Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do KMP Chełm i KPP Krasnystaw wy też byście się lepiej wzięli za stan busów co jeżdżą po waszym terenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprawdę, kryptonim godny akcji rosyjskiego wywiadu:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za szacha (sassa) się powinni wziąć... W poniedziałek na trasie Michów - Lubartów w autobusie, w którym są 53 miejsca jechało ze 100 osób. Stało się z nosem w szybie. No i oczywiście kierowca został poinformowany że stoją przed torami i zgadnijcie co zrobił? dojeżdża do obwodnicy i myk w prawo i potem w nowodworską i ich minął... A chyba przecież za jazdę niezgodną z trasą też chyba są jakieś kary? No ale to juz sprawa dla inspekcji, nie policji... A już nie wspomnę o tym że autobus raz jest a raz nie ma. A i jeszcze jedno - dzisiaj autobus jechał bez żadnej tablicy rejestracyjnej - ani z przodu ani z tyłu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie jest lepiej na trasie Bełżyce - Lublin. Najgorzej jest rano. Ludzie upchane jak śledzie w oleju. ku***. Zróbta z tym porządek!!! Zamiast 18 pasażerów w busie jest dwa razy więcej. Co to ku*** jest? Albo niech jeździ więcej osób albo niech dadzą większe busy!!!! Ale dla mnie to już niedługo się skończy, kupuje własne auto i w d*** mam busiarzy (pozdrowienia dla łysego co jeździ kursem rano z opola do lublina), ale szkoda mi ludzi co muszą się tłuc w tym motłochu. Dziękuję z uwagę. Pozdrawiam
Ostatnio edytowany 9 października 2009 r. o 09:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni się wziaść za jazdę busów wg rozkładu jazdy który sami opracowuja i sami nie przestrzegają w Hrubieszowie to jest zagadka - pojedzie dzisiaj bus czy busiarz leczy kaca , narzekali na pks ale tak jak busiarze lekcewazą pasazerów to innym daleko do takiej arogancji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam gdzies ten cały cyrk busowy. Z Puław do Lublina podróżuje pociągiem, lub czasem PKSem. Wygodniej i taniej i zawsze mam miejsce siedzace. Czasem odwiedzam tez Biłgoraj i tu także nie jeżdżę busem. Wole autobus Biłgorajskiego PKSu. Jest 2 zł tańszy niż bus i w dodatku podróżują nim pojedyńcze osoby więc z miejscem siedzącym niema problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, sukinsyny busiarze wyprzedzają na podwójnej ciagłej, zajeżdżają drogę, w du*** mają ograniczenia predkości i innych na drodze, połowa z nich sprawia wrażenie jakby jechali na kacu.. Ostatio taki sukinsyn białym transitem mało co nie zepchnął mnie do rowu, no tak bo on się śpieszy, jemu wolno bo to przewoźnik jest przecież, wieśniak smierdzący!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CONTBUS!!! UWAGA!!!We wtorek wyjechałem z Warszawy contbusem o 10.45, kierował intensywnie nażelowany gość w ciemnych okularach, na kilku palcach obrączki, trochę dziwny, dziwnie też prowadził, na obwodnicy garwolińskiej jechał od pasa prawego do osi jezdni, dalej też sprawiał wrażenie, że nie panuje nad samochodem, w końcu w Garbowie odbił się od krawężnika przy dużej prędkości, wszyscy byli przerażeni. Był prawdopodobnie pijany. Trzeba dzwonić na policję w takich sytuacjach, niby renomowana firma, ale są czarne owce, które reputację popsują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sobie czekajcie na pks bałwany wczesniej był pks to też żle bo za wolno itp a teraz busy jada za szybko i ciasno tez zle to sie powiesic prosze i nikt nie bedzie narzekal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mirek napisał:
CONTBUS!!! UWAGA!!!........ niby renomowana firma, ale są czarne owce, które reputację popsują.
Contbus renomowaną firmą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mirek napisał:
CONTBUS!!! UWAGA!!!We wtorek wyjechałem z Warszawy contbusem o 10.45, kierował intensywnie nażelowany gość w ciemnych okularach, na kilku palcach obrączki, trochę dziwny, dziwnie też prowadził, na obwodnicy garwolińskiej jechał od pasa prawego do osi jezdni, dalej też sprawiał wrażenie, że nie panuje nad samochodem, w końcu w Garbowie odbił się od krawężnika przy dużej prędkości, wszyscy byli przerażeni. Był prawdopodobnie pijany. Trzeba dzwonić na policję w takich sytuacjach, niby renomowana firma, ale są czarne owce, które reputację popsują.
To dlaczego nie zadzwoniles na Policje ? Jak jestes tak strachliwy, to moze przestan jezdzic busami... wogole moze nie wychodz z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k....jak tak wam sie nie podoba to po co wsiadacie wsiadajcie w pks tylko wstancie 1godz wczesniej do roboty zeby zdażyć a w zimie ze dwie.....a nie ciagle jedziecie na te busy!!!!!a potem slychac ...dobrze Kryska ze busem jechałam bo bym do roboty sie spózniła.....itp itp!!!!a tak popatrzcie czy oni tak zapier... nie !!!!wy jezdzicie sami jak p....nie patrzac na nic...a to ze bus wyprzedzi na ciegłej albo 29km pojedzie za szybko to juz afere robia marne dzienikarze z ..dzienika i nie tylko................wycofajcie busy i wtedy zobaczymy.....zrobicie afere ze nie ma czym jezdzic i wtedy scinie jajak i pierogi haaaaaaaaaaaaaaa.........pozdro dla busiarzy............z CONT........I..........MISUR..........
Ostatnio edytowany 9 października 2009 r. o 09:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bus napisał:
kur....jak tak wam sie nie podoba to po co wsiadacie wsiadajcie w zajebiste pks tylko wstancie 1godz wczesniej do roboty zeby zdażyć a w zimie ze dwie.....a nie ciagle jedziecie na te busy!!!!!a potem slychac kur....dobrze Kryska ze busem jechałam bo bym do roboty sie spózniła.....itp itp!!!!a tak popatrzcie czy oni tak zapierda...gowno !!!!wy jezdzicie sami jak pojeba....nie patrzac na nic...a to ze bus wyprzedzi na ciegłej albo 29km pojedzie za szybko to juz afere robia marne dzienikarze z pojeb...dzienika i nie tylko................wycofajcie busy i wtedy zobaczymy.....zrobicie afere ze nie ma czym jezdzic i wtedy scinie jajak i pierogi haaaaaaaaaaaaaaa.........pozdro dla busiarzy............z CONT........I..........MISUR..........
Twoj komentarz, styl i kultura wypowiedzi jest dokladnie taka sama jak te busy zachowuja sie na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marekszefo napisał:
Twoj komentarz, styl i kultura wypowiedzi jest dokladnie taka sama jak te busy zachowuja sie na drodze.
kierowce busa najwyraźniej prawda w oczy kole a może to tobie dowód i prawko zabrali,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niech urząd marszałkowski zlikwiduje jeszcze trochę busów wyjeżdzających z Poniatwej, to na pewno nie będzie problemów z miejscami! Kurcze, jeździły busy o godz.6,10 i 6,20, mozna było siąśc, a teraz - kicha! Po południu nie lepiej, busy po 15 (te z Ruskiej)nawet nie zatrzymują się na sikorskiego, Kraśnickich ,ścisk i tłok. Już pisałam i powtórzę, jak marszałek taki mądry nie daje busiarzom z Poniatowej rozkładów, nie dopuszcza do ruchu, to niech udostępni auta z urzędu i niech nas wozi. każdy z nas chce do domu dojechać, od września jest makabra, jeżdżą uczniowie, studenci, ale nikogo to nie obchodzi. Ja od jakiegos czasu spóźniam się do pracy, bo nie mam czym dojechać rano, po południu zamiast wyjechać z Lublina po 15, wyjeżdżam o 16, oczywiście na ruską muszę dojechać MPK i dodatkowo załacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ścisk panuje też na trasie Lublin-Parczew. Żeby było śmieszniej - najczęściej bus wyludnia się w Lubartowie i do końca trasy jedzie się normalnie. Wcześniej tak się nie zdarzało. Lubaratów ma swoich przewoźników na trasie Lublin-Lubartów-Lublin - czyżby dostali jakieś ograniczenia i nie kursują za często?! Do Parczewa w piątek po południu, a i w sobotę rano - zwyczajnie nie ma jak dojechać! Jedyna opcja to nos w szybie, jedna noga na bucie pana kierowcy, druga w powietrzu, a torebka w zębach! PKS Biała Podlaska zliwidował ostatnio dwa kursy na trasie Lublin-Parczew-Biała właśnie z powodu tego, że autobus jest pełny tylko do Lubartowa, a potem na całej trasie jechał prawie pusty. Ceny mieli promocyjne do Lubartowa jak busiarze - 2zł - więc wiadomo, że im się to nie opłacało! Dlaczego do Łęcznej mogą busy jeździć co 10 minut i nie ma problemów z nadmiernym zatłoczeniem, a do pozostałych nieodległych miejscowości - Lubartów, Poniatowa - już nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu ta drogowka czy inspekcja transportu drogowego tego by nie mogła robic tam sa kary a policja co sprawdzi jakie maja doswiadczenie dadza mandat ale pod tira nie wejdzie i nie sprawdzi wycieku oleju i wiele innych jeszcze zeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominamy o codziennym głosowaniu http://przymierzsie.pl/projekty/projekt83.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktoś się zabrał za tych wożących śmierć.A niektórzy (busiarze?)tak się obrażali,jeśli ktoś napisał coś złego o busiarstwie.Aż wreszcie wyszło szydło z worka. Niuczciwa walka z innymi przewoźnikami,jeżdżenie złomami i w dodatku z nadmierną prędkością.Często busy wykorzystują swą pozycję monopolisty i przewożą nadmierną ilość pasażerów.W busach śmierdzi papierosami,potem (nie tylko kierowcy).Jest niejednokrotnie brudno. Zdarza się,że kierowcy jadą po "piwku" lub na haju.(vide tekst).Jednym słowem albo bezmózgowiec,albo swiadomy zabójca.A takich należy bezwzglednie izolować. Nie chcę przez to powiedzieć,że wsystkie busy są w złym stanie technicznym i że wszyscy busiarze to bezmózgowcy.Ale jak to nazwać,skoro taki jeden z drugim wymusza pierwszeństwo,wyprzedza na trzeciego,zajeżdża drogę,spycha inne pojazdy (mniejsze) na pobocze........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrolować do skutku aż wszytko bedzie spawne! Brawo Policja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...