Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pasażer napisał:
Za szacha (sassa) się powinni wziąć... W poniedziałek na trasie Michów - Lubartów w autobusie, w którym są 53 miejsca jechało ze 100 osób. Stało się z nosem w szybie. No i oczywiście kierowca został poinformowany że stoją przed torami i zgadnijcie co zrobił? dojeżdża do obwodnicy i myk w prawo i potem w nowodworską i ich minął... A chyba przecież za jazdę niezgodną z trasą też chyba są jakieś kary? No ale to juz sprawa dla inspekcji, nie policji... A już nie wspomnę o tym że autobus raz jest a raz nie ma. A i jeszcze jedno - dzisiaj autobus jechał bez żadnej tablicy rejestracyjnej - ani z przodu ani z tyłu!
To może zacznijcie ludzie informować ITD o KONKRETACH!!!! Jaki autobus, jakiego przewoźnika, kiedy i w jakich okolicznościach. Zastanówcie sie ile jest tras autobusowych w województwie lubelskim? Nie setki lecz tysiące. Inspektorów ITD jest w całym naszym województwie 35, pracują na dwie a nawet trzy zmiany, muszą prowadzić postępowania administracyjne i inne działania. Proszę sobie zatem policzyć ile samochodów ITD może każdego dnia rano wyjechac na terenie województwa. Jak ktoś policzył, że 5-6 to zrobił to dobrze. W tym dwa w Lublinie i okolicach. Może niektórzy nie uwierzą ale ITD wkłada w swoją pracę (czytaj dbałość o bezpieczeństwo, porządek i uczciwą konkurencję) dużo serca i wysiłku. Najwięcej skarg przychodzi od jednych przewoźników na drugich. LUDZIE (PASAŻEROWIE) zacznijcie dbać o swoje bezpiczeństwo informując na bieżąco stosowne służby (ITD, Policję, Straż Graniczną) - bo wszystkie one są powołane do tego aby likwidować patologię na drodze. Nie czekajcie aż się "samo naprawi" bo możecie się nie doczekać. Nie wsiadajcie do zdezelowanych pojazdów, nie wsiadajcie kiedy nie ma jak wsiąść, dzwońcie, informujcie, apelujcie ... . Tylko tak można wspólnie coś osiągnąć. ITD nie jest nastawione na gnębienie pasażerów lecz na poprawę komfortu i bezpieczeństwa ich podróży. A nierzetelnych przewoźników, kombinatorów naprawdę nie ma co żałować. PS. Najbardziej przykre jest niestety to, że w przypadku kiedy ITD stwierdzi szereg nieprawidłowości - to nie kierowca jest największym oponentem lecz PASAŻEROWIE. Ludzie, jeśli chcecie żeby było lepiej to musicie zdawać sobie sprawęz tego, że czasami sami nie zdążycie do pracy - bo będziecie musieli wysiąść z przeładowanego autobusu. Musicie liczyć się z konsekwencjami działań ITD - wg. mnie najskuteczniejszej ze służb kontrolnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDARZA MI SIĘ JEŹDZIĆ NA TRASIE BIAŁA-LUBLIN. BYWA, ŻE ZABIERANI SĄ PASAŻEROWIE, KTÓRZY NIE MAJĄ SIEDZĄCYCH MIEJSC. CZASEM BYWA DUUUŻY SCISK. WARTO I TĄ TRASĘ SKONTROLOWAĆ. ZWŁASZCZA - PRZEZ WISZNICE! RANO JEŻDŻA DZIECIAKI DO SZKÓŁ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci się nie podoba w busie to nie musisz nim jeździć. Jedź sobie z Białej do Lublina pociągiem. PO jednej takiej podróży wrócisz pod mur na Ruską i ucałujesz busa w reflektor z wdzięczności za to że jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Poniatowej napisał:
No to niech urząd marszałkowski zlikwiduje jeszcze trochę busów wyjeżdzających z Poniatwej, to na pewno nie będzie problemów z miejscami! Kurcze, jeździły busy o godz.6,10 i 6,20, mozna było siąśc, a teraz - kicha! Po południu nie lepiej, busy po 15 (te z Ruskiej)nawet nie zatrzymują się na sikorskiego, Kraśnickich ,ścisk i tłok. Już pisałam i powtórzę, jak marszałek taki mądry nie daje busiarzom z Poniatowej rozkładów, nie dopuszcza do ruchu, to niech udostępni auta z urzędu i niech nas wozi. każdy z nas chce do domu dojechać, od września jest makabra, jeżdżą uczniowie, studenci, ale nikogo to nie obchodzi. Ja od jakiegos czasu spóźniam się do pracy, bo nie mam czym dojechać rano, po południu zamiast wyjechać z Lublina po 15, wyjeżdżam o 16, oczywiście na ruską muszę dojechać MPK i dodatkowo załacić.
ten przewoźnik z poniatowej w porę nie przedłużył koncesji i dlatego teraz nie jeździ - miejmy nadzieję, że lada chwila ją dostanie... też nie mogę doczekać się bo 6.10 lub 6.20 to najlepszy dojazd do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat info, że nie złożył na czas papierów o koncesję to bzdura i do tego rozpuszczana przez konkurencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Poniatowej napisał:
Akurat info, że nie złożył na czas papierów o koncesję to bzdura i do tego rozpuszczana przez konkurencję.
jak jestes taki mądry to podziel się wiedzą dlaczego nie jeździ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez z poniatowej napisał:
jak jestes taki mądry to podziel się wiedzą dlaczego nie jeździ
Nie jeździ bo faktycznie nie przedłużył na czas zezwolenia, ktoś go podp.... i wpadka. Ale zacznie tylko pod nowym szyldem"Expres- busa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie policjanci - nareszcie brawo , wielkie brawo!!!!!!! był to czas ostateczny przywracać choć minimum bezpieczeństwa i ładu dla pasażerów i innych użytkowników dróg, bowiem to co wyprawiają kierowcy busów i tirów woła o pomstę; np. busy niesprawne, przeładowane, jazda na "WARIATA" zajeżdżanie drogi innym, wyprzedzanie na "trzeciego" i t.zw. chama. Obrzydliwe dowcipy i docinki kierowców wobec pasażerów ,latem smród i duchota w przeładowanych busach, zimą zimne, nieszczelne ,rozmowy z wybranymi całą drogę , przy tym wulgaryzmy. Przez lata mojego codziennego dojeżdżania do lublina zdobyłam wiedzę b. dużą , szkoda że innej jak krytyczna nie mam. Co do tirów to jednym mianem , to są także potencjalni "zabójcy" na naszych drogach; wystarczy popatrzeć na ich jazdę na odcinku od "rondka " , Łuckę, Trzciniec ,wiadukt w Wandzinie, Zalesie - Niemce i tak do Lublina. Panowie policjanci tak trzymać a my na pewno będziemy wam dziękować ,zaiste podniesiecie swój prestiż i poważanie wśród społeczności Lubelszczyzny. Pozdrawiam -życzę powodzenia w trudnej i niebezpiecznej pracy policjanta szczególnie w przywracaniu bezpieczeństwa i ładu w środkach komunikacji i na drogach lubelszczyzny. Dziękuję za to co teraz i proszę o c.d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...