Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja kontrolowała jadących drogą K-19 (wideo)

Utworzony przez LB, 6 lutego 2009 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Przekroczenie prędkości o 32km to jechał w terenie nie zabudowanym 122 km/h czy to tak dużo droga pusta natężenie ruchu słabe nie mówię że tak jeżdżę ale jeżeli jest taka droga jak widać na filmie pusta i natężenie ruchu słabe to dla czego mam jechać 90 km/h a nie dajmy na to 110-115 no chyba ze są wyboje i doły co tego u nas nie brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LB napisał:
Przekroczenie prędkości o 32km to jechał w terenie nie zabudowanym 122 km/h czy to tak dużo droga pusta natężenie ruchu słabe nie mówię że tak jeżdżę ale jeżeli jest taka droga jak widać na filmie pusta i natężenie ruchu słabe to dla czego mam jechać 90 km/h a nie dajmy na to 110-115 no chyba ze są wyboje i doły co tego u nas nie brak.
Gdy jedziesz z prędkością 90km/h to przykładowe 30 km przejeżdżasz teoretycznie w 20 minut. Gdy jedziesz z prędkością 110km/h to te same 30 km przejeżdżasz teoretycznie w 17 minut. Gdybyś miał wyobraźnię, to dla tych idiotycznych 3 minut byś nie ryzykował, aby sobie albo komuś coś udowodnić. To jest bardzo proste w rozumowaniu, ale najpierw należy przyciszyć radio w samochodzie, zdjąć łokieć z szyby, wyrzucić peta i zdjąć szmaciankę z głowy która uciska zwoje mózgowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do LB: Przepisy są takie a nie inne i obowiązują wszystkich. No prawie, ale o tym dalej. Mamy ich przestrzegać wszyscy. Ja, Ty itd. Oczywiscei wolno Ci jeździć ile chcesz, ale przekraczając dopuszczalną prędkość musisz liczyć się z konsekwencjami. I nie marudzić że 600pln to drogo, że punkty i td. Jest świadome wykroczenie, jest i kara. I to jeszcze w ten weekend gdy wszystkie media trąbią o kontrolach na 19-tce. A jak Ci się nie podoba to startuj do wyborów, zostań posłem i będziesz sobie mógł jeździć "skolko ugodno". Immunitet fajna rzecz. To tyle w tej kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to będzie jeśli wszyscy kierowcy zaczną jeżdzić prawidłowo,jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłoby żadnych przepisów drogowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe! I Krystian się załapał na lizaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naszpikować dziurawe , wąskie drogi , radarami , policjantami , laserami i polować , grosz jest , podróż z Lublina do Krakowa czy Gdańska będzie trwała 2 dni i ok , cofka jak trzeba , tak trzymać a swiat buduje drogi , autostrady a my stawiamy radary - głupole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...