Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
znowu bmw
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BMW to jest maszyna nawet znaczek nie odpadł...
0
Znowu idiota komentuje
0
Czyżby BMW z zabawy wracało?
0
Na giełdę do Lublina jechał.
0
Bo tak powinna wygladac droga krajowa?Pasy do jazdu w przeciwnych kierunkach obok siebie,nie rozdzielone barierka,pasem zieleni..?Taka drog powinna co najwyzej miec range powiatowej,a nie krajowej.
0
LKR 16296 MUSZĘ UWAŻAĆ
0
LKR 16296 MUSZĘ UWAŻAĆ
  Długo już chłopaki szaleją. I do tej pory nawet jeszcze się nie pogniótł..
0
a ja zawsze myślałem że to góra krasnostawska ,może dlatego że mieszkam w Rejowcu ,a co do tej drogi to ten odcinek na zdjęciu ma ze 200 metrów ,reszta jest wmiare wpożądku
0
LKR 16296 MUSZĘ UWAŻAĆ
podobno można kupić taką kamerkę co się montuje na tylnej szybie i ta kamerka ma możliwość identyfikacji wklepanych wcześniej do pamięci numerów rejestracyjnych przy dobrej pogodzie nawet do 300m. i jak odczyta ten numer to piszczy alarm   Czy ktoś ma namiary na ten sprzęt ? I czy ktoś ma bazę danych moze niepełną ale znaczną tych wszystkich nieoznakowanych ?
0
dojdzie na sprzedajemy nowy komplet alusków z tego BMW szkoda samochodu na debila co nie potrafił jechać
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: