Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci apelują do pieszych i kierowców

Utworzony przez pytanie, 11 listopada 2012 o 15:30 Powrót do artykułu
fajnie że apelują, ale czemu nie karają nieoświetlonych rowerzystów, ciągników i pieszych?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma się co dziwić, że są potrącenia pieszych... Na szczęście ja jeżdżę ostrożnie -ale sporo pieszych sami "przeginają" leząc drogą i nawet się "grama" nie usuną i prowokują los do najechania na siebie.
0
Ja się pytam gdzie są policjanci !!!! Dlaczego nie reagują gdy w terenie niezabudowanym po drodze porusza się nieoświetlony pieszy lub rowerzysta. czy ci ludzie wyobraźni nie mają? przecież jadąc autem 90km/h nawet nie zdąże bezpiecznie wyhamować...Aby mi tak idelikwent problemów narobi, gdy go przejadę
0
kierowca ma obowiązek nawet w dzień jeżdzić na światłach aby być dobrze widocznym a pieszy i rowerzysta nawet po zmroku poruszają się ledwo widoczni i to jest główna przyczyna wypadków pieszy -samochód ale policja jakoś tego problemu nie widzi
0
"W sobotę w Lublinie przy ul. Wileńskiej po godzinie 16 kierujący oplem 66-latek potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych. 76-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala." Zapomnieliście dodać, że samochodem kierował dyrektor lubelskiego PCK, a w/w 76-latka ma złamane żebro i krwiaka!!! Może ktoś w końcu się zajmie tym przejściem, bo po zmroku jest tam za ciemno!
0
to-to napisał:
Nie ma się co dziwić, że są potrącenia pieszych... Na szczęście ja jeżdżę ostrożnie -ale sporo pieszych sami "przeginają" leząc drogą i nawet się "grama" nie usuną i prowokują los do najechania na siebie.
Możesz jeździć ostrożnie, ale inni są nieuważni. Moja babcia w sobotę przy Wilenskiej została potrącona. Uważnie się rozejrzała, samochód był daleko, czemu nie zahamował? nie wiem... efekt? złamane żebro i krwiak. Ale tak tego nie zostawimy! Także tu nie ma znaczenia, czy Ty jesteś ostrożny czy nie. WSZYSCY powinni uważać. Mimo, że będziesz jechać ostrożnie, to tak czy inaczej przez nierozwagę innych możesz mieć czlowieka na sumieniu....
0
Osoby poszkodowane lub ich rodziny proszę o kontakt tel. 519 606 402
0
***fds9923sdsd.co mrnarx
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: