Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polityk z PSL groził byłej żonie śmiercią

Utworzony przez olo, 13 maja 2013 r. o 13:07 Powrót do artykułu
czaruś napisał:
świat się zmienia, to już na kobitkę nie wolno pokrzyczeć?
może powinieneś pójść d lekarza od głowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna rada to zdelegalizować towarzystwo - przekleństwo Polski i polskiej wsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedrzwiczanka napisał:
sprytna ta żońcia oj sprytna.....a to taki spoko gość, tyle mu już nerwów napsuła, że w końcu chłopa poniosło... [/quote] [quote name='niedrzwiczanka' timestamp='1368466361' post='769537'] sprytna ta żońcia oj sprytna.....a to taki spoko gość, tyle mu już nerwów napsuła, że w końcu chłopa poniosło...
co to za głupia wypowiedź, nikogo nie wolno bić a już szczególnie słabszej osoby, ale w Polsce niestety jest milczące przyzwolenie dla przemocy domowej, proste umysły uważają bowiem że to: tradycyjna rodzina i tradycyjny podział ról w jakimś stopniu do dopuszcza, porażającym jest np. jak wielu polityków jest przeciwnych wprowadzeniu w Polsce konwencji rady Europy o przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet............ najbardziej porażające jest że przeciwny jest tej konwencji również kościół, no ale każdy zapewne słyszał o historii jak to kobieta podczas spowiedzi zwierza się księdzu że ja mąż bije a ksiądz jej radzi żeby się za męża modliła, ja niestety znam takie historie i nie są one z dowcipów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po syna przyjezdza po 22 w nocy? ta kobieta jest "dziwna". a co do alkoholu to był ale w przeciwnym kierunku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z darma racji chyba prokuratura zarzutów nie przedstawia ?? coś chyba jest na rzeczy . A co do zajęć Pana Sławomira to ma tam jeszcze kilka funkcji wśród zielonych przyjaciół. Z tego co wiem to jeszcze jakiś przewodniczący w LGD. Kto da więcej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorzyny - analfabeci - nie po raz pierwszy. Starosta nazywa się Pikula, a nie "Pikuła". Panie Bednarczyk, panie Puzio - czas iśc do szkoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedrzwiczanka napisał:
sprytna ta żońcia oj sprytna.....a to taki spoko gość, tyle mu już nerwów napsuła, że w końcu chłopa poniosło...
eee, widać, że piarowska opcja pana Zygi w natarciu - jeszcze trochę, a wyjdzie na to, że to żona pijana goniła go rowerem i groziła zabiciem myślicie, że jak obrzucicie kobietę błotem, to coś zawsze zostanie ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Redaktorzyny - analfabeci - nie po raz pierwszy. Starosta nazywa się Pikula, a nie "Pikuła". Panie Bednarczyk, panie Puzio - czas iśc do szkoły!
A ja śmiem twierdzić że Ty jesteś deb***em. Sprawdź sobie dokładnie głąbie buraczany a nie wyzywasz innych jak nie masz racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
A ja śmiem twierdzić że Ty jesteś deb***em. Sprawdź sobie dokładnie głąbie buraczany a nie wyzywasz innych jak nie masz racji.
Oto przejaw "kultury". Czyżby prawicowej, deklarowanej tylekroc u ołtarzy i przed kamerami? Nie wstyd ci, człowieku "prawicy"? W czym zatem jesteś lepszy (-a) od pana Z.? Czym różnisz się od niego z taką pozą, słownictwem, zachowaniem? Czyż nie jesteś przykładem typowej obłudy? A co do meritum, to służę cytatami: – Rozmawiała ze mną tylko raz na temat ich problemów małżeńskich – komentuje Paweł Pikuła, starosta lubelski. – Zwracałam się m.in. do starosty Pikuły. (Podkreślenia moje)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tu nie gra we wcześniejszym artykule na lublin112 pisało że to on ją gonił rowerem a tu pisze że to ona uciekała na rowerze wytłumaczcie mi w takim razie za co mają mu zabrać prawko i popieram to że o 22 po dzieci się nie jeździ a tym bardziej że dzieci się jej boją a tymbardziej syn który nie raz przez nią uciekał bo się jej bał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
z darma racji chyba prokuratura zarzutów nie przedstawia ?? coś chyba jest na rzeczy . A co do zajęć Pana Sławomira to ma tam jeszcze kilka funkcji wśród zielonych przyjaciół. Z tego co wiem to jeszcze jakiś przewodniczący w LGD. Kto da więcej ?
z darma racji to chyba nie ale jak się ma świadka o 1 w nocy i to jednego z całej ulicy i zawsze tego samego to nic mu już nie pomoże nawet jeśli to nie on zaczął a myslę że tak było najbardziej szkoda dzieci to najbardziej im zaszkodziła nie może chyba przeżyć że nie chcą z nią być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna rzecz mnie jeszcze tu dziwi. Tylu domowych awanturników zatrzymuje codziennie nasza dzielna policja, a jednak bardzo rzadko, prawie wcale nie publikuje zdjęc z zatrzymania. A tu, proszę, jakby na zamówienie, jest fotka! Kto robił to zdjęcie? W jakim celu? Czyżby w sobotnią noc na miejscu interwencji byli i dziennikarze? Kto ich tam ściągnął? Jeśli zdjęcia robiła policja, to kto je udostępnił mediom? Czy to jest zgodne z prawem? Tak tylko pytam, bo jestem co najmniej zdziwiony. I jeszcze przypomnienie dla rzucających kamienie. Dopóki nie zapadł prawomocny wyrok, dopóki sąd nie osądził i nie rozstrzygnął sprawy (póki co mamy obraz prezentowany przez jedną stronę sporu), człowiek jest niewinny. Postudiujmy też Biblię. "Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień." Pamiętacie to? Zwracam się zwłaszcza do prawej strony. Jest okazja, by teraz sprawdzic także własną wiarę. Nie dajmy argumentów naszym wrogom. I zróbmy nasz własny rachunek sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy może pana Z oczerniać narozrabial chłop Ale zajmijcię sie też jego ex kto zna ten wie, Która była zona wozi poduzkę w samochodzie i spi pod płotem i szuka okazji aby czlowieka oczernić. Z niej tez jest niesle ziólko. Trafiła na odpowiedni moment i załatiwla byłego meża. Cały piątek i sobote jeździła po Niedrzwicy i szukala odpowiedniej okazji aż się trafiła. A że chlop se troche wipił to nietrzeba było dużo do awantury. wystarczyło pewnie że ta zołza spojrzała lub tylko coś powiedziała i udupiła chłopa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
z darma racji to chyba nie ale jak się ma świadka o 1 w nocy i to jednego z całej ulicy i zawsze tego samego to nic mu już nie pomoże nawet jeśli to nie on zaczął a myslę że tak było najbardziej szkoda dzieci to najbardziej im zaszkodziła nie może chyba przeżyć że nie chcą z nią być [/quote] [quote name='xyz' timestamp='1368474090' post='769620'] Jedna rzecz mnie jeszcze tu dziwi. Tylu domowych awanturników zatrzymuje codziennie nasza dzielna policja, a jednak bardzo rzadko, prawie wcale nie publikuje zdjęc z zatrzymania. A tu, proszę, jakby na zamówienie, jest fotka! Kto robił to zdjęcie? W jakim celu? człowiek jest niewinny. ... Nie dajmy argumentów naszym wrogom. I zróbmy nasz własny rachunek sumienia.
Niech żyje Obrona Pana Przewodniczącego - jak napiszcie 100 x że to żona zła, to w końcu może ludzie zaczną wierzyć ... ha, ha, ha Piszecie jak durnie - jeżeli ktoś w nocy wykrzykuje, że kogoś zabije i goni kobietę, to przecież dziwne byłoby gdyby nikt się tym nie zainteresował, a tym bardziej jeżeli dotyczy to PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU A kobiecie dajcie spokój, bo się ocierpiała z pijakiem i domowym awanturnikiem, któremu niewiele mogła podskoczyć, bo zewsząd miał poparcie, a i teraz z pewnością już ruszyła machina odkręcania sprawy, co widać nawet na FORUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Pana Z i nawet go nie lubię i powiem szczerze że gdyby zgarnęli go za coś innego to może bym się nawet ucieszył, ale w tej sytuacji to nawet mi go szkoda ale dał się udupić byłej nieźle to zaplanowała wykonała - brawo brawo dla byłej żony - ale najbardziej jak zwykle ucierpią dzieci a pan Z był chyba dobrym ojcem jak wszystkie chciały z nim być - to jego jedyna linia obrony- akcja zaplanowana - zdjęcia prasa - wywiady - chyba nie trzeba być specjalnie rozgarniętym żeby zobaczyć że to mistrzowska intryga ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahah, jestem mieszkańcem Niedrzwicy i mieszkam dosyć niedaleko pana Zygi więc mam trochę wiedzy na temat co sie tam dzieje. Drodzy forumowicze uwierzcie mi, pan Zygo poprostu źle dobrał żone. Ona wszczyna wszelkie awantury, nie raz widziałem gdy on sobie spokojnie szedł a ona jeździła za nim samochodem i wykrzykiwała różne nie przystające kobiecie rzeczy, nie raz widziałem jak dziecko przed nią uciekało. I co najdobitniej świadczącym faktem o tym, że Pan Sławek to porządny obywatel jest to, że jego dorosła już córka woli mieszkać z nim niż z matką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chce to może ze mną mieszkać bo z tego co widziałem na nk to fajna dziunia oczywiście jeśli to ona, może jej imię zaczyna się na J?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest artykuł na temat urządzanych przez niego awantur domowych http://lublin.gazeta...ml#TRNajCzytSST jednak to nie relacje domowe są przedmiotem sprawy, lecz fakt jazdy po pijaku rowerem i pościgu za byłą żoną połączone z groźbami pod jej adresem teoria spiskowa, że ktoś to ukartował jest śmieszna, może mu jeszcze wódki nalali do gardła ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha nie zgubila pani pedalow jak uciekała na rowerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak. napisał:
jak chce to może ze mną mieszkać bo z tego co widziałem na nk to fajna dziunia oczywiście jeśli to ona, może jej imię zaczyna się na J?
panie "tak" skoro slesz zaproszenia bo chcesz byc fajny I cool to napisz w niku prawdziwe dane , wtedy bedzie z ciebie prawdziwy kozak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...