Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjni motocykliści wyjechali na drogi regionu

Utworzony przez Butelka, 7 kwietnia 2014 o 18:44 Powrót do artykułu
Idzie wiosna, będą warzywa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ich "doskonałe" umiejetności widzieliśmy niedawno na kilku filmach. Samochód każdy motocyklista dogoni, ale motocykla juz niekoniecznie, troche pokory panowie :)
0
Czy patrol policji powinien czaić się na nie uważnych kierowców, czy raczej ostrzegać i pomagać kierowcom, którzy jak i pozostali obywatele wypłacają im pobory.
0
Czy patrol policji powinien czaić się na nie uważnych kierowców, czy raczej ostrzegać i pomagać kierowcom, którzy jak i pozostali obywatele wypłacają im pobory.
jak kierowca jeździ  zgodnie z przepisami , to nie zadaje takich pytań !
0
I znowu będzie robienie statystyk i zatrzymywanie motocyklistów bez powodu. Takie to szuje...
0
niech uważają na nadbystrzyckiej  :ph34r:
0
Nic nie było w lusterku, a teraz nie ma lusterka
0
Idzie wiosna, będą warzywa.
Zawsze chciałem mieć serce policjanta, na talerzu albo w klacie !!!!
0
Miejmy nadzieję że policjanci na motocyklach będą przestrzegać zakazów przekraczania prędkości, inaczej powtórzą historię swojego kolego z nadbystrzyckiej
0
jak kierowca jeździ  zgodnie z przepisami , to nie zadaje takich pytań !
Jak mnie wkurzają tego typu wypowiedzi! Znajdz mi kierowcę choćby radiowozu który np po Jana Pawła na odcinku od LKJ do Filaretów jedzie 50km/h - to czysty absurd, każdy jeździ tam 70-80 bo tyle się bezpiecznie da, niższe prękdkości to blokowanie drogi i piłowanie silnika, chodzi o to że przepisy w neiktórych miejscach są kretyńskie. A ty widać ze nie masz pojęcia o czym gadasz skoro wszystkich jadących powyżej 50km/h wrzucasz do wora z piratami drogowymi rozjeźdżającymi ludzi. Puknij się w łeb albo nie zabieraj głosu jeśli nie jeździsz niczym poza MPK albo rowerem po lesie
0
Kto by pomyślał ze idiotom mozną dać motocykl samochodami jeździć nie umieją banda głąbów 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: