Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci stanęli koło dyskotek. Wpadło 25 kierowców

Utworzony przez Qdevorić, 5 października 2014 r. o 19:04 Powrót do artykułu
Ha ha ha . Odnotowano przypadki, że kierowca był pod wpływem alkoholu a nie odnotowano przypadków kierowania autem pod wpływem, narkotyków lub środków odurzających. To jest śmieszne  i zarazem żenujące. Nie raz bywam na dyskotekach, imprezach domowych i wiem , że duża grupa ludzi pali, wciąga, wącha i huj wie co tam jeszcze  pojeby żrą :D  i po tym siada za kierownicę. A policjanci mówią , że wszystko jest OK !!! Może za słabe testery mają lub nie chce im się pracować. Za co płacę wysoki podatki???? Za to że policja ma wszystko w dupie i nie chce im się pracować??? Byłem w wielu krajach europy zachodniej, Australii  mieszkałem kilka lat w Stanach i wiem jak to jest. Duża grupa ludzi podczas dyskotek, imprez, prywatek zażywa narkotyki. A u nas co...... wszyscy święci :D ????? Tylko tam policja ma testery z prawdziwego zdarzenia , i chce i się pracować likwidując takie śmieci zagrażające ruchowi drogowemu. Wystarczy wejść na na strony internetowe policji w miastach USA i można zobaczyć ile osób jest dziennie  zatrzymanych za kierowanie pojazdami po zażyciu środków odurzających lub narkotyków. No ale nasza policja woli wyłapywać pijanych rowerzystów.... tak jest łatwiej i prościej!!!!!       P.S. Zaznaczam , że nie mam nic do ludzi , którzy zażywają środki odurzające, narkotyki i alkohol. Każdy jest kowalem własnego losu i każdy dba o swoje zdrowie jak chce. Jedni piją inni palą jeszcze inni ćpają .... to jest ich sprawa. Najwyżej szybko pierdolną w kalendarz....... tak zwane selekcja naturalna sami się wyeliminują. Jestem tylko przeciwny temu, że siadają pijaki i ćpuny za kierownicą. Przepraszam za budowę zdań.... podczas swojego zycia więcej posługiwałem się językiem angielski niż polskim i powoli się przestawia, :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjo  przestan sie osmieszac  I tak nikt z nas nie traktuje Was powaznie  bo zachowujecie sie jak gowniarze i jestescie nieodpowiedzialni  Zmiencie swoj stosunek do obywatela  i przejdzie duzy kurs kultury  Na nasz szacunek musicie zapracowac  ale nie chowaniem sie za kioski drzewa itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł, mam nadzieje że akcja zostanie utrzymana na dłużej. Zasłużone brawo do policji !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przeciwny tego typu akcjom. Tworzyły się duże korki, ludzie wracają niewyspani i zmeczeni do domu takich rzeczy nie można robić w nocy. Zatrzymali kilka osób a raczej gówniarzy po jednym piwie ale ile osób przez to ucierpiało i traciło bezcenny czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Choć to smutne, bo wychodzi na to że jeden tępak z drugim jechał na disko z zamiarem chlania i powrotu do domu samochodem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przeciwny tego typu akcjom. Tworzyły się duże korki, ludzie wracają niewyspani i zmeczeni do domu takich rzeczy nie można robić w nocy. Zatrzymali kilka osób a raczej gówniarzy po jednym piwie ale ile osób przez to ucierpiało i traciło bezcenny czas.
Jak ci się nie podoba to kup sobie helikopter będziesz szybko w domu lub nałóż  filce wieśniaku i zapier***aj burtami do domu nie będziesz stał w korkach. Nie za bardzo lubię policję ale pijaków i ćpunów za kierownicą trzeba likwidować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się tych dwadzieścia pięć pomyłek ewolucji nie zabiło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci się nie podoba to kup sobie helikopter będziesz szybko w domu lub nałóż  filce wieśniaku i zapier***aj burtami do domu nie będziesz stał w korkach. Nie za bardzo lubię policję ale pijaków i ćpunów za kierownicą trzeba likwidować. 
W policji BUCU chleje się najwięcej o czym Qurwa wcale nie masz pojecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W policji BUCU chleje się najwięcej o czym Qurwa wcale nie masz pojecia
 
Policjo  przestan sie osmieszac  I tak nikt z nas nie traktuje Was powaznie  bo zachowujecie sie jak gowniarze i jestescie nieodpowiedzialni  Zmiencie swoj stosunek do obywatela  i przejdzie duzy kurs kultury  Na nasz szacunek musicie zapracowac  ale nie chowaniem sie za kioski drzewa itp
Biedne dzieci dostały mandat i teraz próbują wylewać swoje złości. Znormalnieć do życie wśród ludzi, a nie spamować forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przeciwny tego typu akcjom. Tworzyły się duże korki, ludzie wracają niewyspani i zmeczeni do domu takich rzeczy nie można robić w nocy. Zatrzymali kilka osób a raczej gówniarzy po jednym piwie ale ile osób przez to ucierpiało i traciło bezcenny czas.
Adam może dzięki tej akcji żyjesz, albo ktoś inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być wieśniakiem i ograniczonym de bilem aby bujać się po takich wiejskich potupajkach. Dobrze że policja pacyfikuje taki wiejski pijany motłoch !!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dzieci dostały mandat i teraz próbują wylewać swoje złości. Znormalnieć do życie wśród ludzi, a nie spamować forum!
Bo to są leszcze i pizdeusze bez kasy. Typowe buraki stać na chlanie a nie stać na zapłatę kary. Biedaki dalej będą jeździć złomami 20 letnimi i psioczyć na Polską policję że fotoradary, że zatrzymują pijanych , że nie mają kasy. Kumaty człowiek umie zarobić i stać go poddać się karze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja powinna wybić w pizdu tych nawalonych i tych naćpanych. Znam kilku motocyklistów , którzy jeżdżą zjarani maryśką. Nie jestem podpierniczaczem  aby podać nazwiska ale policja sama powinna ich rozpracować i zajebać. Dilerów to samo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W policji BUCU chleje się najwięcej o czym Qurwa wcale nie masz pojecia
Jak masz jakieś dowody na to cwelu to zgłoś je do prokuratury. A jak nie to zamknij paszczę idź na siłownię podyskutować o tym ze swoimi napakowanymi  łysymi ziomami co siedzieli pod celą  na frajerni  za rozbój lub pobicie i byli zapinani w kiszkę odbytniczą a teraz udają kozaków. Tylko za dużo nie dyskutuj bo sam możesz trafić pod tą celę frajerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł, mam nadzieje że akcja zostanie utrzymana na dłużej. Zasłużone brawo do policji !!
Jaka akcja ? to raczej przypominało mi polowanie,jak na żyda podczas okupacji,tak dalej być nie może,jak żyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz jakieś dowody na to cwelu to zgłoś je do prokuratury. A jak nie to zamknij paszczę idź na siłownię podyskutować o tym ze swoimi napakowanymi  łysymi ziomami co siedzieli pod celą  na frajerni  za rozbój lub pobicie i byli zapinani w kiszkę odbytniczą a teraz udają kozaków. Tylko za dużo nie dyskutuj bo sam możesz trafić pod tą celę frajerze.
Cwela,dęta,pierd olona parówo to sobie peńsetką w porach poszukaj,bu,ha,ha,ha w takim kraju BUCU niestety żyjemy że jak zgłosisz coś na PAŁY do prokuratury to często i gęsto komuchy teraz zamykają zgłaszającego jak tego drugiego,no i trzeba być padluchu KAPUSTĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwela,dęta,pierd olona parówo to sobie peńsetką w porach poszukaj,bu,ha,ha,ha w takim kraju BUCU niestety żyjemy że jak zgłosisz coś na PAŁY do prokuratury to często i gęsto komuchy teraz zamykają zgłaszającego jak tego drugiego,no i trzeba być padluchu KAPUSTĄ.
Niestety,żyjemy obecnie w tak dzikim kraju w którym nie wolno złego słowa powiedzieć o naszych połach,żydach czy chociażby o komoruskim,a demokracja i wolność słowa ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze będą tam co sobote, ale będzie spokój BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jakiś pożytek z tej policji. Jebać Jebać Jebać tych pijanych baranów. A  dilerów co handlują narkotykami w Białej napier***ać młotkiem w czaszkę aż mózg im wypłynie uszami, a krew nosem. Policja i prokuratura takiego dilera wsadzi za kraty, ci*** posiedzi trochę pod celą , wyjdzie, dalej będzie się waflować z takimi samymi ziomami frajerami i dalej będą handlować. Tak jak pisałem młotkiem po bani niech zdycha śmieć w męczarniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ilu uciekło "po polnych drogach" , bo mieli CB Radyjko? -i nie dali się złapać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...