Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Problem w tym, że ten niby hodowca z tej niby legalnej hodowli powstałej w wyniku spapranej ustawy, jest jednocześnie rolnikiem, a hodowla psów to też działalność rolna, więc on nie rozumie dlaczego buldog nie może stać w gnoju, skoro krowa i świnia mogą i nikt się nie czepia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli taka "hodowla" działa pod skrzydłami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Psa Rasowego Kennel Club, to tylko świadczy, jak nieprofesjonalne podejście do utrzymywania i hodowli zwierząt ma owo stowarzyszenie. Jak można pozwolić na prowadzenie zarobkowej rozmnażalni psów w takich warunkach???? Co to za niepoważne stowarzyszenie?? Wstyd!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mial dotad psa na lancuchu to co wy wymagacie od tego wsiaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wiezienia z takim czlowiekiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu już nie chodzi o to w jakim stowarzyszeniu jest hodowca - interwencja nie odbyła się dlatego że nie jest zrzeszony tylko dlatego że panował tam brud i smród a psy były kompletnie zaniedbane . Co z tego że gościu może im dać rodowody którymi można sobie d*pe podetrzeć? To za darmo można spokojnie znaleźć szczeniaka kundelka odchowanego w miłości , zadbanego i wziąć go do domu niż napędzać kieszeń takim "hodofcom" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A hodowla w łódzkim w zkwp zlikwidowana parę miesięcy temu? To co to było barany broniące tego super związku??? Haha tam nie było rozmnazali ? Śmiać mi się z Was wszystkich chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do więzienia z nim. I to w takich samych wspaniałych warunkach. A co tam, niech ma, skoro tak wspaniale miały te psiaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu Bielewski w swoim domu masz na pewno nie lepiej niż te zafajdane kundle. Zabrałeś złodzieju (przywłaszczyłeś sobie) chleb niewinnego człowieka. Kundle śmierdzące żyły dobrze, nie były bite, ani w żaden sposób męczone. W głowach wam się już poprzewracało. Człowiek bezdomny w krzakach na ulicy śpi, a ty o kundla się martwisz bezduszny wypaczeńcu. Jak bym wiedział dzień wcześniej, że ukradniesz mu te psy to bym wszystkie wykupił i za 50 tyś i zrobił z ich sierści pokrowce na wędki. Do człowieka drugiego jak do śmiecia się odnosisz, a o psa co nic nie warty pięciu ludzi zabijesz!!! Chłop sobie handlował bo to zwykły towar ale widać, że kundle dobrze utrzymane, a ty robisz z tego aferę jak by gwałcili twoją matkę. To są jego kundle i on ma prawo z nimi robić co chce. Na dole jakiś zboczeniec od psów napisał: To nie są warunki do trzymania tej rasy! HAHAHAHAHA zaraz padnę ze śmiechu. W głowach wam się poprzewracało. Przyjdzie za chwilę jakiś mózg i kupi sobie dwa te brzydkie skunksy do domu i będzie dbał. Chłopu należy się szacunek za pomysł do handlu tym łajnem. Ja od razu bym to topił i do śmietnika bo po co mi taki brzydal. Wielcy miłośnicy sierści! Czego nie pójdziecie do schroniska i nie pomożecie przy zwierzętach? Czego nie kupicie jedzenia i nie zaniesiecie? Hodowla dawała nielegalny dochód!!!!!!!!!Szok!!!!! Ukradł ci te paskudy? Nielegalny gościu to ty jesteś i zdrowie stracisz jak bedziesz tak postępował. Dziennie się topi i zakopuje 1000 psów i kotów, a ty chłopu chleb odebrałeś. Będę działał w tej sprawie jak tylko będę mógł. Więcej kradł
Jeśli według Pana warunki, w jakich były trzymane te psy były obiektywnie dobre to myślę, że nie trzeba niczego komentować. Sam Pan sobie ubliżył. Ponadto tak się składa, że nikt nie ma prawa robić ze swoim psem "co chce" , ale co Pan może o tym wiedzieć, skoro byłby w stanie wydać 50 tysięcy, po to, żeby skrzywdzić psy i "zrobić z nich pokrowce na wędki" . To strasznie przykre, że jest Pan tak nieszczęśliwym człowiekiem, aby wypisywać takie okrutne rzeczy no ale cóż... każdy radzi sobie z frustracją na własny sposób, widać Pana ona przerasta :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu Bielewski w swoim domu masz na pewno nie lepiej niż te zafajdane kundle. Zabrałeś złodzieju (przywłaszczyłeś sobie) chleb niewinnego człowieka. Kundle śmierdzące żyły dobrze, nie były bite, ani w żaden sposób męczone. W głowach wam się już poprzewracało. Człowiek bezdomny w krzakach na ulicy śpi, a ty o kundla się martwisz bezduszny wypaczeńcu. Jak bym wiedział dzień wcześniej, że ukradniesz mu te psy to bym wszystkie wykupił i za 50 tyś i zrobił z ich sierści pokrowce na wędki. Do człowieka drugiego jak do śmiecia się odnosisz, a o psa co nic nie warty pięciu ludzi zabijesz!!! Chłop sobie handlował bo to zwykły towar ale widać, że kundle dobrze utrzymane, a ty robisz z tego aferę jak by gwałcili twoją matkę. To są jego kundle i on ma prawo z nimi robić co chce. Na dole jakiś zboczeniec od psów napisał: To nie są warunki do trzymania tej rasy! HAHAHAHAHA zaraz padnę ze śmiechu. W głowach wam się poprzewracało. Przyjdzie za chwilę jakiś mózg i kupi sobie dwa te brzydkie skunksy do domu i będzie dbał. Chłopu należy się szacunek za pomysł do handlu tym łajnem. Ja od razu bym to topił i do śmietnika bo po co mi taki brzydal. Wielcy miłośnicy sierści! Czego nie pójdziecie do schroniska i nie pomożecie przy zwierzętach? Czego nie kupicie jedzenia i nie zaniesiecie? Hodowla dawała nielegalny dochód!!!!!!!!!Szok!!!!! Ukradł ci te paskudy? Nielegalny gościu to ty jesteś i zdrowie stracisz jak bedziesz tak postępował. Dziennie się topi i zakopuje 1000 psów i kotów, a ty chłopu chleb odebrałeś. Będę działał w tej sprawie jak tylko będę mógł. Więcej kradł nie będziesz!!!!!
A ja mam nadzieję, że tobie k*rwo ktoś kiedyś tak utopi albo zakopie twoje zasrane bachory albo kogoś bliskiego...Ktoś kto nie ma szacunku do słabszych istot jest bydlakiem i śmieciem najgorszym który powinien zdychać w męczarniach... Takich "ludzi" trzeba eliminować ze zdrowego społeczeństwa. Obyś zdechł w samotności, zagłodzony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, kto kupuje psa jest odpowiedzialny za to, że tacy ludzie zarabiają bardzo duże pieniądze okupione cierpieniem zwierząt. Popyt rodzi podaż, a dla takich ludzi pies jest tylko towarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać mu te psy !!!!! Jeśli chce mieć hodowle , to tylko pluszowych miśków !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu Bielewski w swoim domu masz na pewno nie lepiej niż te zafajdane kundle. Zabrałeś złodzieju (przywłaszczyłeś sobie) chleb niewinnego człowieka. Kundle śmierdzące żyły dobrze, nie były bite, ani w żaden sposób męczone. W głowach wam się już poprzewracało. Człowiek bezdomny w krzakach na ulicy śpi, a ty o kundla się martwisz bezduszny wypaczeńcu. Jak bym wiedział dzień wcześniej, że ukradniesz mu te psy to bym wszystkie wykupił i za 50 tyś i zrobił z ich sierści pokrowce na wędki. Do człowieka drugiego jak do śmiecia się odnosisz, a o psa co nic nie warty pięciu ludzi zabijesz!!! Chłop sobie handlował bo to zwykły towar ale widać, że kundle dobrze utrzymane, a ty robisz z tego aferę jak by gwałcili twoją matkę. To są jego kundle i on ma prawo z nimi robić co chce. Na dole jakiś zboczeniec od psów napisał: To nie są warunki do trzymania tej rasy! HAHAHAHAHA zaraz padnę ze śmiechu. W głowach wam się poprzewracało. Przyjdzie za chwilę jakiś mózg i kupi sobie dwa te brzydkie skunksy do domu i będzie dbał. Chłopu należy się szacunek za pomysł do handlu tym łajnem. Ja od razu bym to topił i do śmietnika bo po co mi taki brzydal. Wielcy miłośnicy sierści! Czego nie pójdziecie do schroniska i nie pomożecie przy zwierzętach? Czego nie kupicie jedzenia i nie zaniesiecie? Hodowla dawała nielegalny dochód!!!!!!!!!Szok!!!!! Ukradł ci te paskudy? Nielegalny gościu to ty jesteś i zdrowie stracisz jak bedziesz tak postępował. Dziennie się topi i zakopuje 1000 psów i kotów, a ty chłopu chleb odebrałeś. Będę działał w tej sprawie jak tylko będę mógł. Więcej kradł nie będziesz!!!!!
A ja , choć zwykle nie komentuję hejtu powiem tylko tyle - dałabym chętnie 100 tyś zł za zobaczenie jak Ciebie topią . Jeszcze bym klaskała . Sam gnoju nie pójdziesz do schronu i nie pomożesz a ludziom dobrej woli wyżygiwać będziesz . To chyba sam pan rolnik się w swojej obronie odezwał . Ja zrobię wszystko żeby te psy do tego dziada nie wróciły . A na chleb się zarabia a nie zwierzęta w takim syfie rozmnaża . Rozmnóż swoje dzieci i sprzedaj , też zarobisz . Chociaż w sumie lepiej tego nie rób , to straszne że takie elementy jak Ty mają możliwość przekazania dalej genów . Ale cóż co się daje to się odbiera - mam nadzieję że kiedyś będziesz potrzebował pomocy i nikt Ci jej nie okaże ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te pieski są jeszcze.?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...