Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ha Ha dobry kit nie jest zły
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już nikt nie wierzy w takie bajki. Zawsze obiecują ze się zajmą poprawą bezpieczeństa, ze akcja powrót , znicz itp a zawsze to tylko medialne gadanie, bo nie ma ich na drogach a jeżdze bardzo dużo bo około 6tys km miesiecznie. Czasami tylko ustawią się w takim miejscu by kosic kase np na długiej prostej gdzieś za miastem gdzie ktoś postawił ograniczenie do 40, albo szaleją sreberkiem w taki sposób by napisac jak najwiecej mandatów. O poprawie bezpieczeństwa nie ma mowy
0
nie strasz nie strasz bo ...
0
właśnie wróciłem z tasy; przejechałem pół Polski i ani śladu jakiejkolwiek kontroli... może dziś nie piątek
0
> Obyście sie nie zdziwili wracalismy z pojezierza i niebieskich było pełno. Zarobiłem 400 zł i 10 pkt. > Czasami frycowe trzeba płacić TYLKO PO H... te punkty!!!!!!
0
widać nadszedł czas na łatanie budżetów. sprytnie ukryty podatek od przemieszczania się autem. ściepa dla nieudolnych menagierów w urzędach. tymczasem ci co powodują zagrożenie wyprzedzając na przejściach i skrzyżowaniach, zmieniając kierunek bez sygnalizowania, popełniający deb***ne i niebezpieczne błędy ale jeżdżący powoli mogą spać spokojnie... proszę, nie trąbcie, nie poganiajcie długimi, nie pukajcie się w czoło i nie spychajcie mnie z drogi bo jutro będę wlókł się zgodnie ze znakologią, mam nadzieję, że nie zasnę za kółkiem, ale złapać się na haracz nie dam. wybaczcie drodzy bracia kierowcy.
0
Dlaczego tylko do niedzielnego popołudnia ma trwać ta akcja...??? Może warto i w poniedziałek rano skontrolować pojazdy.....szczególnie te na trasie z Opola Lub. do Lublina.....sukces murowany !!!!
0
No niezłą akcję robią... Tydzień temu też miała być taka akcja. I co - niedziela, godzina 16, a dwie nieoznakowane Vectry śmigają na trasie Lublin - Piaski, z czego jedna lata w kółko po obwodnicy Piask. Dlaczego oni kontrolują jeden z bezpieczniejszych fragmentów drogi na Lubelszczyźnie, gdzie przekroczenie prędkości o 20, czy 30km/h w stosunku do dozwolonego 100km/h nie jest takim strasznym wykroczeniem? Dlaczego chełmska Vectra zapuszcza się aż pod Bystrzejowice? Czy nie powinna w związku z założeniami patrolować ścieżki Włodawa - Chełm? Podejrzewam, że gdyby losowali 1 auto na 10 i sprawdzali kierowcę pod kątem trzeźwości to byłoby to dużo bardziej pożyteczne. Zapytałem o to panów policmajstrów przez CB, ale nie odpowiedzieli. Z tego CB to potrafią skorzystać tylko wtedy, gdy ktoś zapyta, jak sytuacja na drodze. Oczywiście zawsze walą ściemę, ze "miśków nie ma"
0
zawsze jak jest glosno ze bedzie akcja na drogach to wtedy sa puchy oczywiscie mowie o miskach
0
z Lublina do Bychawy w poniedzałek tez mieliby duzy sukces w osiagnieciach i z Bychawy do zakrzówka przez strzyzewice mur beton dużo złapanych
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: