Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja szykuje nam wyższe mandaty

Utworzony przez drB, 19 sierpnia 2008 o 14:29 Powrót do artykułu
Po co wprowadzać nowe przepisy jak sie nie egzekwuje starych?? Szanowna POLICJO!!! Codziennie jestem świadkiem przejeżdżania samochodów na czerwonym świetle. Zapewne tak się dzieje w całym kraju na każdym skrzyzowaniu,. Lublin nie jest wyjątkiem Ale... Jest takie skrzyżowanie : Plac Bychawski/Wolska, nastęnie nowe skrzyżowanie :Piłsudskiego/Młyńska /Plac Bychawski/Trasa Zielona - codziennie o każdej porze przy każdej zmianie świateł kierwowcy przejeżdżają na czerwonym świetle!! Dalej, skrzyżowanie pod zamkiem . strach wjeżdżać mając zielone światło ponieważ zawsze jakaś menda jedzie jeszcze na czerwonym!!!!Dalej skrzyzowanie Kunickiego z Mickiewicza,skrzyzowanie Kunickiego z Wyścigową>>> Policjioooo! Do roboty .Nie chować się w kartoflach!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dokłądnie, zgadzam sie w 100% !!! Po co nowe wyższe mandaty skoro i tak nikt ich nie dostanie !! A niedostanie dlatego że policja drogowa w naszym kraju zwraca uwage TYLKO I WYŁĄCZNIE na predkość, nic więcej ich nie obchodzi !!! sam na słase oczy widziałem jak obok patrolu drogówki (stojacego, a jakże by inaczej, z suszrką w dłoni) przejechał samochód jadący LEWYM pasem, z właczonymi przedmini światłami przeciwmgielnymi w piękny słoneczny dzień i co?? I nic !! Bo jechał z dozwolona prędkoscią, a że złamał 2 przepisy p.o.r.d to juz nic nie szkodzi, bo przecież nie przekroczył dozwolonej predkosci. Po prostu ręce opadają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: