Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant zastrzelił się na patrolu

Utworzony przez arabelka :(, 27 marca 2008 r. o 17:38 Powrót do artykułu
Poznałam Kube niedawno, dla mnie był to wesoły, szczery chłopak, którego wszyscy uwielbiali. NIE MOGE UWIERZYĆ W TO ZE POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO. Jego dobrzy znajomi tez tak twierdzą, więc ... To straszne, całe życie było przed nim . [*] Kuba na zawsze pozostaniesz w naszych sercach[*] ((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrole w pojedynke?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakby mi przełożony nakazał pełnić służbe samemu to bym zgłupiał a potem się zaśmiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arabelka :( napisał:
Poznałam Kube niedawno, dla mnie był to wesoły, szczery chłopak, którego wszyscy uwielbiali. NIE MOGE UWIERZYĆ W TO ZE POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO. Jego dobrzy znajomi tez tak twierdzą, więc ... To straszne, całe życie było przed nim . [*] Kuba na zawsze pozostaniesz w naszych sercach[*] ((((((
co mogło być przyczyną samobójstwa tak młodego człowieka???, gdzie byli jego przełożeni i psycholodzy szkolni? czy nic nie wskazywało na załamanie nerwowe? może w WSPOL jest za mocna dyscyplina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moj kuzyn....czemu umieraja tacy w porzadku ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba to nasz sąsiad i kolega mojego syna.Miły i szczery chłopak kochający życie. Nie wierzę że popełnił samobójstwo. Wydaje mi się że to był wypadek,może nieumiejętne posługiwanie się bronią. A w ogóle jak można posyłać na patrol młodych ludzi w pojedynkę.Policja broni teraz siebie.Żegbaj Kubusiu odszedłeś do lepszego świata. Wieczne odpoczywanie racz Jemu dać Panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kube znalem z WOPD,nie wierze w to,ze mogl popelnic samobojstwo,mial dopiero 22lata:(Moze psychika siadla na tej szkolce?czemu mu nikt nie pomogl,jak mozna isc na patrol samemu????wiele sobie zadaje pytan i mysle o nim caly czas,nie moge w to uwierzyc,ze to sie stalo:(najszczersze kondolencje dla Jego rodziny:(Żegnaj Kuba-bede pamietał o Tobie[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznajcie najpierw prawde bo nie wiecie co go gnębiło i dlaczego został na służbe na święta i nie wrocił do domu...gdyby jego prywatne życie było w porzadku to na pewno świeta spędzał by w domu i nie zrobiłby tego co zrobił... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wysyłanie na patrole w pojedynkę kursantów ze szkolenia podstawowego odpowiedzialny jest Komendant Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i tego Pana trzeba pociągnąć do odpowiedzialności karnej, ponieważ patrole doświadczonych Policjantów z reguły są dwuosobowe i nie wyobrażam sobie człowieka z kursu podstawowego (nigdy nie był na patrolu w mieście), który wychodzi na patrol i ma "załatwiać" zdarzenia zlecane przez Dyżurnego Jednostki. RODZINO!!! Wytoczcie sprawę Komendantowi Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Kubę i trudno mi uwierzyć ,że to samobójstwo -był wesołym ,dobrym ,szczerym do bólu i kolezeńskim chłopakiem ,byłby na pewno dobrym i odpowiedzialnym policjantem ,bo kochał to co robił i oddawał się temu bez reszty.NIKT NIE MÓGŁ ZROBIĆ MU KRZYWDY!!!!Chciał zostać policjantem i zostałby nim!! gdyby..nie tragedia..czy to zawód miłosny?? tego sie już nie dowiemy.. pewne jest że kochalismy go za to jakim był człowiekiem..i takim go zapamiętamy..KUBUŚ..SPOTKAMY SIĘ KIEDYS W LEPSZYM ŚWIECIE...żegnaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem od czego zaczac,ale powiem poprostu takie rzeczy nie dzieja sie bez powodu,cos w tym musialo byc,ale my sie juz nie dowiemy,tylko Kubus o ty wie,żegnaj[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochałam Kubusia jak brata:( gdybym mogła cofnąć czas..nie mogę sobie z tym poradzić..nie ma go juz nami a tragedia powinna nam dać do myslenia..KUBA zasłuzył na coś więcej..dużo w życiu przezył a miał tylko 22 lata...nie tak powinno być-NIE TAK!!! Bóg wezwał go do siebie zdecydowanie za wcześnie- nam był potrzebny bardziej:( Żegnaj Kubuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='nowy' date='28.03.2008, 18:10' post='21120'] Za wysyłanie na patrole w pojedynkę kursantów ze szkolenia podstawowego odpowiedzialny jest Komendant Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i tego Pana trzeba pociągnąć do odpowiedzialności karnej, ponieważ patrole doświadczonych Policjantów z reguły są dwuosobowe i nie wyobrażam sobie człowieka z kursu podstawowego (nigdy nie był na patrolu w mieście), który wychodzi na patrol i ma "załatwiać" zdarzenia zlecane przez Dyżurnego Jednostki. RODZINO!!! Wytoczcie sprawę Komendantowi Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. ale on pełnił służbę na terenie szkoły i od wielu latek były pojedycze patrole........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolezanka :( napisał:
Znałam Kubę i trudno mi uwierzyć ,że to samobójstwo -był wesołym ,dobrym ,szczerym do bólu i kolezeńskim chłopakiem ,byłby na pewno dobrym i odpowiedzialnym policjantem ,bo kochał to co robił i oddawał się temu bez reszty.NIKT NIE MÓGŁ ZROBIĆ MU KRZYWDY!!!!Chciał zostać policjantem i zostałby nim!! gdyby..nie tragedia..czy to zawód miłosny?? tego sie już nie dowiemy.. pewne jest że kochalismy go za to jakim był człowiekiem..i takim go zapamiętamy..KUBUŚ..SPOTKAMY SIĘ KIEDYS W LEPSZYM ŚWIECIE...żegnaj
ZAWÓD MIŁOSNY ..NO WŁAŚNIE SZKODA CHŁOPAKA -WIDOCZNIE NIE BYŁA GO WARTA !!!!!!!! ALE CZAS POKAŻE JAK POTOCZY SIĘ JEJ ŻYCIE:( JA TEŻ NIE MOGĘ UWIERZYĆ ,ŻE GO NIE MA I ZGADZAM SIĘ ŻE NIE SKRZYWDZIŁ GO NIKT BO BYŁ CHOLERNIE DOBRYM CZŁOWIEKIEM !! ZA DOBRYM -SUPER KUMPLEM I PRZYJACIELEM -NIGDY MNIE NIE ZAWIÓDŁ I ŻAŁUJĘ ZE MNIE NIE BYŁO W CHWILI JEGO ZAŁAMANIA !! ****FARCIE..NA ZAWSZE RAZEM*****OPIEKUJ SIĘ NAMI Z GÓRY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli byl to zawod milosny nie chcialabym byc w skorze tej dziewczyny teraz,jesli ona wie ze to przez nia,ma zmarnowane zycie juz do konca.cholera nie moge w to uwierzyc,tam nie bedziesz cierpial,bede pamietac o Tobie zawsze[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby On wiedzial jaki jest bol,ze Go juz nie ma:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powstrzymajcie się od zbędnych komentarzy... nikt nie wie dlaczego tak się stało...to był Jego wybór i musicie to uszanować, a nie doszukiwać się czyjejś winy... to jest wina wszystkich... bo nikt nie umiał mu pomóc... ale najlepiej jest oczywiście winę na jedną osobę... która zresztą nie jest niczemu winna... więc zastanówcie się zanim coś napiszecie... tacy znajomi...i kumple... szkoda słów... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
Jesli byl to zawod milosny nie chcialabym byc w skorze tej dziewczyny teraz,jesli ona wie ze to przez nia,ma zmarnowane zycie juz do konca.cholera nie moge w to uwierzyc,tam nie bedziesz cierpial,bede pamietac o Tobie zawsze[*]
ZWRACAM SIĘ Z WIELKĄ PROŚBĄ DO WAS WSZYSTKICH O POWSTRZYMANIE SIE OD ZBĘDNYCH I NIEPRAWDZIWYCH KOMENTARZY. JESTEM OSOBĄ Z BLISKIEGO OTOCZENIA KUBY I WIEM ŻE MIAŁ WSPANIAŁA DZIEWCZYNĘ, ODDANĄ MU BEZGRANICZNIE, dlatego wiem, że sprawiacie jej ból pisząc to. Kuba chociaż ciężko o tym mówić wybrał taką a nie inną drogę, którą my musimy uszanować... - a dlaczego to zrobił?? niestety zabrał tą tajemnicę do grobu:( Dlatego BARDZO WAS WSZYSTKICH PROSZĘ pomódlmy się za niego jutro na pogrzebie i współczujmy najbliżższym a nie snujmy jakiekolwiek domysły. Ja ze swojej strony tak też zrobię i nie żegnam się z Tobą KUBA ale mówię Ci do zobaczenia w lepszym świecie ['].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mógłby służyć w tej firmie. Pokazał, że nie nadawał się psychicznie do takiej roboty. Niemniej jednak głębokie współczucia dla rodziny i znajomych. Odszedł młody człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy napisał:
Za wysyłanie na patrole w pojedynkę kursantów ze szkolenia podstawowego odpowiedzialny jest Komendant Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i tego Pana trzeba pociągnąć do odpowiedzialności karnej, ponieważ patrole doświadczonych Policjantów z reguły są dwuosobowe i nie wyobrażam sobie człowieka z kursu podstawowego (nigdy nie był na patrolu w mieście), który wychodzi na patrol i ma "załatwiać" zdarzenia zlecane przez Dyżurnego Jednostki. RODZINO!!! Wytoczcie sprawę Komendantowi Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.
Co ty wypisujesz człowieku???? Zastanawiasz się nad swoimi wypowiedziami, bo widzę że raczej nie? Jeśli ktoś ma zamiar popełnienia samobójstwa to nie ma znaczenia czy pójdzie w patrol pojedynczy czy 100- osobowy! Zrobi to co ma zamiar zrobić przy najbliższej okazji. Nie w służbie przy pomocy broni to poza nią przy pomocy sznura. Użyj mózgu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!! TEMAT ZAMKNIĘTY !! Nie pisać durnot! "Używajcie mózgu" i swoich teorii gdzie indziej... nie tutaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...