Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja już wie, jak doszło do wypadku w Motyczu Leśnym

Utworzony przez ~Bolek~, 20 kwietnia 2009 r. o 13:58 Powrót do artykułu
Gość napisał:
zatrzymać się zatrzymał,ale myślisz ze przyzna sie do wsposlwiny? chyba ze wszystko wyjdzie przy przesłuchaniach...
straszna tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a propo oświetlenia rowerów: 1. o ile wiem każdy rower ma z tyłu odblask (oprócz może bmx a tymi nie jechali) i odblaski w pedałach 2. za chłopakami jechało suzuki więc ich oświetlało te dwa spostrzeżenia chyba powinny zamknąć sprawę oświetlenia rowerów heh *rest in peace* łączę się w żalu i smutku ((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no samochod oswietlał ich...to co siedział im na ogonie? ten odcinek prostej ma z 500m,a swiatla krotkie ile chyba mniej niz 100m..wiec wątpie zeby byli oswietleni przez suzuki ;] gdyby audi nie podjeło wyprzedzania to suzuki wjechaloby w nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze jechali rowerzyści to osoby jadące w samochodach zobaczyły jak wysiadły z nich...że leżą rowery,wtedy dopiero dotarło co się stało oprócz tego zjechania na wyprzedzającego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co przypuszczac..... chłopaków nie ma nic nie wróci im życia. Wyrazy współczucia dla rodzin chłopców. Niech odpoczywaja w pokoju. [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no samochod oswietlał ich...to co siedział im na ogonie? ten odcinek prostej ma z 500m,a swiatla krotkie ile chyba mniej niz 100m..wiec wątpie zeby byli oswietleni przez suzuki ;] gdyby audi nie podjeło wyprzedzania to suzuki wjechaloby w nich...
oświetlał ich odblaski...... sprawdź z jakiej odległości widać w nocy oświetlone odblaski światłami mijania zgodnie z teorią że gdyby audi nie wyprzedzało to wjchałoby w nich suzuki, to powinien w nich wjechać pierwszy przejeżdżający samochód po tym jak wyjachali z domów..... idiotyzm ((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był taki ...jechał ileś minut przed audi i suzuki a pozniej napisal na forum ze ich ledwo wyminał bo ich nie bylo widać....widzialem te rowery juz po fakcie, w lublinie jak leweta wiozla...odblaski byly na szprychach ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
był taki ...jechał ileś minut przed audi i suzuki a pozniej napisal na forum ze ich ledwo wyminał bo ich nie bylo widać....widzialem te rowery juz po fakcie, w lublinie jak leweta wiozla...odblaski byly na szprychach ;]
dyskusja jałowa.... zatrzymałes lawetę żeby je dokładnie obejrzeć?? Z resztą po takim uderzeniu odblasków trzeba szukać w promieniu kilometra pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jestem kierowcą i dużo jeżdze i takie sytuacjie przytrafiają się nie tylko na wiejskich ale i miejskich ulicach że jadący obok samochod zjeżdza "na nas"...kilka razy sam miałem tak i nawet facet mi rozwalił samochod z prawego przodu a predkosc byla 60km/h,a uszkodzenia byly spore...jezeli przede mną jechałby niepewny kierowca to tez bym go wyprzedził żeby mieć spokoj,że jade na kimś kto odprawia dziwne rzeczy na ulicy...kierunkowskazy na zakretach...to nie jest normalne.[/quote] Właśnie... to też jest ciekawy wątek... skoro jechał niepewny kierowca to dlaczego ten od audi podjął się wyprzedzania ?? Chciał pokazać ile wyciśnie jego audi a8 (v8) ?????? i mówicie że jechał z synem i nie chciał mu dawać takich przygód ??/ Ale jaki to wzór dla syna jak ojciec wyprzedza niepewnego kierowcę ???? NO JAKI ????? ŻADEN !!!!! Jakby chciałbyć wzorem dla syna to by spokojnie jechał nawet i te 40 na godzine a nie gnał jak głupi pozbawiając dwójke ludzi życia.... [quote name='Gość' post='118571' date='21.04.2009, 10:12:35']był taki ...jechał ileś minut przed audi i suzuki a pozniej napisal na forum ze ich ledwo wyminał bo ich nie bylo widać....widzialem te rowery juz po fakcie, w lublinie jak leweta wiozla...odblaski byly na szprychach ;]
wogule nie wiem co ten uśmieszek na mońcu zdania ma znaczyć.... jeżeli bawią Cie takie tragedie to przyjdz na pogrzeb i pośmiej się tym zapłakanym rodzicom w twarz !!!!!! Nie wiesz co rodzic czuje chowając sowje dziecko !!!!!!!!!! Jak jesteś taki wygadany to powiedz o ktorej widziales te lawety to powiem Ci na ile mówisz prawdę... !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maverick napisał:
dyskusja jałowa.... zatrzymałes lawetę żeby je dokładnie obejrzeć?? Z resztą po takim uderzeniu odblasków trzeba szukać w promieniu kilometra pewnie
Chcę zaznaczyć, że w miejscu wypadku na dzień wczorajszy oprócz wielu potłuczonych szkieł, plastików, widziałam osobiście zapach samochodowy czy skrobaczkę do szyb które zapewnie wyleciały z audi.... Wiecej chyba tłumaczyc i wyjasniac nie musze jak wygladaly rowery jezeli nawet mialy odblaski to zostały z nich okruszki..... gdzies porozrzucane po polach i siatce... Śmieszy mnie gadanie ludzi ze widzieli te rowery ktore rzekomo jechaly na lawetach i żaden z roweru nie mial odblasku..... Ciekawe jak mial miec po takim udezreniu... Ludzie puknijcie się w głowe zwłaszcza Ci co nie wiedzieli a gadają...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chcę zaznaczyć, że w miejscu wypadku na dzień wczorajszy oprócz wielu potłuczonych szkieł, plastików, widziałam osobiście zapach samochodowy czy skrobaczkę do szyb które zapewnie wyleciały z audi.... Wiecej chyba tłumaczyc i wyjasniac nie musze jak wygladaly rowery jezeli nawet mialy odblaski to zostały z nich okruszki..... gdzies porozrzucane po polach i siatce... Śmieszy mnie gadanie ludzi ze widzieli te rowery ktore rzekomo jechaly na lawetach i żaden z roweru nie mial odblasku..... Ciekawe jak mial miec po takim udezreniu... Ludzie puknijcie się w głowe zwłaszcza Ci co nie wiedzieli a gadają...........
zgadzam się , o tym "szukaniu w promieniu kilometra" to była ironia przecież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maverick napisał:
zgadzam się , o tym "szukaniu w promieniu kilometra" to była ironia przecież
nie tzreba szukać takich rzeczy w promieniu kilometra.... te rzeczy leżały obok przepustu w które walnelo audi.. te i wiele innych...,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co piszecie!!!Stała się wielka tragedia, zginęli dwaj młodzi koledzy. Dla rodziny tych chłopaków jest to coś strasznego, ale również i dla tego kierowcy, który do końca życia będzie widział ten wypadek przed oczyma.Wy zamiast współczuć rodzinie, to się kłócicie kto jest od was mądrzejszy. Minie trochę czasu, zanim ta sprawa ujrzy światło dzienne, policja jest od wydawania sądów i opinii, a nie WY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a fakty i tak pozostaną faktami....... G[*]P[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ludzie zastanówcie się co piszecie!!!Stała się wielka tragedia, zginęli dwaj młodzi koledzy. Dla rodziny tych chłopaków jest to coś strasznego, ale również i dla tego kierowcy, który do końca życia będzie widział ten wypadek przed oczyma.Wy zamiast współczuć rodzinie, to się kłócicie kto jest od was mądrzejszy. Minie trochę czasu, zanim ta sprawa ujrzy światło dzienne, policja jest od wydawania sądów i opinii, a nie WY!!
:x ja tylko sprawę oświetlenia poruszyłem w odpowiedzi na bzdurne wcześniejsze posty :x:x :x
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmmmmm napisał:
a ciemną droge to widział??? czy duch święty go prowadził????
Pojeździj sobie trochę wieczorami samochodem po okolicach. Ja jeżdżę dosyć często i nie raz w ostatniej chwili udało mi się ominąć rowerzystę, dlatego, że go nie było widać (brak świateł, odblasków) i cały czas się boję, że mi się to kiedyś nie uda. Wyjaśniam - jeżdżę z przepisową prędkością, więc są szanse, że być może zdążę dokonać w tych ułamkach sekund właściwego wyboru pomiędzy czołówką, wjechaniem w beztroskiego rowerzystę a wylądowaniem w rowie/na drzewie i skończy się tylko na rozbiciu samochodu. Kolejna bolączka na takich drogach to pijane osoby, często prowadzone przez rower, wędrujące slalomem po jezdni - porównywalna plaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie.... jutro jest pogrzeb chłopców.. ....uczcijmy ich pamiec.... Kłotnie nie maja sensu. Prosze o zamkniecie tego watku forum do czasu wyjasnienia sprawy przez prokurature . Śmiesza mnie wypowidzi osob ktore nie znaja chłopakow, nie widzieli miejsca tragedni, nie byli tam tuz po wypadku badz nie widzieli miejsca zdazenia itp. Czy wina kierowcy to roztrzygnie sad. Mezczyzna oprocz nieprzyjemnosci zwiazanych z postepowaniem bedzie musiał do konca zycia meczyc sie z faktem ze zabił. Teren jest zabudowany, drogi krete i nieoswitlone ale droga gdzie rozpocza manewr jest prosta . Mozliwe ze nie jechal przez cala długosc szybko tylko wyprzedzajac chciał "przycisnac". Tego nie wiemy i nie ma co nad tym dumać.... Sprawę rozstrzeygnie sąd i policja.... Stała się wielka tragedia szczególnie dla nas - poczynając od rodziny, kolegów, koleżanek, sąsiadów aż po samego włascicela posesji na ktorej sie roztrzaskali.... Wyrazy wspolczucia dla rodzin i przyjaciół... jutro wspolnie pozegnamy ich po raz ostatni [*] :(:( Chłopaki, kiedyś jeszcze zobaczymy się... G[*]P[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wstepie wyrazy wspolczucia dla rodzin zmarlych oraz ich przyjacul. To wielka tragedia kedy ginie ktos tak mlody przed ktorym tak naprawde clae zycie jeszcze bylo! Nie znalem ani tych chlopakow ani tym bardziej kierowcy! Czytam wasze posty i tak mysle ze gdzybym jechal za jakims nie pewnym kierowca to tez probowal bym go wyprzedzic bo nigdy nie wiadomo co moze taki zrobic! Jesli chodzi o rowery na drodze to jest bardzo niebezpieczne wedlug mnie jako kierowcy oczywicie maja one pelne prawo do poruszania sie po drogach ale wedlug mnie satnowia duze zagrozenie! Zaznaczam ze nie atakuje tych chlopkaow bo nie znam calej sytuacji niewiem jak bylo i na miejscu wypadku tez nie bylem ale wiem co to znaczy zlapac pobocze podczas wyprzedzania bo mialem taka sytuacje kiedys gdzy wyprzedzalem samochod przed ktorym jechal rowerzysta a ktorego ja nie widzialem i kiedy zrownalem sie z tym samochode to on wtedy zaczol wlasnie manewr wyprzedzania rowerzysty ja uciekalem poboczem wpadajac w poslizg w srodku bardzo slonecznego dnia az strach pomyslec co by bylo gdybym wtedy zlapal gume pewnie bylo by pomnie po rowerzyscie i byc moze po tym panu z drugiego samochodu! Na szczescie wyprowadzilem samochod z poslizgu i schowalem sie za tamto auto ten czloweik nawet sie nie zatrzymal! Nie wiem jak bylo tutaj ale napewno kierowca nie zrobil tego specjalnie byc moze predkosc byla zbyt duza byc moze manewr byl nie przygotowany gadybac mozemy sobie co by bylo gdyby... Jednak to nie wroci zycia tych dwoch mlodych chlopakow!! Kto byl winny sprawdzi sad!! p.s. ploskie drogi sa tez fatalnie przygotowane do jazdy a noca na nich nie widac nic a tym bardziej kogos ubranego na czarno na poboczu nawet w srodku miasta jadac wieczorem czasem nie widac na przejsciach ze ktos wchodzi bo jest ubrany na ciemno!! Pokoj Ich duszom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam was... Przestańcie się kłócić...! Pomyślcie o nich... Wciąż widzę przed oczami spojrzenie Pawła... Nie mogę znieść myśli o bólu jego mamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORAZ KOLEJNY PROSZE MODELATOROW O ZAMKNIECIE WATKU ZE WZGLEDY NA JUTRZEJSZY POGRZEB.. NIECH TA TRAGEDIA NIE BEDZIE DLA LUDZI SENSACJA A FORUM MIEJSCEM WYZWISK SZERZENIA SIE GŁUPICH PLOTEK I DOMYSŁÓW... STAŁA SIE TRAGEDA. CAŁY MOTYCZ W ZAŁOBIE. POKOJ WASZYM DUSZOM [*] KONDOLENCJE DLA RODZINY GRZESIA I PAWŁA , WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA KIEROWCY KTORY POPELNIŁ NAJWIEKSZY I NIENAPRAWIALNY BLAD W SWOIM ZYCIU I PONIESIE JEGO PRAWNE ORAZ MORALNE KONSEKWENCJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...