służby stawiają na nogi.
Dokładnie! Przykład - zbieranie kasy na psy w schorniskach. Jakie uzasadnienie ma trzymanie psów w klatkach całe życie? Jeżeli nie ma właściciela ani szans, że ktoś psa przygarnie, powinno się go bezboleśnie uśpić - to byłoby bardziej humanitarne niż męczenie zwierzęcia przez kilka-naście lat w warunkach schroniska które musi żebrać o karmę w szkołach - tych samych gdzie czasami dzieci nie dojadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu Bielewski w swoim domu masz na pewno nie lepiej niż te zafajdane kundle. Zabrałeś złodzieju (przywłaszczyłeś sobie) chleb niewinnego człowieka. Kundle śmierdzące żyły dobrze, nie były bite, ani w żaden sposób męczone. W głowach wam się już poprzewracało. Człowiek bezdomny w krzakach na ulicy śpi, a ty o kundla się martwisz bezduszny wypaczeńcu. Jak bym wiedział dzień wcześniej, że ukradniesz mu te psy to bym wszystkie wykupił i za 50 tyś i zrobił z ich sierści pokrowce na wędki. Do człowieka drugiego jak do śmiecia się odnosisz, a o psa co nic nie warty pięciu ludzi zabijesz!!! Chłop sobie handlował bo to zwykły towar ale widać, że kundle dobrze utrzymane, a ty robisz z tego aferę jak by gwałcili twoją matkę. To są jego kundle i on ma prawo z nimi robić co chce. Na dole jakiś zboczeniec od psów napisał: To nie są warunki do trzymania tej rasy! HAHAHAHAHA zaraz padnę ze śmiechu. W głowach wam się poprzewracało. Przyjdzie za chwilę jakiś mózg i kupi sobie dwa te brzydkie skunksy do domu i będzie dbał. Chłopu należy się szacunek za pomysł do handlu tym łajnem. Ja od razu bym to topił i do śmietnika bo po co mi taki brzydal. Wielcy miłośnicy sierści! Czego nie pójdziecie do schroniska i nie pomożecie przy zwierzętach? Czego nie kupicie jedzenia i nie zaniesiecie? Hodowla dawała nielegalny dochód!!!!!!!!!Szok!!!!! Ukradł ci te paskudy? Nielegalny gościu to ty jesteś i zdrowie stracisz jak bedziesz tak postępował. Dziennie się topi i zakopuje 1000 psów i kotów, a ty chłopu chleb odebrałeś. Będę działał w tej sprawie jak tylko będę mógł. Więcej kradł nie będziesz!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie! Przykład - zbieranie kasy na psy w schorniskach. Jakie uzasadnienie ma trzymanie psów w klatkach całe życie? Jeżeli nie ma właściciela ani szans, że ktoś psa przygarnie, powinno się go bezboleśnie uśpić - to byłoby bardziej humanitarne niż męczenie zwierzęcia przez kilka-naście lat w warunkach schroniska które musi żebrać o karmę w szkołach - tych samych gdzie czasami dzieci nie dojadają.
W stodole miały lepiej jak w schronisku-kiedyś chciałem znaleźć pieska ze schroniska po wizycie do tej pory mam skojarzenia jak po wycieczce do Majdanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Jeżeli nie ma właściciela ani szans, że ktoś psa przygarnie, powinno się go bezboleśnie uśpić - to byłoby bardziej humanitarne niż męczenie zwierzęcia przez kilka-naście lat
Ciebie jak żadna baba nie zechce też powinno się bezboleśnie uśpic.Po co masz się męczyć,sojego konia i swoje ręce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu Bielewski w swoim domu masz na pewno nie lepiej niż te zafajdane kundle. Zabrałeś złodzieju (przywłaszczyłeś sobie) chleb niewinnego człowieka. Kundle śmierdzące żyły dobrze, nie były bite, ani w żaden sposób męczone. W głowach wam się już poprzewracało. Człowiek bezdomny w krzakach na ulicy śpi, a ty o kundla się martwisz bezduszny wypaczeńcu. Jak bym wiedział dzień wcześniej, że ukradniesz mu te psy to bym wszystkie wykupił i za 50 tyś i zrobił z ich sierści pokrowce na wędki. Do człowieka drugiego jak do śmiecia się odnosisz, a o psa co nic nie warty pięciu ludzi zabijesz!!! Chłop sobie handlował bo to zwykły towar ale widać, że kundle dobrze utrzymane, a ty robisz z tego aferę jak by gwałcili twoją matkę. To są jego kundle i on ma prawo z nimi robić co chce. Na dole jakiś zboczeniec od psów napisał: To nie są warunki do trzymania tej rasy! HAHAHAHAHA zaraz padnę ze śmiechu. W głowach wam się poprzewracało. Przyjdzie za chwilę jakiś mózg i kupi sobie dwa te brzydkie skunksy do domu i będzie dbał. Chłopu należy się szacunek za pomysł do handlu tym łajnem. Ja od razu bym to topił i do śmietnika bo po co mi taki brzydal. Wielcy miłośnicy sierści! Czego nie pójdziecie do schroniska i nie pomożecie przy zwierzętach? Czego nie kupicie jedzenia i nie zaniesiecie? Hodowla dawała nielegalny dochód!!!!!!!!!Szok!!!!! Ukradł ci te paskudy? Nielegalny gościu to ty jesteś i zdrowie stracisz jak bedziesz tak postępował. Dziennie się topi i zakopuje 1000 psów i kotów, a ty chłopu chleb odebrałeś. Będę działał w tej sprawie jak tylko będę mógł. Więcej kradł nie będziesz!!!!!
I do twojej hodowli niedługo zerkniemy.Nie znasz dnia ani godziny.Buraku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przedmówcy: jest wyraźnie napisane że zwierzęta miały zmiany skórne, skoro tak to świadczy to o złych warunkach trzymania. Bardzo dobrze że mu zabrali te psy, niech poprawi warunki, żeby chociaż w tym syfie nie żyły to pewnie mu je oddadzą. Tu nie chodzi o jakąś walkę z oprawcami a o dobrostan zwierząt. W stodole przecież też się sprząta codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadziłbym go do jednej takiej klatki w te odchody i wydał mu zalecenia. O suchym chlebie i wodzie... A gmina wiedzę że słynie z łamania praw zwierząrt, jakiś ciemnogród czy coś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Rolniku'' z Chodla - pragnę ciebie poinformować iż pisząc z komputera jest znane twoje IP i w sumie twoje kretyńskie wpisy mogą być i przypilnuję aby zostały użyte jako dowód w sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiany skórne to częsty problem tej rasy, ta rasa jest bardzo problemowa, psy chorowite. poczytajcie, a potem mówcie. zapomnieliście o fakcie, że to było w nocy, zwierzęta przestraszone, robiono im na siłę zdjęcia. sprawa nie jest do końca taka jak przedstwiają media. Pan hodowca miał jeszcze inne zwierzęta, czemu nimi się nikt nie zainteresowal, w jakich warunkach żyją? tylko akurat chodliwymi buldogami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta jasne... i zmiany na skórze powstały w nocy... To się leczy i nie z dnia na dzień... to całkowite zaniedbania. Na dowód to co znalazłem w sieci: http://www.sosbokserom.pl/index.php?option=com_psy&task=pokaz&pies_id=1766
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu Bielewski w swoim domu masz na pewno nie lepiej niż te zafajdane kundle. Zabrałeś złodzieju (przywłaszczyłeś sobie) chleb niewinnego człowieka. Kundle śmierdzące żyły dobrze, nie były bite, ani w żaden sposób męczone. W głowach wam się już poprzewracało. Człowiek bezdomny w krzakach na ulicy śpi, a ty o kundla się martwisz bezduszny wypaczeńcu. Jak bym wiedział dzień wcześniej, że ukradniesz mu te psy to bym wszystkie wykupił i za 50 tyś i zrobił z ich sierści pokrowce na wędki. Do człowieka drugiego jak do śmiecia się odnosisz, a o psa co nic nie warty pięciu ludzi zabijesz!!! Chłop sobie handlował bo to zwykły towar ale widać, że kundle dobrze utrzymane, a ty robisz z tego aferę jak by gwałcili twoją matkę. To są jego kundle i on ma prawo z nimi robić co chce. Na dole jakiś zboczeniec od psów napisał: To nie są warunki do trzymania tej rasy! HAHAHAHAHA zaraz padnę ze śmiechu. W głowach wam się poprzewracało. Przyjdzie za chwilę jakiś mózg i kupi sobie dwa te brzydkie skunksy do domu i będzie dbał. Chłopu należy się szacunek za pomysł do handlu tym łajnem. Ja od razu bym to topił i do śmietnika bo po co mi taki brzydal. Wielcy miłośnicy sierści! Czego nie pójdziecie do schroniska i nie pomożecie przy zwierzętach? Czego nie kupicie jedzenia i nie zaniesiecie? Hodowla dawała nielegalny dochód!!!!!!!!!Szok!!!!! Ukradł ci te paskudy? Nielegalny gościu to ty jesteś i zdrowie stracisz jak bedziesz tak postępował. Dziennie się topi i zakopuje 1000 psów i kotów, a ty chłopu chleb odebrałeś. Będę działał w tej sprawie jak tylko będę mógł. Więcej kradł nie będziesz!!!!!
Ja mam taki pomysł jeden nieśmiały! weź idź i się połóż na drodze i czekaj na traktor pijanego sąsiada! Raz na zawsze skończysz z gadaniem głupot i zatruwaniem życia ludziom! Nic dobrego z ciebie nie będzie, jeśli do tej pory byłeś dupkiem, to dupkiem pozostaniesz! To nie zmienia się z dnia na dzień więc zacznij działać i biegiem na drogę i tam czekaj w spokoju na nadjeżdżający traktor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie jak żadna baba nie zechce też powinno się bezboleśnie uśpic.Po co masz się męczyć,sojego konia i swoje ręce?
i to jest poziom argumentów "obrońców zwierząt" - wulgarność i ad prersonam, zamiast rzeczowego podejścia do dyskusji. Nic dodać nic ująć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie jak żadna baba nie zechce też powinno się bezboleśnie uśpic.Po co masz się męczyć,sojego konia i swoje ręce?
Jak chorymi zawistnym człowiekiem trzeba być, żeby w dyskusji o prawach zwierząt sugerować, że jakikolwiek człowiek jest bezużyteczny i zasługuje na śmierć tylko dlatego, że jest nieatrakcyjny fizycznie dla płci przeciwnej? Matyldo, w swoim rasistowskim i eugenicznym myśleniu uśpiłabyś wszystkich niepełnosprawnych umysłowo, fizycznie, oszpeconych w wypadkach albo po prostu "brzydkich" - bo odbiegających od powszechnego kanonu piękna ? Brawo, właśnie stanęłaś w jednym szeregu z doktorem Mengele i Adolfem Hitlerem. Adolf też bardziej cenił swojego psa niż miliony ludzi, więc pewnie to ci się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju psy maja większe prawa niż człowiek. Zglosilem kiedyś ze osoba zajmująca się dziećmi może być pod wpływem alkoholu,to nasza kochana POlicja założyła mi sprawę w sadzie. Ale jak pieskowi krzywda może się dziać to wszystkie służby stawiają na nogi.
A dlaczego winisz psy za to,że ludziom się nie pomaga. Widocznie organizacje prozwierzęce działają skuteczniej niz te w obronie praw człowieka. Do ludzi miej pretensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...