Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
'....policjanci znaleźli 215 gram suszu konopi indyjskich i 3 gramy marihuany...' Czegoś tutaj nie rozumiem )
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W mieszkaniu 24-latka, zamieszkałego w Kolonii Poniatowa policjanci znaleźli 215 gram suszu konopi indyjskich i 3 gramy marihuany oj ten dziennik wschodni
0
Skąd wy bierzecie te zdjęcia ??? Czyżby jakaś redakcyjna uprawa? (kidding)
0
do osoby piszacej artykuł mam pytanie ?? a brali to dozylnie czy na łyzeczkach?? osoba ta jest niekompetentna i niepowinna pisac takich artykułow bo to tylko obniza wiarygodnosc gazety ?? Odrazu zwolnił bym Ciebie!!
0
Brawo! Co za spektakularna akcja połączonych sił policyjnych!
0
mam bardzej wiarygodne i aktualniejsze zdjecia ha!215g oj to bylo tego tak duzo az 215 niezly nalot--co za porazka
0
he he he kto mi wyjaśni czym się rózni susz konopi indyjskich od marihuany he he he (autor tekstu - kretyn he he he)
0
Tych ćpunów to pierdla ! Niech im w dupach zrobią odwierty ! ! !
0
hehhe 215gram suszu konopi indyjskich i 3 gramy marihuany... " a ciekawe czy trawke znaleźli też.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: